Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Jasné, že existují specificky jiné fóra na tyhle věci, ale žádné z nich není české (alespoň o žádném nevím). Nevadí mi číst gore/R34 povídky v aj nebo nj, jenže čeština je specifickým jazykem, který má své vlastní výrazy, obraty a tak. A to ještě nemluvím o tom, že i když většina z českých broníků umí anglicky aspoň natolik, že je schopná se jakžtakž dívat na jeden díl MLP bez titulků, ale jen málo z nich umí anglicky natolik, aby si mohli dovolit číst literaturu v cizím jazyce. To je úplně jiný šálek kafe, než se podívat na jeden díl MLP, kde se používá veskrze "jednodušší" řeč.
Mno něčím málo také přispěji.
Nebudu předstírat, že tím jak se začalo více dohlížet na R34 a gore mnoho lidí přestalo psát. Nevím jestli někdo přestal kreslit ale někteří opravdu odešli, přesunuli se jinam. Některým se podařilo že ti co chtěli je našli a vyžádali si ten zde zavrhovaný materiál, a jiní prostě upadli v zapomnění.
Bohužel to je život a to jak to tu dnes vypadá, tak k tomu se dlouho směřovalo. Osobně mi věci jako R34 a gore nevadí, ale nevyhledávám je. I tak vím že i v těchto žánrech se najde plno skvělích dílek které za přečtění či pokoukání stojí. Jenže jsem jeden z těch o kterých se může říct, že angličtina je pro ně moc náročný jazyk a čtení v něm si neužiji Rainbowlaugh Přicházím tak o dost z mnoha žánrů (grrr warhammer 40000 má tolik dobrých knížek co nejsou v češtině)
Každopádně jsem rád, že se vedení rozhodlo udělat co udělalo. Hlavní je mít na konci čisté svědomí a dosáhnutí toho jakou měli vizi. Nevím nakolik se to tedy povedlo, ale myslím že odvedli dobrou práci.
Takže znovu zavedení neexistující sekce bych také nedoporučoval. Kdo chce tak najde i v českých vodách co potřebuje, ač je to složitější, nebo aspoň má člověk motivaci na té angličtině zapracovat xD.
No, odešli. Asi dva lidi přestali psát a ti už stejně byli jednou nohou venku Rainbowlaugh. Ale máš pravdu, že ta pravidla byla pro některé poslední kapkou.

Já jsem naopak rád, že tu něco takového už není, i když jsem byl pravidelným přispěvatelem. Líbí se mi víc tahle přátelštější atmosféra. S čestnou výjimkou překladů Falloutu, kde zůstává osvědčené - na vyžádání, případně - nová kapitola na mých stránkách, mrkněte se.

U všech pravidel je nutné nebýt sobcem a neměřit je podle sebe. Jsou totiž lidé, kteří mají hranice jinde.

Co se týče kreslení, nepamatuji si, že by zde někdo kreslil R34 nebo Gore. (S čestnou výjimkou jednoho kreslíře, který se stejně více orientoval na ta anglická fóra a pak dokonce z fandomu úplně odešel)
Třeba já, ale jenom na ircčku. 18+ obsah se s přátelskou atmosférou nevylučuje. Nicméně tady už neni možná cesta zpět.
Drobně zahlodám a poprosím, aby vlákno Chtěli by jste žít v Equestrii? bylo přejmenováno na gramaticky správné: Chtěli byste žít v Equestrii?
O něco víc zahlodám zpět do časů minulých, protože to sem už někdo kdysi psal, a připomenu, že na úvodní stránce je nesčetněkrát napsáno slovo dceřinná, což je neexistující slovo. Hledaný výraz je: dceřiná. To fakt není způsob, jak to opravit?

Když už je toto fórum reprezentativní, mohli bychom se alespoň pokusit vypadat, že umíme česky. Neodpustím si klasické: "Myslete na děti!"
Tady https://github.com/Cu8eR/MyBB_CZE-translation-1.8.x je "oficiální" český překlad fora. Tak můžete buďto nahlásit issue, nebo se domluvit s autorem a použít to jako základ vlastního překladu (nedohledal jsem licenci, možná by to šlo i bez dohody).
Jé, děkuji, už dávám autorovi vědět, kde je chyba. Pinkiesmile

EDIT: Byla mi přislíbena oprava v další aktualizaci. Hooray! Heart
(30.10.2016, 12:45)Aya Yai Napsal(a): [ -> ]Drobně zahlodám a poprosím, aby vlákno Chtěli by jste žít v Equestrii? bylo přejmenováno na gramaticky správné: Chtěli byste žít v Equestrii?

Tož opraveno Twilightsmile někteří opět mohou klidněji spát. Děkujeme za nahlášení.

[Obrázek: duty_calls.png]
Co mohu říct, it helps my insomnia... a little. Rainbowlaugh
OT

Rainbowlaugh  Rainbowlaugh  Rainbowlaugh

[Obrázek: 99971e64a2751fb9c2b1fbe37f543f3e52105cfa...c36a9b.jpg]