Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Takže... Už 3x po sobě v poměrně krátké době mi to hodilo errory. Konkrétně se jedná o časy: 22:05,07,08. V podstatě, kdy jsem chtěl vložit první error až po napsání tohoto příspěvku. Kdyby na tom bylo něco zajímavého, tak tu jsou všechny tři screeny:

[Obrázek: ASXfDak.png]
[Obrázek: VVk9Bu8.png]
[Obrázek: SkOAias.png]
A nyní, když jsem chtěl dát "náhled" příspěvku, tak to hodilo další error:
[Obrázek: JTW9eIe.png]

EDIT: Když chci editovat, nebo se někam dostat, tak to cestou hodí asi 30 errorů a na screen kašlu, stejně to vypadá stejně jako první tři...
Taky mi to teď háže... 22:28 naposledy...
EDIT: 22:30, 22:55, 22:58
Pánové, něco se děje...
23:00

[Obrázek: 9EGj.png]
[spoiler: mada na chvíli zmizí a už se to tu hroutí Rainbowlaugh]
Jo, padá to teď každou chvíli http://sprunge.us/GKDJ (ty kratší řádky jsou výpadky)
Jo, koukám teď to blbne - zítra přepošlu na support hostingu. Díky za report.
Netuším jestli to má ještě smysl reportovat ale why not, po chvilce refrehovani jsem to vzdal a šel back až sem. Pinkiesmile
Vyjádření hostingu ke včerejším výpadkům:

Citace:Dobrý den,

prověřili jsme Váš dotaz u administrátorů a skutečně došlo ke zvýšení zátěže na fyzickém stroji, kde je umístěna Vaše prezentace jiným klientem. Jeho virt. server byl přesunut na samostatný stroj. Nyní by Vaše prezentace neměla být ovlivněna. Stav fyzického stroje nyní sledujeme.
Za způsobené problémy se omlouváme, bohužel na sdíleném hostingu se taková situace může vyskytnout, když některý klient začne svou prezentací ovlivňovat ostatní klienty.
Děkujeme za pochopení.

Imho se jedná o jiný problém, než jsme měli začátkem května, protože až do včerejška nebyly evidovány žádné výpadky stroje hostingu během května. Viz. přiložená statistika spolehlivosti.
Tak mě napadlo, že když je teď ten friend list, tak že musí ten, koho si chcete přidat přijmout, tak co kdyby to přátelství mělo i nějakou výhodu? Třeba vidět skrytého kamaráda? Nebo něco takového? Nemuselo by to být na škodu. Aspoň byste věděli, kdy váš kamarád je na Bronies a kdy mu můžete napsat.
Rychly dotaz: pres Tapatalk nenactu inbox soukromych zprav (odeslane nactu v pohode) - stranka se donekonecna nacita . Dela to jenom me, nebo je to problem i jinde?
Mě to načítá v pohodě.