Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Co se týče Tapatalku, už asi měsíc se nenačte profil uživatele, vzhledem k tomu, že neaktualizuju, pochybuju, že za to může Tapatalk sám, ale netvrdím, že to dělá Bronies.cz. Asi tak, pravděpodobně to půjdu vyzkoumat Rainbowlaugh

Edit: Tak jo, právě jsem nahodil nejnovější verzi Tapatalku a profily se stále nenačítají. Na jiných fórech to jde normálně, chyba tedy musí být nějakým záhadným způsobem u nás Twilightsmile Kouknete na to, prosím? Díky Rainbowlaugh
Když v subfóru kliknu na ikonku "Zobrazit první nepřečtený příspěvek" a ten příspěvek je už smazaný, tak to odkáže jen na tu stránku (stránka zůstane načtená v hodní části), kde byl ten příspevek a už neodroluje dolů na první nepřečtený příspevek (ten pod tím smazaným).
Vzhledem k tomu, že jsem občas nucená používat fórum bez obrázků, mám takový malý problém: ve chvíli, kdy si skryji logo, zmizí mi lišta s linky na Seznam uživatelů, Kalendář etc. pod horními lištami Twilightoops
Všechny připomínky vedeme v patrnosti (včetně tolikrát po dobu dvou let omílaného HTTPS) - nemusíte se bát, že když je napíšete sem, že by zapadly. Aktuální technický správce fóra madA1234 se právě pilně učí na maturitu, takže opravám věnuje minimální množství času. Až bude mít po zkoušce, bude se fóru opět věnovat naplno.

Jménem týmu fóra děkuji za pochopení.
Našel jsem chybu v seznamu uživatelů. nastává to v případě seřazení uživatelů podle doby registrace (členství od) v sestupném směru (tedy od nejstarších). Z nějakého důvodu jsou zde na prvních příčkách uživatelé s registrací "méně než 1 minuta".

Problémy jsou tedy 2:

1/ Špatné řazení
2/ Tito uživatelé jsou již na fóru mnohem delší dobu, než uváděná minuta
JJ - jedna se o Databazovou chybu v jednu chvili to spatne zapisovalo. Je to na listu veci =)
Chyba pri vyrizovani pozadavku

Server nevratil zadnou webovou stranku, kterou by bylo mozne zobrazit.
Pravdepodobna pricina teto chyby je ve scriptu, ktery webovou stranku generuje.
Error while serving request

Server didn't return any web site which can be shown.
Probable cause of problem is in script which generates this web page.

Dneska když jsem na mobilu dal odpovědět v tému http://bronies.cz/Vlakno-Nahodne-bronies-srazy-v-Praze tak se mě zobrazil tohle. Mám mobilní firefox.
@Krajkhour: jsi si jistý, že jsi ve chvíli odesílání příspěvku měl přístup k Internetu?
Nejsou si jistý že se potvrdilo odeslání příspěvku.
Přístup k internetu jsem měl.
(23.04.2015, 17:34)Jamis Napsal(a): [ -> ]@Krajkhour: jsi si jistý, že jsi ve chvíli odesílání příspěvku měl přístup k Internetu?

Také se mi to stává a dost často. Net jede plynule.