Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Zmok: Nejde ani tak o změnu ankety jako spíš o její smazání, které je IMO úplně v pohodě. Úprava ankety se taky dá udělat, ale tam už poté stojí za zvážení, jestli nevybrat nějakou alternativu (třeba místo ankety ve vláknu srazu použít doodle). Pozor na zakládání duplicitních témat jenom kvůli anketě, za to by klidně mohl být warn! Když už chcete anketu změnit, radši napište někomu z modů Twilightsmile
Mám návrh na novou sekci.
Když už tu máme "Představte se" tak by se hodilo i Rozlučte se.
Viz: Memphis - Těšilo mě, sbohem a Amen.

Aktuální stav je že se to cpe do představ představte se. Když už se chce někdo rozloučit a dát vědět (poděkovat) že končí s bronies tak lze předpokládat že spíš to bude chtít udělat v samostatném vlákně než ve společném.
^ souhlasím

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
A psychoporadna hadr. Stáhnou se tam lidi, kteří naoko budou odcházet z fandomu a dožadují se pozornosti a lítosti, protože je nikdo nemá rád (nebo se nudí a něco si tím kompenzují)

Jsem proti návrhu a věřím, že administrátoři a modi ví, co by to mohlo způsobit
No, minimálně ať se to tedy necpe do "Představte se" a maže se to Pinkiesmile

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
V tom případě by tam mohl psát jenom někdo kdo už se dohodl s adminama na ukončení účtu nebo tak něco? Jen nápad.
Frolda: Od toho jsou pravidla a sekćní modetátořy. [spoiler: moderovat bych to nechtěl] V tomhle ohledu nevidím rozdíl v představte se.
Je podle mě slušnost když někam přijdu představyt se. Když po končím tak rozloučit se.

Aspoň to zkusit. Zrušit se to dá vždycky.
Spousta lidí odsud odešla, aniž by se rozloučila a nikdo s tím neměl sebemenší problém.

V tomhle souhlasím s Froldou. Obavám se, že takové téma bude přitahovat jedince, kteří spíše než po rozloučení touží po posledním záchvěvu pozornosti.
Osobne mi to pripada, jako attention-demanding misto, ktere bude tvorit akorat problemy, rozmnozovani pro spam a OT atp.

Na jinych webech funguje, ze maji sekce s goodbye ale to jsou rozumni, dospeli lide. Pardon pokud jsem nekoho urazil ale s tim mnozstvim OT a spamu by to tady nebylo pro dobrotu.

Lidi muzou vyuzit v jejich profilu funkce "I'm away - jsem pryc" a tam napsat duvod. Zakladat kvuli tomu vlakna je proste "Oh podivejte se na me, jsem cool ze koncim". Ban ban ban ban! Rainbowlaugh
(11.02.2015, 10:47)Azuliana Napsal(a): [ -> ]Obavám se, že takové téma bude přitahovat jedince, kteří spíše než po rozloučení touží po posledním záchvěvu pozornosti.

Mám stejný názor.