Bronies.cz

Úplná verze: Mysteryho škrabopis
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7
Zdravíčko páni a dámové,

jelikož bych se rád vrátil do svých slohových a literárních hlubin, kterými jsem proplouval ve škole, rozhodl jsem se, že si připomenu staré dobré (absolutně nudné a otravné) školní časy a začnu tvořit nějaká ta literární díla. První z nich je připraveno spatřit světlo světa (nebo alespoň tohle fórum a jeho uživatele).
Dílo se jmenuje MEZI SVĚTY. Hlavní postavu budu představovat já sám a děj se bude odehrávat (až na úvod) v Equestrii.
Vzhledem k tomu, že se mi za tu dobu většina pravidel českého pravopisu už dávno vykouřila z hlavy (přibližně půl hodiny poté co jsem úspěšně odmaturoval), budu rád nejen za kladné komentáře, ale také i za připomínky a výtky, díky kterým se pokusím svůj styl psaní vylepšit.

Takže... tady to je: Mezi Světy

Snad se vám moje dílo bude líbit Pinkiecrazy
Dobrá práce, možná by se zde po delším hledání našli tací, kteří by ti vytkli to, že seznamuješ poníky s námi lidmi a s válkou, nebo že se hlavní postava po průchodu portálem nepřeměnila na poníka (ne každý je s tím srozuměn). Já s tím srozuměn jsem a nevadí mi to, celkem jsem se sám začal nedávno zaobírat myšlenkou jak by na nás poníci zareagovali kdyby se naše dva odlišné světy setkali (ať už tím že by člověk přešel do equestrie nebo naopak) a pak sem dáš tohle. Jenom se mi až docela nápadně nabízí myšlenka že je docela lákavé tam v budoucnosti dát buď válku anebo dalšího člověka (popř. lidi), když už s obojím byli poníci seznámeni. Anebo to jsem jenom já a můj chorý workoholik mozek. Ale jak jsem psal: Good job (alespoň za mě).
Hodně dobře se to četlo. Z těch příběhů kdy se dostane člověk do Equestrie, ač je nemám moc v oblibě, patří k těm nejlepším.
Ale s válkou opatrně, ač z tvého příběhu zatím soudím že to bude v pořádku. Mohlo by to sklouznout k jistým povídkám, které tu kdysi dávno, pradávno byli a kterým je třeba se raději vyhnout. I když někdo určitě i tehdy ten příběh milovat. Věřím tomu.
Děkuji za první pozitivní reakce Twilightsmile No, nějakému konfliktu se ten příběh nevyhne (Co by bylo MLP bez konfliktů a dobrodružství) ale nehodlám psát nějakou brutalitu, to opravdu není můj šálek čaje Derpytongue2 Každopádně se tu a tam vyskytnou i věci, díky kterým budou někteří co si to přečtou třeba o něco chytřejší. Snažím se o takové pobavení a poučení v jednom Twilightsmile
Přílišná brutalita ve většině případů škodí, ale nemusíš měnit příběh kvůli pravidlům fóra. Pokud by jsi tam drsnější motivy přeci jen chtěl, vždycky je tu možnost zveřejňovat ho zájemcům na vyžádání prostřednictvím zpráv.
PS: Nenavádím, jen radím Rainbowlaugh
Další kapitola příběhu je na světě. Moc tomu google docs nevěřím (asi proto, že ho neumím ještě na 100% ovládat), takže pokaždé chvilku zmatkuju co se týče okrajů a nadpisu, aby se objevil v osnově a mám trochu obavy, abych nezprasil celý ten dokument a nemusel ho celý předělávat. Každopádně...nová kapitola je zde: Historie s překvapením
By mě zajímalo jak chce tančit s poníkem?
Mám to pod kontrolou, buď bez obav Twilightsmile
Víš že tuhle větu nejčastěji uslyšíš těsně předtím, než jde všechno totálně víškam? Jako kdyby byla nějakej spouštěč na průsery.
Ne, nemám o tom sebemenší zdání Twilightsmile Prozatím to u mě funguje tak, že pokud mám něco pod kontrolou, tak se mi to nevymkne. Beru však tvé varování (či co to má být) na vědomí a díky za upozornění. Samozřejmě je možné, že nad tímto příběhem budou převyšovat negativa a nakonec skončí fiaskem, avšak jediné co z takové situace může vzejít, je poučení do příště. Takže si z toho opravdu žádné vrásky nedělám Twilightsmile
Stran: 1 2 3 4 5 6 7