Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
@Krajk - dle mého názoru zbytečné. V OT je sekce o PC, většina témat se točí kolem PC her, vlákna o mobilech zde jsou v počtu jednotek kusů. Je možné, že jsem je přehlédl, pokud ano, prosím seznam do PM a hodím to k vnitřní diskusi zda by to za to stálo Pinkiesmile

@Minetex - toto vypadá na domluvu se sekčními moderátory RP sekce, napiš jim Pinkiesmile Osobně se mi líbí styl Andor.cz - pokud je vlákno dostatečně dlouho neaktivní, tak tam moderátor hodí post ve stylu:
Citace:Ahoj, dlouho se zde nic neudálo, budete dál hrát? Pokud ano, napište, jinak za týden mažu.
Funguje to výborně. Domluv se s Iluzonem a Memphisem, zda a jak toto budete hlídat, když si domluvíte pravidla která budou všichni hráči RP respektovat - pohoda Pinkiesmile Jelikož to je záležitost jedné sekce, tak se musíte rozhodnout sami - udělejte si hlasování, proberte to, nastavte limity. Sekční moderátoři mohou zamykat témata.
Nevím, zda je to tak dobře nebo jen překladatelská chyba (CZ), ale v tématu pod posledním příspěvkem bych tlačítko "Vyhledat téma" spíše přejmenoval na "Prohledat téma" či něco podobného (vyhledává dle klíčových slov uvnitř tématu, ne názvy tématů a fór).
[attachment=4542]
Bouri: Když na to tak koukám, asi by tam nejvíc sedělo "Vyhledat ve vlákně / v tématu" nebo prostě jen "Vyhledat" (ale to by se možná tlouklo s rozšířeným vyhledáváním v horní liště).
"Vyhledat ve vlákně" nevím, jak by prošlo na délku, nedíval jsem se do kódu na délku textu toho tlačítka, proto sem radši zvolil variantu "vleze se to tam". Ale pokud má tlačítko variabilní délku, bude tvůj návrh rozhodně lepší. Twilightsmile
Když už jste tu naťukli tyhle drobnosti: "Zhlédnutí" se v tomhle kontextu píše se Z, nikoliv S Pinkiesmile
[Obrázek: AxC4XQo.jpg]
Vzhledem k tomu, že je brzy v plánu migrace na novou verzi, tak tyhle drobnosti neřešíme - pokud budou v nové verzi, můžeme se tím zabývat.

Co se překladu týče - než to opravovat tady na fóru (anžto tyhle zásahy můžou dělat problémy při updatech), zapojte se do samotné lokalizace MyBB. Tak z vaší práce můžou profitovat všichni.
Jsem se kvůli tomu zaregistroval na GitHub že to tam tomu překladateli doplním, ale někdo mě předběhl Rainbowlaugh Kdo je CZmad?

Mimochodem, tady je ten repozitář , takže jestli chete, tak si to můžete projít sami: https://github.com/Cu8eR/MyBB_CZE
Vyhledat téma bude opraveno s novou verzí. Shlédnutí ještě opraveno nebylo, ale založil jsem pull request na githubu (Rychlejší než foxtrot Rainbowlaugh) a jenom čekám, až to autor přijme. Zároveň to opravím s novou verzí fóra, ať to máme dřív, než bude vydána nová verze toho jazykového balíčku. Díky všem za nahlašování Twilightsmile

Edit: A je to tam Pinkiesmile
Tož asi se mě to nezdá ale budeme mít 3000 registrovaných uživatelů.
Bude se to nějak slavit?
krajkhoure 3000 registrovaných a z toho čtvrtina zabanovaných a neaktivních, možná je jich i víc.


Jinak, to bude zase nějáký mega sraz v Praze, a pro mě je to dááááleko.