Bronies.cz

Úplná verze: Pojďte se bát.
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si plnou verzi s příslušným formátováním.
Tak se nám blíží zase ten čas, kdy v noci temný stín kráčí v chodbách našich domů. To blíží se zase chvíle, kdy mrtví vstávají z hrobů a přicházejí mezi živé. A proč se tedy nenechat Dušičkami, Hallowenem inspirovat a nezadat si jeden malý challenge.

Jak jistě tušíte, challenge je zcela jednoduchý. Napište do konce roku nějakou hororovou povídku. Povídku plnou děsu a napětí. Nebo snad hororovou komedii? Či báseň? To vše je na vás. A doufám že se přidáte.

Ale ted něco málo k pravidlům.
1- Svou povídku zde nezveřejňujete sami, ale zasíláte mi ji skrze PMka abych ji zapsal zde do tohoto prvního příspěvku.
2- Máte naprostou volnost ohledně její tvorby. Tedy, můžete mi zasílat i povídky s kompromitujícím materiálem. Tyto povídky zde budou zveřejněny, ale budou dostupné pouze na vyžádání.
3- Malá motivace která se jistě hodí. Celý challenge je tak trošku podporován i týmem Sborníku, kteří se zaručili, že výherce tohoto challenge dostane Sborník 2017 zdarma jako cenu!
4- Povídky můžete zasílat stejně jako do sborníku do půlnoci roku 2017. (a ano, i tato povídka pokud bude splnovat pravidla může být přihlášena i do sborníku.)


A to mě přivádí k hlavnímu bodu, ano! Je to částečně soutěž. Každá povídka bude nakonci zařazena do hlasování a vy, čtenáři pak rozhodnete která povídka byla ta nejděsivější!

Takže to by bylo všechno, kdyby jste se na něco chtěli zeptat, klidně sem napište. Těším se na vaši účast!
Tak na tohle jsem zvědavý. Přeji hodně inspirace Pinkiesmile