Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.

Mondrogar

V nastaveni to lze udelat, nicmene ji budeme opravdu pridavat az na stranky, kde bude taky skryta.

Na foru byt nemuze, protoze tapatalk ma v ujednani, ze forum nesmi obsahovat zadny zavadny material.
Takže DoItForThePonies protestuje proti něčemu co by tu tak jako tak nemohla vidět, protože jí je 14. Nebudu dělat, že chápu, proč takový věci někdo dělá, když se ho to netýká.

Mondrogar: Proč to v tom případě není v rozporu s pravidly fóra? Tam maj 18+ věci výjimku, pokud sou řádně označený a ve správný sekci. Asi by to chtělo menší update.

Kdo je tapatalk? Mezi členy fóra sem ho nenašel. Ujednání s kým?

Mondrogar

Jo, na update pravidel se chystam nejakou dobu, snad se k tomu dostanu dneska vecer. Moje chyba.

Tapatalk neni osoba, nybrz plugin, ktery umoznuje uzivatelum s touto aplikaci se pripojovat z mobilu. Docela se osvedcil a rusit ho jen kvuli 18+ nema smysl.

Kazdopadne nebojte, delame na tom Pinkiesmile
Really?! To tu opravdu uživatelé chtějí mít i r34 sekci? Vím, že vzhledem k tomu, že mi ještě není 18, tu sekci neuvidím, ale i tak to, že tu bude(je) mi přijde divné.
Už jsme to s Mondrogarem probírali a dohodli jsme se, že nejlepší bude dávat přístup do těchto sekcí na základě osobní žádosti a dostatečného věku. Případně ta možnost s manuálního nastavení přístupu uživatelem (který je dospělý).
Zaprvé: Nejsem holka Twilightsmile , ale na tom teďka nezáleží.
Zadruhé: Svůj názor sem napsal teď kvůli tomu, že jsem si četl starší příspěvky v této rubrice, kde se o nich uvažovalo a pokud vím, nikomu jsem ho svým příspěvkem nenutil. Nezáleží na tom že sem to tu neviděl, jde o to že jsem to (bohužel) viděl jinde a jen jsem řekl svůj názor že já osobně bych to radši zde neviděl. Možnost filtru bych moc uvítal Twilightsmile . Souhlasím s Johnem, přijde mi to divné..
No vidíš, mě třeba takhle vadí (vadila) Gore sekce... Ale prostě jsem to neřešil a nechodil jsem tam... Pinkiesmile

Myslím, že ten kompromis je nejlepší varianta - tím se vyjde vstříc snad většině uživatelů: Skryté sekce (části webu?), vstup od 18+ + nutno podat žádost o vstup.
Jenom takovej menší bug, když si otevřu kompletní vzkazník: http://i.imgur.com/dmJHD.png
Strana 1, 3 až do konce se zobrazují správně. Žádné zprávy to netutlá, jen se na straně 2 prostě nezobrazuje stejný počet zpráv jako na ostatních.
Tipuji, že za to může větší počet soukromých zpráv mezi mnou a rainbow__dash
Ondrahub: Zajímavé Pinkiesmile Asi to fakt bude těmi soukromými zprávami. Nicméně to ani nestojí za opravení..