Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
AleXan: V podstatě sis odpověděl sám. Pokud by to někdo udělal, tak klidně, ale fórum nemá kapacity na to, aby se všechny obrázky stahovaly a ukládaly lokálně.
Ako alternatívne riešenie ponúkam svoj malý grabber tu: http://ponythread.ponyville.cz

Zadajte tam URL nejakého vlákna na fóre a on vám vygeneruje zoznam linkov všetkých obrázkov ktoré nájde.
Nedokáže sa pozrieť na cieľovú adresu a zistiť, či obrázok na hostingu ešte je alebo nie, takže medzi linkami budú aj mŕtve.
Ak to ale skombinujete s downloaderom ako DownThemAll, stiahne vám to len živé linky (bez chýb 404,403 apod.) To je veľká pomoc.

Je to celkom milý nástroj, takže snáď pomôže Pinkiesmile
P.S. screw CSS
Keby som mal na to vedomosti, aj by som sa do toho pustil. Nuž nemám zatiaľ, takže ak by sa niekomu chcelo, tak by to bolo fajn. Prípadne sa skúsim popýtať nejakých ľudí.
@Dawnflash: Bookmarked Twilightblush Super nápad.
Hm, až nebudu mít co programovat (lol), tak se podívám do Chrysalis, jak to tam IzV řeší. Pokud je to tak, jak si myslím, byl by bot na procházení těch stránek na pár desítek řádků. Problém je hosting, protože další věc si už na Pi dávat nechci. Twilightsmile Když sem nedám vědět do šesti týdnů, tak do mě někdo kopněte.
Když už by se rovnou obrázky někde cachovaly, tak by se na forum moh přidat rewrite a tahat obrázky jen z cache přes SSL, vyřešilo by nám to mixed content.
Intrix: Tohle se snažil řešit Jakluk. Napsal plugin, který sleduje, odkud jsou linkovány obrázky a pokud jde o server, u kterého je známá podpora https, stahuje se ten obrázek přes https bez ohledu na to, jak je v příspěvku. Aktuálně se jedná o tyto servery (regex na doménu):
Kód:
bronies\.cz|i\.imgur\.com|[a-z0-9]+\.deviantart\.net|\d+\.media\.tumblr\.com|[a-z0-9]+\.edgecastcdn\.net|derpicdn\.net|[a-z0-9]+\.photobucket\.com|puu\.sh
Pokud chceš nějaký doplnit, klidně dej vědět, můžu tam přidat Twilightsmile
(26.03.2016, 19:59)czAdamV Napsal(a): [ -> ]Pokud by to někdo udělal, tak klidně, ale fórum nemá kapacity na to, aby se všechny obrázky stahovaly a ukládaly lokálně.

Tak co se týče místa na serveru tak to není problém - toho máme habaděj (dá se navyšovat měsíčně max o 10 GB, což obrázkama rozhodně nepřešvihnem).

Jde hlavně o to, kdo se do napsání takové věci pustí a bude tomu věnovat svůj čas Twilightsmile
Skvělá úloha na procvičení bashe a SQL. Dělám na tom. Twilightsmile
Téma ,,Vaše fotka" je zase zamkla. Proč se automaticky zamiká?
protože to je tak nastaveno, pokud se tam 7 dní nepřispěje automaticky se zamkne. Je to kvůli tomu, aby zbytečně neoživovaly "vítací" témata