Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Well, asi bych se měl vyjádřit k tomu současnému logu, když už ho mám na svědomí já.

Ono se jedná o crossover s hrou Life is Strange, která je poslední dobou opravdu hodně populární, takže jsem počítal s tím, že bude mít jisté podvědomí i v Bronies komunitě (případně budou těmi neobeznámenými vnímány jako typický příklad Bronies, protože se v určitých ohledech podobají dvojici Octavie x Scratch, což mě vlastně taky přivedlo k nápadu na logo). 3D tvorby jakožto loga navíc nejsou žádná rarita a i 3D poníci mi přijdou jako lepší varianta, protože lépe zapadnou. A co se týče fontu, tak ten je tam taky z důvodu crossoveru, protože se vlastně jedná o typický font ve hře.

Každopádně... nebudu lhát - to logo jsem v podstatě odflákl a poslal s vědomím, že to není to, co jsem si z počátku představoval. Původně měl být každé postavě přiřazen jejich poník (Octavie a Scratch), což jsem však nakonec z důvodu větší časové náročnosti zavrhl a místo toho to udělal takhle. A když jsem to začal dodělávat v Photoshopu, tak bylo pozdě v noci, takže jsem prostě jen pro potřeby loga ořezal obrázek, zkusil na něm nějaké efekty, doplnil nápis a poslal ho Flaimingovi. Druhý den jsem to pak ještě jen narychlo projel "malůvkovým" filtrem, aby to nevypadalo tak uměle, a poslal to jako druhou verzi místo toho prvního.

Nebudu proti, pokud se ho rozhodnete sundat a nahradit nějakým starším a lepším. Uznávám, že jsem si s ním měl dát více práce, což jsem vlastně neudělal.
Flaiming, máš pri pridávaní log do threadu "Tvorba loga bronies.cz" nejaké prednastavené komentáre? V poslednom čase sa totiž pravidelne v tvojich postoch objavuje "aktuální jarní logo dodal XY".
Neviem ako tebe, no mne november ani december neprídu ako jarné mesiace. Rovnako ani logo s nápisom "winter is coming" a zasneženými stromami.
OT - Aktuální počasí v Praze je zavádějící, urputně se nás snaží přesvědčit že je jaro... Možná proto ta mýlka Pinkiesmile
Corwin OT

U nás zasa pozrieš z okna a tam október.
Hotsteppa: Derp! Díky za uporoznění, holt copy&paste Twilightblush Opraveno.
OT
Počkej Baterko, neznámé 3D charaktery? Pokud vím, Life is Strange je dost populární hra...
(10.12.2015, 15:59)BatygameCZ Napsal(a): [ -> ]OT
Počkej Baterko, neznámé 3D charaktery? Pokud vím, Life is Strange je dost populární hra...

I to neznamená že to bude znát každý.
(10.12.2015, 15:59)BatygameCZ Napsal(a): [ -> ]OT
Počkej Baterko, neznámé 3D charaktery? Pokud vím, Life is Strange je dost populární hra...

OT
O té "dost populární" hře jsem slyšel poprvé v životě právě v souvislosti s logem... Pro mě je taky populární hra Contra a pochybuju, že by ji znala alespoň polovina těch, kteří si přečtou tento příspěvek.
OT:
Co takhle přestat s OT? Na LiS je čerstvě založené téma, tady se mají probírat záležitosti ohledně fóra samotného Pinkiesmile
Všiml jsem si, že se mi často místo obrázku ukáže jen [Obrázek: nejakyObrazek.jpg]. Rychlý pohled do konzole potvrdil mou domněnku, že se jedná o mixed content. Nevím jak to vypadá u ostatních, ale já mám prohlížeč celkem striktně nastavený, takže načítání zdrojů přes HTTP zakáže.

Plugin pro MyBB jsem nikdy nepsal, takže nemám odhad, jak obtížné by bylo vytvořit automatické přepisování URL (klidně jen pro často odkazované zdroje s jistou podporou HTTPS, jako např. Imgur nebo Deviantart). Zabezpečení svého prohlížeče však měnit nehodlám.