Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Malá poznámka: soutěž nebyla soutěž a byla vyhlášena, protože žádná loga nebyla. Zas z toho nedělej uměleckou mafii.
@Alexan: tady je jeden zasadni problem - nektera loga tam vysela mesic, protoze neexistovala zadna jina. Pokud zaridic flow kvalitnich log, ktera splnuji pravidla, tak budiz. Ale toto je problem a radi jsme odsouhlasili to, ze loga od lidi, co se dali dohromady a obetovali tomu cas a poskytli loga s danou tematikou, budou vyset o nejaky ten tejden dele.

Kritika umeni je irrelevantni - na Draci.info probihal ted vyber obrazku do kalendare. Ty obrazky ve valne vetsine byla mistrovska dila na nase pomery, a vysledny mix byl docela zajimavy, ze nektere majstrsticky neprosli zatimco vice simple ano.

A ano, "soutez" byla vyhlasena. Pokud nectes forum, tak s tim se tezko neco udela Rainbowlaugh
Bych to nechal tak, jak to je. Každý může přispět logem a jestli se někomu jinému nelíbí, tak je tu možnost bloknout nebo změnit obrázek. I dříve se stávalo, že některá loga byla nahozená třeba dva týdny, protože nebyla další v pořadí.
(20.10.2016, 22:41)AleXan Napsal(a): [ -> ]Jediné, čo sa mi nepáči je, že tieto logá ostávajú na hlavičke fóra dlhšie ako logá od iných užívateľov. Kedže sa môže zapojiť každý, príde mi to trošku nefér, že niekoho logo má byť dlhšie ako niekoho iného. A je jedno, či je to super spravené, alebo zlé.

Četl jsi vůbec vlákno Tvroba loga Bronies.cz? Myslím, že tohle vcelku snadno odpovídá na tvou připomínku:

(23.05.2016, 17:44)Flaiming Napsal(a): [ -> ]Vzhledem k tomu, že jsou k dispozici v podstatě jen loga na konkrétní měsíce, tak bych současné logo nechal až do června.

Citace:To, že bola vyhlásená nejaká súťaž, som ani nevedel a aj keby som tam poslal nejaké obyčajné logo, neprešlo by to výberom, ktorý bol organizovaný umeleckou sekciou. Kto by medzi svoje výtvory pripustil nejaké "zlé" od neumelca?
Som nerád, že vedenie fóra podporuje túto iniciatívu.

Když nečteš fórum, tak to máš těžký. Log byl nedostatek (viz. to vlákno o tvorbě loga, které jsi evidentně nečetl), takže se řešilo, co s tím. Osobně jsem byl velmi rád, že pár lidí přišlo s iniciativou "vytvořme dopředu loga na každý měsíc", která budou prokládána logama, které budou ve frontě ke zveřejnění (pokud nějaká budou).

Citace:Nemám na mysli predbehnutie poradovníka pri nejakej veľkej akcii ako GalaCon alebo CzEquestria, ale predlžovanie pobytu loga na hlavičke výlučne vyhraním neoficiálnej súťaže nejakého užívateľa fóra. Navrhujem teda buď úplné zrušenie týchto výsad, alebo vznik nejakej oficiálnej súťaže usporiadanej vedením fóra za nejakých normálnych podmienok (Aby sa nestalo, že vznikne každoročne nejaká súťaž o logá, a preto by nemali normálny užívatelia možnosť mať svoje logo na fóre. Alebo aby sa mohlo hlasovať. atď.) a upovedomenia užívateľov zmenou prvého príspevku vo vláknetvorbe loga.

Wau - such drama kvůli logu Pinkiesmile tak snad k tomu jen heslovitě:

1) Iniciativa v tvorbě log proběhla po domluvě s vedením fóra a které ji plně podpořilo - tím to ještě jedou dík za její organizaci a všem, kteří do ní logem přispěli
2) Pokud se podobná iniciativa objeví od stejných lidí znovu, bude opět podpořena - důvodů pro to je víc než dost.
3) "Zrušení výsad" - lol Rainbowlaugh dotyční si s tím dali tu práci a vytvořili loga DOPŘEDU (mj. jako zásobu, když další loga nebudou), takže nevidím žádný problém, že loga zůstanou o týden déle. Imho si to zaslouží - deal with it. Nota bene, když zásoba log od "normálních uživatelů" není nijak závratná. Cítit se ukřivděn, že logo od někoho jiného zůstane v záhlaví o něco déle, považuju tak akorát za dětinské.

Smiř se s tím, že kdo tady vyvine rozumnou tvořivou aktivitu, dostává vždycky přednost před věčnýma kafrátorama, co se začnou zajímat až ve chvíli, kdy mají dojem, že jim někdo zabral do té doby volné místo.
(20.10.2016, 22:41)AleXan Napsal(a): [ -> ]Z doterajšej diskusie vo vlákne hodnotenia loga som zistil, že na našom fóre sa striedajú dva typy log. Umelecké od autora z umeleckej sekcie, ktoré sa zvyčajne nepáči väčšine, ale naopak ľuďom z umeleckej sekcie, alebo jednoduché res. neumelecké od obyčajného užívateľa, ktoré sa zas páči väčšine, ale vôbec nie ľuďom z umeleckej sekcie. Z oboch typov sú samozrejme výnimky (vznikne pekne logo od umelca alebo hrozné od obyčajného užívateľa).
Týmto smerom chcem podotknúť, ako krásne je vidno chápanie moderného umenia v dnešnej dobre širokou verejnosťou a ľuďmi čo sa vyznajú v umení.
Ja si osobne myslím, že dnešné umenie nesmeruje moc dobrým smerom a teda ani logá od našich umelcov. Verím, že viacero užívateľov so mnou súhlasí, ako aj nesúhlasí. Rešpektujem názor našich umelcov a aj zapojenie do tvorby log. Jediné, čo sa mi nepáči je, že tieto logá ostávajú na hlavičke fóra dlhšie ako logá od iných užívateľov. Kedže sa môže zapojiť každý, príde mi to trošku nefér, že niekoho logo má byť dlhšie ako niekoho iného. A je jedno, či je to super spravené, alebo zlé. To, že bola vyhlásená nejaká súťaž, som ani nevedel a aj keby som tam poslal nejaké obyčajné logo, neprešlo by to výberom, ktorý bol organizovaný umeleckou sekciou. Kto by medzi svoje výtvory pripustil nejaké "zlé" od neumelca?

Kamaráde, tvá konspirační teorie je zábavná, ale jak už ti bylo vysvětleno výše - naprosto vedle, protože něco jako logo-privilegia a elitářství tu jednoduše neexistuje.
Požadavky na logo jsou jen v rozměrech a velikosti souboru a nápisu bronies.cz. Taky se říká, že by bylo hezké, kdyby to ladilo se zbytkem fóra, ale není to nutnost. (A samozřejmě logo nesmí být explicitní ani sexuálně, ani brutalitou.) To je všechno. Doslova víc požadavků není. Logo může opravdu udělat naprosto každý. Rozhodně tedy nějaké logo vytvoř, všichni budou jen rádi, protože log nikdy není dost! Pinkiesmile

Ad tvůj vypozorovaný jev:  Ber v potaz lidskou solidaritu. Když logo dělá amatér a ne "ostřílený umělec", kritika je vždy o dost mírnější. Kdyby začátečník hned dostal dršťkovou plnou výtek, tak se spíš zatvrdí a už raději nikdy nic neudělá, zatímco u člověka s pověstí umělce se předpokládá, že se chce zlepšit, takže "palme do něj kritiku, to totiž pomáhá"/"jiný obrázek se mi od něj líbí víc, takže to znamená, že tenhle pomluvím, protože dle mého má daný umělec navíc"/etc.
To ovšem neznamená, že jsou více kritizovaná loga špatná a ta, o kterých se tuna lidí vyjádří, že "je to hezké" (což není kritika) jsou ta nejkvalitnější loga vůbec. Abychom mohli usuzovat, museli bychom udělat výzkum nejlépe s anonymním dotazníkem a kontrolní skupinou. Pinkiehappy
To, že se ti nelíbí, kam "dnešní umění směřuje," moc nechápu. Myslíš celosvětové umělecké trendy? Nebo se ti nelíbí tvorba lidí tady na fóru, co mají gule na to přispívat do umělecké sekce, kde všeobecně platí, že každý jedinec má jiný styl, vkus i postup a jelikož tu všichni fanartujeme na barevné koně, cení se tu častokrát hlavně originalita, protože všechno ostatní vypadá stejně? I don't understand, what do ya mean?  Applejackunsure
Ty žvado, za chvíli tu budem mít mafii pro každou sekci fóra :-D ale jo, ony ty konspirační teorie o nadvládě určité skupiny uživatelů jsou tak roztomile blboučké Pinkiehappy
Jak bylo řečeno broníky nade mnou Pinkiesmile Jinak snažím se ty loga střídat nějak spravedlivě, ale ne vždy se mi to povede, za což se omlouvám. Každopádně vítám jakoukoli kritiku a náměty na zlepšení. Uspořádání soutěže pro vytvoření nových log ale rozhodně vítám a rozhodně pak nevidím problém v poskytnutí delšího časového okna na zobrazení vítězných log.
Není to sice připomínka k obsahu Bronies.cz jako taková ale chtěl bych se zde zeptat všech, kteří zde kritizují, nadávají na druhé, pošpiňují jejich práci a snažení a demotivují lidi, kteří se snaží udělat něco pro celou skupinu ( ať už je to kritika titulků, nebo loga na foru a jiné ), kolik jste toho pro skupinu vytvořili, zorganizovali či jen něčím přispěli vy ? Je jednoduché kritizovat a urážet práci druhých, když sám kritik leží u pc a a nedělá nic. Pravda, taky sem za celé ty roky co jsem tady pro skupinu neudělal vůbec nic ale alspoň dokážu ocenit práci druhých a nebo mlčet když vím, že se práce někomu kdo se snažil nepovedla tak jak chtěl.
Klid Pinkiesmile to nehroť. V nejnutnějších případech pomůže ignore list Rainbowlaugh na vyfiltrování tebou popisovaných lidí tady na fóru nebude kupodivu nijak dlouhý.

Někteří lidé to prostě mají v povaze, jiní mají dojem, že právě tohle je jejich příspěvek komunitě, přičemž netuší, že správně kritizovat a korigovat se musí umět a že je to mnohdy těžší, než něco tvořit (lze snadno odvodit tak, že kritiku způsobu své kritiky berou vždycky osobně) a další prostě nedokáží dohlédnout následky svých činů.

Má to i své světlé stránky - ti, se kterýma nemá cenu ztrácet čas se tam sami ukážou a netřeba na jejich poznání vynakládat nějaké zvláštní úsilí. O to víc si pak člověk váží té většiny fajn lidí, kteří sem sice tolik nepíšou, ale dají se s nimi podnikat i zažívat skvělé věci (třeba dnes jsou to tři roky od prvních BronyDays v Paříži).

Keep calm and trot on Twilightsmile
OT
(27.10.2016, 14:05)Ajdrianpony Napsal(a): [ -> ]Není to sice připomínka k obsahu Bronies.cz jako taková ale chtěl bych se zde zeptat všech, kteří zde kritizují, nadávají na druhé, pošpiňují jejich práci a snažení a demotivují lidi, kteří se snaží udělat něco pro celou skupinu ( ať už je to kritika titulků, nebo loga na foru a jiné ), kolik jste toho pro skupinu vytvořili, zorganizovali či jen něčím přispěli vy ?

Parkrát jsem to zkusila, nepřineslo mi to nic, ani dobrý pocit. Tak jsem se na to vykašlala a radši věnuji svůj čas a energii jiným věcem (třeba staffování na Majálesu nebo Festivalu v ulicích). Takže tak... Pinkiesmile místní prostředí mi přineslo jen blbej pocit a nezájem...