Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Toto sa mi stalo včera. Netuším prečo. Nakoniec som to nechal na druhom monitore a samé sa to po chvíli refreshlo a načítala stránka. Nuže. Bol to len jeden prípad. Zatial.

Odoslané z Equestrie.
já mám pocit, že to je spíš problém chrome jako takového, dělá mi to takhle na více stránkách nejen tady
Ferraripony: Mě pouze zde.
Zkusil bych možná dlouhodoběji měřit stabilitu připojení (latenci a timeouty). Z mého pohledu můžu říct, že s Chromem sem od nasazení TLS neměl sebemenší problém jak na desktopu tak na mobilních platformách nezávisle na připojení.
Může to být třeba i tím, že obrázky poslané z Tapatalku se ukládají někam k nim (na Tapatalk servery), a občas je jejich služba nedostupná, protože jim prý přetéká kapacita Rainbowlaugh Mozilla ok btw, ani jedna takováhle chyba, zatím.
(02.05.2015, 21:43)Tom0147 Napsal(a): [ -> ]Chtěl jsem odeslat hromadnou PM asi dvaceti lidem a narazil jsem na problém. Dovolí mi to vybrat pouze tři příjemce ("Můžete vybrat maximálně 3 položek") i když limit mám řádově vyšší. Můžu vybrat další tři příjemce skryté kopie, ale to mi bohužel nepomůže :/

Umožňuje to tam naházet lidi ze seznamu přátel (nad ty tři položky), ale to bych musel všem posílat žádosti. (Btw, bylo dřív nutné poslat žádost o přidání na seznam přátel? Vůbec si nevzpomínám, že bych ji těm pár poníkům, které na tom seznamu mám, posílal).

Díky za upozornění, tohle vypadá spíš na chybu v MyBB, protože v administraci mají organizátoři limit hodně vysoko:
[Obrázek: rgTaviU.png?1]

Uvidím, jestli v průběhu maturitního týdne najdu čas a když tak dám rovnou dohromady bug report Twilightsmile
Můžu potvrdit, že totéž to dělá i potuživatelům (pod inputem na příjemce píše „Tuto zprávu můžete zaslat maximálně 10 lidem.“, ale nenechá to naházet víc jak 3 recipienty se stejnou hláškou jako psal Tom).
madA12345: Jen se uč, fórum počká. Zkousejicí a zitrejsi didakťák z češtiny ne Raritywink Není to nic akutního.

(Zdravím z knihovny Rainbowlaugh )
Pri úprave príspevkov užívateľov mám zašednutý Spoiler button (a to aj po označení textu). Nejaké nápady, čím by to mohlo byť?

Screen:

http://ctrlv.cz/j3wd
Hotsteppa: Stačí kliknout u spoilerů na ten papír nebo stačí dát ctrl+shift+s a můžeš použít oba spoilery Twilightsmile.