Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
To vůbec nemělo vyznít nijak podrážděně. Avšak uvidíš sama jakmile se k tomu vyjádří ostatní.
Pokud máš nějakou potřebu se seznamovat, tak stačí chodit na srazy... Ajsmug
Mayshi: Seznamka tu už byla (mimo poradnu), ale řekněme, že to pořádně nefungovalo, ale dělalo to docela velkou neplechu.

Pokud hledáš nějaké info, tak něco na sebe sami řeknou v Představte se. Ale nejlepší je pochopitelně osobní kontakt via srazy
(09.10.2014, 01:47)Mayshi Napsal(a): [ -> ]Dave, nereaguj prosím tak podrážděně Pinkiesmile, pokud jsem uhodila na citlivou strunu, tak to nebyl můj záměr. O historii "seznamky" v rámci bronies.cz nic nevím (všechny drby zatím zdaleka neznám) a mám pocit, že se to nedá shrnout pod stejnou kategorii jako poradna. Koncepčně se jedná o naprosto odlišné věci - spíš než k poradně bych to přiřadila k odnoži srazů mezi čtyřma očima Twilightsmile.

Proběhlo to tady nebo máš k tomu apriorní averzi? Osobně v tom vidím přínos bez flame.

Mnoho lidi ma problem pouzivat pravidlo c.1 - pouzivejte rozum - "That's why we can't have nice things..."

Seznamka byla, ale nekteri z toho delali trolling a pak uz tezke hnizdo spamu a offtopicu, lide si jen tak spamovali kazdy svoje vlakno a nebylo to prehledne ani smyslplne.

I diky tomu se pravidla musela rozsirovat (jako nedavno), protoze lide maji potrebu neustale zkouset hranici, co je vhodne a co neni a tez si neuvedomuji, ze provozovatel tohoto fora je odpovedny za obsah.
@Melgarh: Ach jo. Možná mám někdy o lidech a jejich soudnosti moc velké mínění.

@Dave + Mel + Frolda: Díky za argumenty. Trošku mě to mrzí, ale z hlediska historie, kterou jste mi osvětlili se nedivím.
@Mayshi: bohužel je tu nezanedbatelná část těch, kteří tohle fórum/srazy/brony fandom používají jako místo, kde si můžou honit svoje ego a ukazovat, jak jsou před ostatními na výši, protože MLP:FiM přitáhlo spoustu lidí, kteří nemají jinde zastání a většinová společnost na ně pohlíží jako na "slabé kusy".

Takže bylo jen otázkou času, než si ti vyčlenění z okolní společnosti začali vyskakovat na ty slabší tady, protože jinde prostě nemůžou a holt jim to dělá dobře - jsou to obvykle ti, co nejvíc řvou, když si vyskočí moc a pak tu slíznou varování za shitstorm, nebo útoky na jiné uživatele. Asi jim to připomíná nepříjemný fakt, že ani tady si svoje ego nemohou leštit neomezeně na úkor jiných.

Což je jeden z důvodů, proč veškerá témata, kde někdo ukáže svoji potřebu na místě, které je ostatními vnímáno jako slabé (seznamka, poradna...), ztroskotají na shitstormech (které zakládají stále titíž lidé, kteří mají potřebu ostatní ukázat jak jsou hrozně na výši - přitom se pokaždé projeví jako internetové nuly).
Seznamku bych udelal jako na airsoft foru bazar. Uzivatel si napise inzerat, ktery se pouze odesle administratorovi na schvaleni a dale se bez povoleni admina do nej nemuze psat. Proste inzerat jako zamcene tema. Podle me by to tu mohlo byt, nekdo to ma hold na srazy daleko a mel by mit moznost seznamit se i na seznamce, kde najde lidi, co zajimaj stejne veci.
Ne.
Ja chapu, ze se vam strasne nechce, ale ta seznamka fungovala. Znam nekoho, kdo diky inzeratu tady uz ma rocni vztah.
Ano, takhle růžový a sluníčkový si to představují všichni
Tiež si nemyslím, že je zoznamka dobrý nápad. Máme predsa welcoming posts, máme info, máme signature, máme linky na vlastné stránky a komunikačné kanály. Máme aj mapu členov a kalendár akcií. Tieto možnosti umožňujú komukoľvek možnosť socializácie. Či už súkromnej alebo skupinovej. Zoznamka by bola silená, a na fórum, ktoré reprezentuje bronies v CR/SR, to nepatrí. Ak má niekto ďaleko na najbližší zraz, môže využiť mapu členov alebo skúsiť zorganizovať vlastný zraz. Aj keby to malo byť medzi štyrmi očami.
Bude lepšie, ak toto fórum bude riešiť vzťahy medzi členmi súkromnou cestou, tak, ako to prirodzene býva.