Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
@xsoft: zatím takovou věc neplánujeme, což ale neznamená, že to tak v budoucnu nebude. Aktuálně to v řešení není (ač to někteří řeší). Nejprve proběhne upgrade na novou verzi fóra, což má na starosti madaA1234, jež je momentálně zaneprázdněný kvůli škole. Dle informací z neděle by chtěl zmíněný upgrade provést do konce března. Pak předpokládám, že si nová konfigurace bude chvíli sedat (menší úpravy atd.) a potom se uvidí, co dál - co všechno bude možné s novou verzí fóra provozovat, nebo ne.
Pokud patříte mezi následující uživatele (nebo na dané uživatele máte kontakt):

OriginalPetr
Blue Athom Bomb
Shaggy
Gandalf Český
erlo
Roosy (Man)
Quine Storm
Mazlivý Kojot
light_anglel
Sittis Waf

tak vězte, že e-mailová adresa uvedená u těchto účtů zde na fóru není správná. Všem "e-mailových hříšníkům" byla již před nějakou dobou rozeslána soukromá zpráva s žádostí o změnu, nicméně u těchto účtů jsme se nedočkali žádné reakce.

Pokud nebudou adresy do konce příštího týdne změněny na platné, budou tyto účty bez náhrady deaktivovány.
Takto jsem o hodině informatiky přemýšlel... Zrovna jsme brali HTML a podobné ujetiny, zkrátka jsme se učili o vytváření vlastního webu. A při různých věcech mi vešlo do hlavy pár nápadů k fóru. Na tento jsem si vzpomněl, tak je tu nějak sepsán...

Přednastavená velikost obrázků - je moc pěkné, že je možné vkládat obrázky, díky kterým vlákno vypadá pak občas hezky, ale také by pro některé účely bylo fajn, kdyby tu byla možnost, aby ta velikost se dala změnit. Teď plácnu úplně random čísla, ale třeba by tu byli tři přednastavení jako například: 380x750, 1080x666 200x800. Jedná se o random čísla ale chci tím říci, že si myslím, že to jde a některým by se to i hodilo. Ne každému se vyplatí výtvor hodit třeba do malování a upravit to tam, protože zde je pak možnost kliknout na krémový řádek a otevře se vám to v plné velikosti. A toto by mohlo být u toho též. Snad mě chápete.
Jaky je priklad uziti? Jak proc by sem nekdo mel vkladat obrazek a zamerne chtit menit jeho velikost?
- kdyz bude maly, a bude jej chti zvetsit, tak bude kostickovany
- kdyz bude velky, tak zbytecne nuti ostatni lidi nacitat velke obrazky, co se zobrazuji jako mensi
- kdyz bude hodne velky, forum jej zmensi se zpravou samo

Samozrejme to udelat jde, otazka je proc. Stejne tak sem jde dat HTML kod pro Marquee (pohyblivy text). Ale pomuze to nekomu?

tip: vem obrazek a zkopiruj si jej do schranky (nebo jeho vysec, nebo treba celou obrazovku pres printscreen. pak jdi na imgur.com a dej ctrl+v, ulozis a pri vygenerovanem odkazu muzes rovnou delat i nadhledy. vse bez nutnosti vkladat obrazk do malovani, ukladaj jej jako soubor a soubor uploadovat).
Fórum jako takové to umí, akorát to není zdokumentované:
[Obrázek: pinkie.png]
Kód:
[img=100x100]http://pinkiepie.cz/images/pinkie.png[/img]
Moc díky Adame, tys to vyřešil. Já si právě říkal, že je ta velikost nastavovatelná, ale že to je takto jednoduché jsem netušil.

xSoft: Bylo by to za účelem, aby obrázky seděli na velikost, kterou požaduje někdy zakladatel vlákna, když do něj chce vložit tématické obrázky. Či jen běžný uživatel co chce něco postnout a je to dost velké a on to chce zmenšit.
The more you know...!

Díky za tip, emadA Pinkiehappy
Da se udelat nejaka kategorie/skupina, kam se muze clovek pridat, aby na nej neskakali spoilery z http://bronies.cz/Forum-S5 ? (tap talk mi na S04 takhle prasknul aspon 10 veci,..) Diky
Docela tak přemýšlím, že by se lépe na uživatelský panel lépe dostávalo, kdyby byl přístupný v menu stejném jako je seznam uživatelů, kalendář, download apod... Třeba vlevo právě místo takového malého čudlíku nahoře. Bylo by to lépe na očích jako před tím.
Mám pár problémů s forem
Momentalně největší.
Na android firefoxu nefunguje lišta s formátovaní textu.

[Obrázek: 035lfrb8RmRxU-gZAjTUVYFYb11eSqxC4qHa855Nti8=w1083-h609]

Prostě se nezobrazí.

menší problém
U spoileru:
Automaticky řadí pod sebe.
Kód:
[spoiler]

[/spoiler]

Závroven je stím spojený problém. Při kliknutí [píše do kodu spoiler] u[/spoiler] a né mezi něj.
Ten to problém se vyskytuje i jiných formátovaní kodu.

Né za sebe jak to bylo na minule.
Kód:
[spoiler] [/spoiler]