Bronies.cz

Úplná verze: Czequestria 2017 - Stables & Accommodation
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
Nabízim ubytování pro asi tak deset lidí přes CZQ i LARP. V základu jenom tvrdou podlahu, ikdyž v případě nouze se nějaký spací vybavení najde. A kdo mi přinese největší množství sladkostí, bude moct spát na posteli, ale žádná poslední noc v Paříži, jasný? :-) Umístění je u stanice Anděl a na CZQ to je asi 40 minut cesty MHD. Kdo bude mít zájem, napište mi soukromou zprávu.
Ubytovani aktualizovano - pardon za spozdeni.
Taky aktualizuju: už mám pět míst obsazenejch.
Okie dokie, aktualizovano
Nabízím uvolněná dvě místa v apartmánu, který už máme zaplacený po dobu Czequestrie (4 noci od čtvrtka do neděle). Většina osazenstva jsou cizinci (Německo, Nizozemsko, Finsko).

Ubytování se nachází necelé 3km od místa conu. V apartmánu je koupelna s vanou, vybavená kuchyň, možnost vlastního pokoje.

Cena je maximálně 65€ na celé 4 noci a osobu (60€ při obsazení obou míst). Pokud máte zájem, případně pokud víte o někom ze zahraničí, kdo by měl zájem, pošlete mi SZ.
Ono se to nezdá, ale Czequestria se nám, rychle blíží a já bych chtěl jenom oznámit, že mám stálé tři volná místa na pokoji v A&O Hostel. Kdyby měl někdo zájem, tak mi prosím pošlete SZ. Více informací najdete zde:
https://bronies.cz/Vlakno-Czequestria-20...#pid588005
Neví někdo, jestli je možnost si zarezervovat místnost na airbnb.cz pokud ani jednomu není 18 let ?
@BronyPootis: Ahoj, bohuzel je to poruseni jejich podminek, viz.:

K vytvoření účtu musíš být starší 18 let
Abys mohl/a naše stránky a služby využívat, musí ti být více než 18 let. Pokud jsi mladší, je vytvoření účtu porušením našich obchodních podmínek.

Doporucuji se zkontaktovat ci poptat tady na foru, zda bude nekdo objednavat AirBNB a pridat se k nim ci pripadne k te velke skupine na A&O Hotel, pokud neni jiz plna =)

Pripadne po domluve s rodici, aby zalozili ucet, bookly ubytko a poslali zpravu hostitely, ze tam pojedete jen vy dva.
Jenom bych chtěl dát vědět, že mám volné už jenom dva místa na pokoji. Ale kdyby byl větší zájem není problém zarezervovat další pokoj.
Tak a já dávám na vědomí, že mám plnej stav.
Stran: 1 2 3 4