Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Nezavisle na sobe se nekolik mest chytlo v organizaci a snad v blizke budoucnosti se velke srazy dostanou i do jinych mest - a verim, ze vsichni z Prahy jsou za to radi pac organizovani neni jen tak Rainbowlaugh

Jeden "velky" sraz se organizuje i na FB nezavisle na foru - je to opravdu o kazdem, co si kde zorganizuje a zda ma na to publikum, energii a pripadne finance a zaroven to zbytecne nekrizi s jinym srazo-conem =)

Ohledne uzivatelu - moc se s tim delat nebude, spis se v blizke dobe mozna trochu zmeni vzhled fora Raritywink
(07.01.2015, 18:27)DR.Door Napsal(a): [ -> ]krajkhoure 3000 registrovaných a z toho čtvrtina zabanovaných, možná i víc.

Aktuálně je 240 zabanovaných, většina z toho za canon nicky Ajsmug
Docela mi vrtá hlavou jedna taková věc; ankety. Když si obyčejný uživatel fóra udělá anketu, kterou nastaví, aby za týden skončila a ona po týdnu skončí. Proč by si ji nemohl sám smazat? Proč by tam pak nemohl vložit novou jinou? Přijde mi to jako zajímavá věc. Mám za to, že to nefunguje, aby si ji hráč mohl smazat a upravit. Pokud jo, rád bych o tom do budoucna věděl. Pinkiesmile
Tuším, že jsem podobný dotaz už měl dříve já. Přesnou odpověď jsem už zapomněl, ale mají k tomu prý důvod (něco o falšování anket, aspoň myslím).
Nechápu jakej má pro někoho falšování anket zmysel, když chceš vědet co si lidi myslí tak anketu nadále neupravuj a když chceš posílit některou z odpovědí tak si ji prostě vyber a nedělej zbytečně anketu. Tady doktor má celkem dobrej osobní důvod založit novou anketu tak proč to neumožnit? Pokud někdo podvádí, podvádí sám sebe ale ne banovací kladívko Rainbowlaugh.
Jo ale já nemyslím o editaci při průběhu. Myslím o možnosti změny času ukončení a po ukončení následné smazání ne editace. A pak možnost ve vláknu udělat novou. Popř. Ty, které nemají čas konce moci zastavit.

A pokud si už měl tento návrh, tak se omlouvám, hold jsem nečetl vše, co tu je napsáno...
V MyBB (systém na kterém fórum běží) je na smazání ankety potřeba oprávnění k veškeré editaci.

Takže, aby si mohl uživatel smazat anketu sám, musel by toto oprávnění mít => riziko manipulace s výsledky.
Hmm tak to jo, ale potom je možné aspoň požádat móda třeba aby anketu smazal či tak?
Ano, v případě potřeby napiš globálnímu moderátorovi, nebo sekčnímu moderátorovi dané sekce.
Filosofií fór jako je MyBB je, že vlákna jsou spotřební zboží, který neustále přibejvaj a mizej v historii. Na každou anketu by sis tak měl založit nový a měnit v jednom vlákně ankety by nemělo bejt potřeba. Osobně se mi to moc nelíbí, ale když se timhle způsobem používaj, tak to docela funguje.