Bronies.cz

Úplná verze: Czequestria 2017 - Stables & Accommodation
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4
Zdravíčko lidičky. Našlo by se místečko na přespání pro poníka z dalekých krajů moravských? Rainbowlaugh Počítám že dojedu už v pátek, i když ale asi Larp nestihnu, protože ráno končím noční směnou, takže asi z pátku na sobotu a ze soboty na neděli, dle situace Raritywink Děkuji všem co se ozvou Pinkiesmile
Případně bych rád poprosil o doporučení ubytovny, či hotelu, s přijatelnou cenou pro chudší poníky ale zároveň s dobrou dostupností ( a hlavně jednoduchou Rainbowlaugh ) .
Budu vděčný za každou nabídku, či radu Pinkiesmile
S pozdravem Ajdrianpony
Hi.
I just find out my friend kinda fucked up and didn't book me on time in hostel. I know it is late, but if someone have some space - I have a bedroll so floor is enough. Also I will bring beer for my country. A lot of beer. So if someone wants to to help me and drink in the process, please.
If you have ANY questions you can catch me on email zoameldar@gmail.com.
cheers!
Ok, dohodl jsem se s Ajdrianem a kdyžtak vezmu ještě nějaké zbytky v sobotu. Nepočítejte, že se bude chlastat, nemohl bych vás dopravovat a vyřizovat další věci dokud to půjde.
Ok, I already choose one and take another on Saturday. There will be no drinking, I need to drive both days and complete another tasks while it'll be possible.
Stran: 1 2 3 4