Bronies.cz

Úplná verze: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
(01.12.2012, 10:23)Refly Napsal(a): [ -> ]
(30.11.2012, 23:04)Xeelee Napsal(a): [ -> ]Registrovaní nemůžou před ponifikací (20 příspěvků) smazat svý hlasování v anketách?

Ne, nemůžou.

Proč? Nevím k čemu by to mělo bejt dobrý. To už bych spíš pochopil, kdyby nemohli hlasovat vůbec.

(01.12.2012, 10:23)Refly Napsal(a): [ -> ]Všechny limity už byly sníženy minimálně o polovinu.

Myslím, že vést tu diskuzi, zda to bude 20s nebo 15s je asi zbytečné.
Nevím jaký názor na to má Flaiming, ale já si myslím, že to již bylo sníženo dostatečně. Ajsmug

Jasně, ten kdo na limit nenaráží si myslí, že byl snížen dostatečně a ten kdo na něj dál opakovaně naráží si to nemyslí Twilightsmile To je logický. Já většinou poznám dost rychle, jestli sem zadal správnej dotaz nebo ne. A jestli je snižování limitu zbytečný? Proč by mělo, když jeho zavedení bylo zdůvodněný jen a pouze odlehčení databáze? Z tohodle pohledu je nejlepší co nejmenší limit, při kterém bude zatížení databáze v pohodě. Došlo při snížení limitu na polovinu ke zvýšení zátěže? O kolik? Dojde k němu při snížení limitu na 15 (nebo i míň) vteřin? To je IMHO to jediný co by nás mělo zajímat.
Na to hlasování se zeptám, tak je to od dob rozdělení na Registrované a Ponyfikované. Proč nevím.

K hostingu přístup nemam. Nevím jaké jsou tam podmínky a parametry - to ti musí říct Flaiming, zda to ještě chce/může snížit.
Zjistit, jaký to má vliv na zátěž je trochu složitější a časově náročné. Sice nevím, jak přesně je vyhledávání v myBB vyřešené, ale snad to nebude až tak moc náročné. Takže to snížím na 10s a uvidíme.
Nemohlo by se v Offtopicu udělat něco jako u MLP? Myslím to, že bychom tam mohli dávat hudbu, videa, obrázky všeho druhu atd.?
Zbytecnost. Tvorbu davej do tvorby.

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S IV. s DumbDroidem 9.3.7 Kysela Okurka pomocí Tapatalk 2
Mám problém s MyCode - formátování příspěvků při automatickém vypisovaní kódu chci si dát například [undefined=undefined]například tučný text[/undefined] ručně to funguje například tučný text jestě mám problém s závdáním barvy textu šipečka neustale uhýba a nejde naní kliknout. Používám Firefox 18. Někde jsem vyděl že se to už tady řešilo.
Mám nejaký podobný problém. Síce som sa na neho opýtala už neskôr. Pýtala som sa prečo mi nejde vkladať obrázky (používam Google Chrome pretože v Mozzila Firefox my nešli ani videá)predtým mi to chvíľu išlo(pár týždňov po registrácii) poradili ste mi Google Chrome ale tam mi to tiž stále nejde. Potrebovala by som podrobnejšiu pomoc. Sem je ukážka toho, čo mi napíše keď sa snažím vložiť obrázok: [Obrázek: vinyl_scratch_enjoys_her_milkshake_by_dr...5mji3m.png]
(02.12.2012, 20:27)Brony dash Napsal(a): [ -> ]Sem je ukážka toho, čo mi napíše keď sa snažím vložiť obrázok:

A opravdu je link na obrázek http://http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/i/2012/333/a/8/vinyl_scratch_enjoys_her_milkshake_by_drpancakees-d5mji3m.png ?

To http://http:// je blbost. Smaž jeden, a bude Pinkiesmile
Mělo by to být takhle:
Kód:
[img]http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/i/2012/333/a/8/vinyl_scratch_enjoys_her_milkshake_by_drpancakees-d5mji3m.png[/img]

Aby
[Obrázek: vinyl_scratch_enjoys_her_milkshake_by_dr...5mji3m.png]
to fungovalo Pinkiesmile

Nebo tam to HTTP nedávej vůbec Pinkiesmile

PS: Ta Vinyl ... Ahhh. Jí mám už nějakou dobu v PC. Cute tak moc, až k utulení k smrti Rainbowlaugh
Ďakujem!!! Už my to konečne ide! Ďakujem, Ďakujem, Ďakujem!!! Pinkiehappy