Bronies.cz
Background ponies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Background ponies (/Vlakno-Background-ponies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Background ponies - Koxi - 26.07.2014

Octy, Vinyl a Derpy. Ještě ale hodně dalších


RE: Background ponies - Tiger Eye - 26.07.2014

Derpy, Octavia, Lyra, Bon Bon, a Cocco Pommel. Pinkiesmile


RE: Background ponies - Lachtan - 05.08.2014

U mě by to asi bylo duo Doktor Hooves+Rose a samozřejmě Derpy.


RE: Background ponies - Jamis - 16.09.2014

(22.07.2014, 10:08)Jamis Napsal(a): Cocco Pommel totiž jako jediná v celém MLP:FiM udělala něco, co žádný jiný backgroud pony předtím ani potom neudělal. A vysloužila si můj velký obdiv Twilightsmile

... a také se zasloužila o jeden z nejsilnějších momentů MLP:FiM v realitě tohoto světa: měl jsem tu čest se na letošním BUCKu osobně potkat se scénáristou epizody Rarity Takes Manehettan - Davem Polskym (čím více scénáristy MLP:FiM potkávám, tím více si jich vážím, protože jsou to podle mě úžasné osobnosti).

Byl jsem hrozně moc zvědavý, protože "Rarity Takes Manehettan" byla v mnohých ohledech výjimečná a pro mě úžasná epizoda se spoustou nových prvků a lehce schovaných věcí. A tohle byla jedinečná příležitost odkrýt aspoň trochu z toho, co mi v hlavě hlodalo už pěkně dlouho....

Ten fakt, že jsme spolu (nejen) o Cocco Pommel pár minut mluvili, čímž mi byla většina mého head cannonu ohledně této pro mě nejoblíbenější background postavy potvrzena Pinkiesmile stačí jen taková malá věta "Yes, that's one of the reasons. The next was..." a je z toho jeden z doposud nej momentů ohledně MLP.


RE: Background ponies - LEGION_1 - 16.09.2014

Rovnako ako z Mane 6, aj tu je ťažké si vybrať, o to viac, že background ponies je oveľa viac Pinkiehappy Ale tak najradšej mám Octaviu, potom Lyru, najmä za tie spojitosti s ľuďmi Derpytongue2 a ešte sa mi páči aj Flitter Pinkiesmile


RE: Background ponies - EresielRanwa - 30.04.2016

Neznáte někdo jméno tohoto poníka? Wiki uvádí, že je to Jonagold v jiných barvách...Jasně, je to stejný mustr, ale kromě jiné barvy je i jiné CM, takže musí mít vlastní jméno. Zná ho někdo?  Rainbowderp
[Obrázek: latest?cb=20150511190713]


RE: Background ponies - Fun1k - 01.05.2016

Tak to nevím, ale je dost pěkná. Pokud to není na wiki, tak možná někdo na Twitteru nebo Redditu by mohl pomoci.


RE: Background ponies - Jita32 - 01.05.2016

Třeba jméno nemá Pinkiesmile nejednou se stalo, že to je poník bez jména, tak proč ho nepojmenovat?

Jinak osobně mám ráda Doctora, Rose a Derpy, pak i Octavii s Vinyl


RE: Background ponies - Jita32 - 01.05.2016

Mám ji! Je to Cloud Kicker ^^ dáte mi vyznamenání? Rainbowlaugh


RE: Background ponies - EresielRanwa - 01.05.2016

Pravda, Cloud Kicker je dost podobná - barvou i CM, ale toto není pegas  Twilightsmile Tak že by nějaká genetická mutace mezi Cloud Kicker a Jonagold?  Rainbowlaugh