Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
To samý tady, mám nejnovější verzi na Lollipopu.

[Obrázek: frhfW4O.png]
Toto sa mi stalo pred asi 10 minútami. A zas sa to deje.
Je to normálne? Alebo DDoS?
Řekl bych, že ty nadšené poCzequestrijské diskuze zahlcují fórum Rainbowlaugh Tipuju, že to po čase přejde.
Keranisi, myslíš ty výpadky fora? Parkrát to nešlo. A já jsem si řikal co to sakra je? A možná to je CZQ
Ona ta MyBB ma porad par bugu.
Treba ted .. napisete prispevek, odeslete. Zjistite, ze jste nezakazali smajliky, tak cely prispevek smazate, vytvorite novy, zakazete smajliky a odeslete. No .. nenecha vas to, protoze tenhle prispevek jste uz odeslali. Takze editujete, na konec pridate dalsi tecku, tim je prispevek jiny a odeslete.

(kdyz znate, jak ma MyBB databazi a jak "maze", tak vas to neprekvapi. Kdyz na to koukate jako uzivatel, nedava to smysl).

.. ehm, tenhle post neresit (neni to na brones.cz, ale spis na vyrobu MyBB), jen davam vedet co se pred chvili stalo.
Zrovna jsem na FB narazil na příspěvek od Crossie, kde si mj. stěžuje, že nemá dostatečný feedback. Šlo by udělat nějaký box /modul , který by na fóru zobrazoval nejnovější díla z vláken tvorby členů a byla by možnost odeslat reakci? Mohlo by to zdejším kreativcům pomocí získat více odezvy.
Kdyz ti to lidi nebudou chtit cist, tak ti nepomize ani 50 pluginu.

Vice promo, ... lidi se muzou k odberu i subscribnout. Linkovat i mimo FB. Domluvit se s MLPinfo,...
(27.08.2015, 11:22)xsoft Napsal(a): [ -> ]Kdyz ti to lidi nebudou chtit cist, tak ti nepomize ani 50 pluginu.

Plugin, který návštěvníka po vstupu (1x denně) automaticky přesměruje do sekce Tvorba členů a pokračovat do ostatních sekcí bude možné až po napsání komentářů do n vláken, by pomohl.

Prosím vás, věta výše je vtip! Teď vážně.

Fun1k: šlo o debatu mezi mnou a mými známými - mimo jiné s cílem zjistit, kam přesunout tvorbu tak, aby jim byla lépe přístupná a feedback byl snazší. Neměla být určená k řešení na fóru, proto nebyla postnutá sem, ale na soukromý FB profil.

Fórum není optimální platforma, jenže... Co jednotně zvolit místo toho? Nevím, kdo si ještě vzpomíná na dobu, kdy tu "fungovala" Galerie - přispěvatelé a návštěvníci se dali počítat maximálně na desítky, proto ty uvozovky. Takže co s tím? Přesně to, co říká Xsoft. Plus se účastnit projektů typu Sborník, conové galerie, případně rovnou přijít s vlastním.

Systémové řešení by bylo snad potřeba v případě, že kvůli nedostatečné odezvě začnou odcházet autoři hromadně a tvůrčí sekce zazeje prázdnotou. To se neděje. Jinak debata, jak si má jednotlivec propagovat svoji tvorbu a získat diváky/čtenáře, tu byla mockrát, a nepatří sem, ale do Off-topicu, možná s přimhouřenýma očima do Tvorby.

Tím bych tuhle diskusi asi uzavřela.
Já myslím, že feed na hlavní stránku probublá skrz zvýraznění sekce. Když se tam něco děje, tak je to vidět. Za bump up vlákna nikdo umělcům hlavu neutrhne, zvlášť když v něm zveřejní něco nového. Myslíš Cwossie, že by pomohlo něco jako RSS? Obávám se, že i kdyby bylo dost odběratelů, tak by v tom stejně jen rolovali.
Když něco vymyslíte, budu jen rád i u jiných částech. Třeba doteď se objevují lidi, co nevědí o Safety on Board for Ponies (asi po dvou letech), co jsme s Crwossie udělali. Někdy lidi neví vůbec, někdy ví, ale nenapíšou žádnou reakci.