Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
OT JAK ČUNÍK : stále platí  můj a hlavně Melův komentář.
Draim : CERTIFIED IDIOT ;)
Nechcete vytvořit podkategorii Cosplay? Twilightsmile Zrovna v tom vlákně něco hledám a je tam dost mišmaš - fotky, dotazy jak něco vyrobit, tipy kde koupit..
OT:
Já bohužel nevim kdo logo vytvoril a tak jsem to napsala sem... To bylo vše... Byla to připomínka k celkovému obsahu fóra... Prostě taky hodně děsivý vzhled co mi na jemnou Libuši nejde... Nechtěla jsem tím nikoho urazit. To ne. Za to se potom omlouvam.
@Neko: Pro priste, doporucuji vyuzivat casti fora, do kterych se bojis vstoupit (asi?):

https://bronies.cz/Vlakno-Tvorba-loga-Br...#pid522588
@ Neko, Melgarh: To bude asi moje chyba, protože jsem do vlákna ohledně tvorby loga dal info o autorovi zpožděně, takže tak půl dne tam bylo jen logo, bez infa o autorovi.
Každopádně mi se to logo líbilo Pinkiesmile
Melgarh: Tam jsem se ani nedívala... Pamatuji si z minulosti, že tam mohly psát jenom moderátoři a zda teď může i někdo další vůbec netuším no... Takže se za to omlouvám...
A co to hodnocení? Guys...? Anyone?

(13.12.2015, 17:47)Terodeness Napsal(a): [ -> ]Jinak abych nebyl jenom OT. Všiml jsem si, že po updatu fóra, když někomu dám hodnocení, jej nemohu zpětně upravit a nebo smazat. Je to cílené?
A za 2. Je nějaký plugin, díky kterému by jsme mohli vidět nejen seznam naších hodnocení, ale i seznam hodnocení co jsme my dali?
Vím. Jsem jedním z těch, co hlásali za zrušení tohoto systému, ale když už tu je, tak ať funguje jak má.....
Napadla mi jedna vec.

Asi na konci roku 2012 sa na Silvestra postol graf (výsledky) ako to stúplo s novými členmi oproti minulému roku na tomto fórum.
Čiže koľko pribudlo oproti minulému roku + nejaké ďalšie veci. Bude to aj tento rok? Pretože od toho roku som to tu nikdy viac nevidela.
Oggy123: vidíš... kdybys byla na PragoFFestu, nebo Festivalu Fantazie, tak bys viděla Ajsmug minimálně dvakrát se tam podobné grafy rozebíraly.

Otázka je to spíš na adminy, pokud budou mít do konce roku čas a chuť na zpracování údajů z logů.
Statistiky není problém z administrace vízt a zpracovat, například tu je statistika za tento rok:
[attachment=5053]