Bronies.cz
LOL (League of Legends) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: LOL (League of Legends) (/Vlakno-LOL-League-of-Legends)



RE: LOL (League of Legends) - SeaLiLee - 22.02.2014

Ja nemám problém, EUNE Gold V Solo/DuoQ, prefer top-mid-adc, prípadne jungle Rainbowlaugh
Môžeme si urobiť vlastnú room na LoLku a tam sa všetci dohodnúť, stačí ak máme rovnaký server. Team name by sa potom nejak odhlasoval, prípadne by sa urobil Strawpool s najlepšími nápadmi atp,..


RE: LOL (League of Legends) - oldking - 22.02.2014

Ravhasin: To že je někdo gold neznamená že hraje dobře teda ve větčině případu jo ale né vždycky a role tak na to by stačila chat room kde by si napsal "hele nudim se tak prosím někoho kdo umí hrát mid a suppa do rankedu" nevim sice jak rychle by se tam lidi přidávali ale až nás tam bude víc jak 15 tak nebude problém najít 5 lidí který by hráli co by se potřebovalo.

Fearless01:Všecho se dá nacvičit v castomkách nebo proti botům a s jménem si nedelej starost já hraju ranked s kámošema ze školi co neví jo je NLR takže kdyby sme vymysleli nijakej podobnej název tak by ani s non-broni lidma neměl bejt problém.
P.S sry za chyby v pravopisu
P.P.S Kdyžtak můžeme bejt na mumblu tam už je prostor pro lolkaře a tam se můžeme domluvit.


RE: LOL (League of Legends) - Alexandros - 23.02.2014

Já jsem pro Pinkiehappy.
Hraji na EUNE, jmenuji se CzeskaKlada, jsem Gold IV, preferuji solo lajny, ale umím všechny.
Docela rád bych si zahrál ranked 5v5, protože solo/duo Q už mě nebaví.


RE: LOL (League of Legends) - SeaLiLee - 23.02.2014

Ano, odkedy sme sa (ma) dostali do Goldu sme spolu nehrali Rainbowlaugh


RE: LOL (League of Legends) - Santhiras - 23.02.2014

Lee, Tebe už se na LoLku neviděl ani nepamatuju! Kam ses ztratil? Rainbowlaugh


RE: LOL (League of Legends) - SeaLiLee - 23.02.2014

Veď hraješ na weste nie? O.o

Ok, oficiálne na Easte máme ešte stále ChatRoom, len ju treba oživiť.. stačí ak si dáte vedľa friendlistu (vpravo dole) tie Public Rooms -> "Create or Join a Public Chat Room" -> A napíšete tam "BroniesCZ/SK" (bez úvodzoviek). Ak chcete, v tej roomke vpravo hore je kolečko "Edit your chat preferences" a odkliknite si "Autojoin on Startup", prihlási vás to do roomky len čo sa lognete na LoLko Twilightsmile


RE: LOL (League of Legends) - Alexandros - 24.02.2014

Ok, už jsem se tam připojil Twilightsmile.

SeaLiLee, zahrát si klidně můžeme i přes to, že už jsi v goldu Pinkiehappy, když si budeš chtít zahrát, tak napiš Pinkiesmile.


RE: LOL (League of Legends) - Ajdrianpony - 25.02.2014

Mé jméno ve hře je Roayal Guard EQ. Hraju to ale jen ze srandy a moc mi to nejde Pinkiesmile Ranked nechodím A hraju jen Leonu a Soraku ( i když v poslední době trénuji Ashe a Lux ) mám něco kolem 170 vítězství
PS: Hraju to hlavně pro to že mně baví nakupovat skiny a přiřazovat si k nim poníky Rainbowlaugh
Například: Arcade Hecarim . Dashie, a nejlepší je asi Ashe, ta má Celestii. Lunu a teď i Cadance ( lunu a cadance mám ) Rainbowlaugh
Nejlepší na tom všem je, že za většinu těch postav co sem nakoupil skiny ( dal sem do te hry aso 5000 ) ani nehraju a mám je jen pro to že se něják podobali poníkům Rainbowlaugh


RE: LOL (League of Legends) - Elevea - 27.02.2014

[Obrázek: mid_or_troll.jpg]


RE: LOL (League of Legends) - NikolPegasister - 27.02.2014

Vel'Koz je super, dnes jsem šla first time Normalku a fakt skvělý champ..ale 100% ho nerfnou :/