Bronies.cz
LOL (League of Legends) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: LOL (League of Legends) (/Vlakno-LOL-League-of-Legends)



RE: LOL (League of Legends) - AverageHanzo - 29.09.2012

Tak já jsem ochotný hrát vždycky, když se něco domluví, stačí mi jen napsat. Rainbowlaugh

Takže to vázne jen a jen na vás. Rainbowwild


RE: LOL (League of Legends) - Tuxik - 29.09.2012

Tak já se tedy pokusím něco zorganizovat Twilightsmile

Všichni kdo byste měli zájem si zahrát společně, tak dneska ve 20:00 hostnu custom hru a abychom se rozpoznali, tak to dám i s heslem - nikdo cizí by nám tam tedy vlézt neměl.

Jméno hry: Tuxik
Heslo: bronies
Čas: Dnes ve 20:00
Server: EUNE

Pokud máte zájem se do hry přidat, tak to oznamte, aby se nám nestalo, že se tam bude chtít lognout 12 lidí a pak se zjistí, že už není místo (mám ale pocit, že nás tam bude sotva 5 Rainbowlaugh )

Cílem této akce je si společně zahrát, pokecat a dát se vzájemně do friendlistu. Ajsmug


Re: LOL (League of Legends) - Dumbass_CZ - 29.09.2012

S 12ti bronies pocitej Rainbowlaugh Jinak pokud budu mit cas, tak klidne lol po dlouhe dobe zapnu.

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S IV. s DumbDroidem 9.3.7 Kysela Okurka pomocí Tapatalk 2


RE: LOL (League of Legends) - AverageHanzo - 29.09.2012

Jo, se mnou taky počítej, stejně nikdy nic napráci nemám. Rainbowlaugh


RE: LOL (League of Legends) - Tuxik - 29.09.2012

(29.09.2012, 09:58)Dumbass_CZ Napsal(a): S 12ti bronies pocitej Rainbowlaugh Jinak pokud budu mit cas, tak klidne lol po dlouhe dobe zapnu.

Odesláno z mého DumbPhone Wildfire S IV. s DumbDroidem 9.3.7 Kysela Okurka pomocí Tapatalk 2

(29.09.2012, 18:05)AverageHanzo Napsal(a): Jo, se mnou taky počítej, stejně nikdy nic napráci nemám. Rainbowlaugh

Super, těším se na vás Twilightsmile


RE: LOL (League of Legends) - Dumbass_CZ - 29.09.2012

Tak se dnes neúčastním. Idu jíst Rainbowlaugh


RE: LOL (League of Legends) - AverageHanzo - 30.09.2012

No, nevyšlo to zrovna extra podle plánu. Rainbowlaugh

Možná nedomluvit jen jeden nějaký konkrétní den v budoucnu, ale domluvit se, že dejme tomu např. každý pátek nebo sobotu, v 20:00 a kdo se objeví, se objeví.
Samozřejmě se s tím případně dá nějak pohýbat, jen dávám příklad. Nebo se třeba připojit dodatečně a pak poslat někomu PM, protože nakonec jsme hráli i celkem dlouho.


RE: LOL (League of Legends) - DatKickXD - 30.09.2012

Tak kdo má zájem jít zítra na světový PvP Ranked/ProPlay tak ať mi napíše zprávu. Hodí se do týmu kdokoliv stačí mi napsat ID/level/server Začne to zítra v 20:00 Tak se prosím připojte Ajsmug


RE: LOL (League of Legends) - Tuxik - 30.09.2012

(30.09.2012, 20:29)AverageHanzo Napsal(a): No, nevyšlo to zrovna extra podle plánu. Rainbowlaugh

Možná nedomluvit jen jeden nějaký konkrétní den v budoucnu, ale domluvit se, že dejme tomu např. každý pátek nebo sobotu, v 20:00 a kdo se objeví, se objeví.
Samozřejmě se s tím případně dá nějak pohýbat, jen dávám příklad. Nebo se třeba připojit dodatečně a pak poslat někomu PM, protože nakonec jsme hráli i celkem dlouho.

Dobrý nápad, já bych to viděl spíše na ty pátky. Domluvil bych se na nějaké hře s konkrétním jméně a heslem, která by se vždy v 20:00 založila (kvůli identifikaci).

(30.09.2012, 21:12)DatKickXD Napsal(a): Tak kdo má zájem jít zítra na světový PvP Ranked/ProPlay tak ať mi napíše zprávu. Hodí se do týmu kdokoliv stačí mi napsat ID/level/server Začne to zítra v 20:00 Tak se prosím připojte Ajsmug

Sakra, zítra to asi nestíhám Pinkiesad2


RE: LOL (League of Legends) - DatKickXD - 30.09.2012

Tak to stihni Rainbowlaugh Každý se nám hodí do týmu