Bronies.cz

Úplná verze: Hlasový server pro Bronies.cz (Mumble)
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
mne to pise ze pripojeni selhalo. Derpyderp1
Po reinstallu OS se nedokážu připojit. Zkoušel jsem reinstall Mumblu i reset certifikátu, ale bezvýsledně. Nějaké rady co s tím? Pinkiesmile

EDIT: Zkoušel jsem to i s povypínanými programy které by tomu mohly bránit. Stále nic.

EDIT2: Pomohla změna jména z "Dex" na "Dexeus". WTF?
Mumble obecně je takový nevyladěný, ale dle mé zkušenosti dělá problémy spíš jiným programům. Běžně kvůli němu nejde spustit JVM a kámoši mi hlásili i problémy se steamem. Jestli to tak bude pokračovat dál...

Každopádně, co se týče certifikátu, smazat ze serveru jej může jen vlastník serveru. V tento okamžik je nick Dex spoután s digitálním otiskem tvého původního certifikátu a nikdo jiný, než vlastník tohoto certifikátu nemůže nick Dex použít. Jediný způsob, jak tvou přezdívku uvolnit, je smazat cert přes admina a svázat tvůj nick s novým certifikátem.
Já osobně mám certifikát zazálohovaný bokem právě z tohodle důvodu. Můžu se přihlásit po svým jménem z jakéhokoli počítače a zároveň při reinstalu tu možnost neztratím.
Njn, Mumble je holt nedokonalý. Bohužel Refly se přesvědčit nedá...
TeamSpeak 3 je taky free tak nechapu že tady není místo toho mumble. TS3 Slame jak ma
Nelíbí se Mumble? Nikdo tu nikomu nebrání založit vlastní TS server a dát na něj tady na fóru odkaz. Je to přece free, tak jaký je problém?
(01.11.2014, 13:48)blesk1j_CZ Napsal(a): [ -> ]TeamSpeak 3 je taky free tak nechapu že tady není místo toho mumble. TS3 Slame jak ma

U TeamSpeaku je zdarma jenom klient, server si musíš pronajmout. Sice existují možnosti získání TS3 serveru zdarma, ale člověk může zapomenout na to, že by si server rozjel někde u sebe. Mumble je oproti tomu nejen zdarma (jak server, tak klient), ale dokonce open-source, což budí větší důvěru. Navíc Mumble server si člověk může rozjet i u sebe a má nad tím tak větší kontrolu. Jak říkal Alkel, když tu bude TeamSpeak server, ať si tu klidně je. Refly se ale rozhodl pro Mumble , takže tu máme Mumble a můžeme za to být rádi. Navíc je ten server už docela zaběhnutý a pravidelným návštěvníkům by se asi nelíbilo přecházet na cokoliv jiného.
OT:

Čítam tu, že niektorí by chceli TS3 server. Ja jeden voľný TS3 server mám, a ak by bol teda záujem, môžem ho nastaviť podľa potrieb, aktuálne je čistý.
mad12345 Napsal(a):U TeamSpeaku je zdarma jenom klient, server si musíš pronajmout. Sice existují možnosti získání TS3 serveru zdarma, ale člověk může zapomenout na to, že by si server rozjel někde u sebe.
Ja jak myslíš že to mám já Pinkiesmile jmenuje se to non profit licence.
Pokud neměnili podmínky tak byly následující: server je zdarma do počtu 512 slotů s tím že do 32 slotů nemusíš nic nikde registrovat prostě stáhneš server a spustíš. Pokud chceš mít více než 32 slotů tak si zaregistruješ non profit licenci která není časově omezena a pak můžeš mít až 10 virtuální serverů s celkovým maximem 512 slotů. Což myslím že je dostatečný pro většinu normálních nasazení, víc slotů myslím že využijou jen ti kdo chtějí dělat hosting TS3.
Jak říká Fang Pinkiesmile
Souhlasím s tím, že na Mumble jsou lidé zvyklí, ale ze začátku jsem taky prosazoval TS3 (a pořád prosazuju).

Ale pochybuju, že by na TS3 chodilo víc lidí, než na Mumble. Takže by to nebylo aktivní tak jako tak.
Ach, to byly časy: http://bronies.cz/Vlakno-Hlasovy-server-...#pid223634
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19