Bronies.cz
Azazel se snaží kreslit - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Azazel se snaží kreslit (/Vlakno-Azazel-se-snazi-kreslit)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Azazel se snaží kreslit - Baterka - 17.11.2012

no chtělo by to lepší tužky Pinkiesmile


RE: Azazel se snaží kreslit - AzazelCZ - 18.11.2012

(17.11.2012, 20:36)Zmok Napsal(a): Děláš jim dost velký čumáky, v kombinaci s kratšíma nohama připomínaj psi. Ale na tom posledním obrázku už má Fluttershy roztomilej nosík a Applejack je celkově povedená. Taky nemusíš dělat tlustou čáru kolem celejch očí, stačí u horního víčka.

Jestli mluvíš o tom posledním tak to řadím pod pracovní název nesmysl a nekladl jsem tam důraz skoro nanic… prostě jsem to kreslil nejrychleji jak to šlo…. Bohužel nemám moc prostoru na pořádnou tvorbu… možná že tenhle týden něco spáchám ale nevím
(17.11.2012, 21:12)Baterka Napsal(a): no chtělo by to lepší tužky Pinkiesmile

Normálně používám kreslířskou soupravu s B tužky (Koh I Noor) tohle jsem kreslil obyčejnou tužkou tvrdosti 1 takže je jasný že to není nic moc ale jak už jsem řek nešlo mi zas tak o kvalitu


RE: Azazel se snaží kreslit - AzazelCZ - 23.11.2012

Tak jsem přeci jenom něco malého spáchal Twilightsmile… původně měla být zabořená do sněhu ale nějak se mi nedařilo udělat obrys těla do sněhu Unsuresweetie……. Tadyto mělo být pódium ale ty pozadí mi prostě moc nebaví tak jsem to nechal takhle Twilightsmile
[Obrázek: DSCF2093.JPG]
No a tady nějaký náčrty a nesmysly propiskou Rainbowlaugh
[Obrázek: Bez%2520n%25C3%25A1zvu%25202.jpg]



RE: Azazel se snaží kreslit - Martin - 23.11.2012

Prkna vážně povedená.. jen to jejich nalámání nevypadá vůbec jako dřevo..


RE: Azazel se snaží kreslit - Legeden - 23.11.2012

fakt ze s ta podlaha je fakt velmi dobra a osobne aj to nalamanie dreva sa mi pozdava ... to ti musim uznat zavidim to pozadie ... horsie je na tom trochu ponik ... hlavny problem ze hriva resp. vlasy by mohli zakryvat vacsiu cast cela a ked mas takto nastaveny uhol ze je vidiet obe oci kompletne a pozeras sa takmer rovno tak ten nos ak vytrcat pred hlavu tak len velmi malo a aktualne celkova orientacia nosa v porovnani s hlavou smeruje nizko ... este mozno kridla by mali byt trochu nizsie a uz na krku.

TL;DR ... vsetko super iba hlava potrebuje zlepsit


RE: Azazel se snaží kreslit - AzazelCZ - 23.11.2012

(23.11.2012, 14:08)Martin Napsal(a): Prkna vážně povedená.. jen to jejich nalámání nevypadá vůbec jako dřevo..

Dík Twilightsmile… jo trochu jsem to tam přehnal a dost to zaniklo v temnotě
(23.11.2012, 14:22)Legeden Napsal(a): fakt ze s ta podlaha je fakt velmi dobra a osobne aj to nalamanie dreva sa mi pozdava ... to ti musim uznat zavidim to pozadie ... horsie je na tom trochu ponik ... hlavny problem ze hriva resp. vlasy by mohli zakryvat vacsiu cast cela a ked mas takto nastaveny uhol ze je vidiet obe oci kompletne a pozeras sa takmer rovno tak ten nos ak vytrcat pred hlavu tak len velmi malo a aktualne celkova orientacia nosa v porovnani s hlavou smeruje nizko ... este mozno kridla by mali byt trochu nizsie a uz na krku.

TL;DR ... vsetko super iba hlava potrebuje zlepsit

Dík za kritiku Twilightsmile… No moc se mi to nedařilo (tohle byl 5 pokus Rainbowlaugh… chvilku jsem nekreslil a měl jsem pocit jako bych to držel poprvé Rainbowlaugh) jestli budu mít čas tak zkusím udělat nějakou sérii ksichtíků abych si to doladil Twilightsmile


RE: Azazel se snaží kreslit - RadlanJay - 23.11.2012

Povedené! Jen bych čumák nakreslil tak, aby byl ve směru kterým se dívá, tj. více vytočený nahorů.


RE: Azazel se snaží kreslit - Zmok - 23.11.2012

Ksichtíky si určitě natrénuj, protože jinak to máš fakt pěkný.

A taky bych zkrátil tělo a prodloužil nohy. Oni poníci maj ve skutečnosti takový proporce jak je kreslíš, jenže jak jsme zvyklí na ty z FiM, tak pak ti tvoji vypadaj zakrsle.


RE: Azazel se snaží kreslit - AzazelCZ - 23.11.2012

(23.11.2012, 16:03)RadlanJay Napsal(a): Povedené! Jen bych čumák nakreslil tak, aby byl ve směru kterým se dívá, tj. více vytočený nahorů.

Děkuji Twilightsmile… ani jsem si toho nevšiml Rainbowlaugh
(23.11.2012, 18:04)Zmok Napsal(a): Ksichtíky si určitě natrénuj, protože jinak to máš fakt pěkný.

A taky bych zkrátil tělo a prodloužil nohy. Oni poníci maj ve skutečnosti takový proporce jak je kreslíš, jenže jak jsme zvyklí na ty z FiM, tak pak ti tvoji vypadaj zakrsle.

Dík Twilightsmile… Jak to půjde tak se do toho dám…
No upřímně to tělo prodlužuji úmyslně Rainbowlaugh (víc se mi to líbí)… ty nohy kolikrát nemohu trefit Unsuresweetie



RE: Azazel se snaží kreslit - Martin - 23.11.2012

S tím čumákem souhlasím, ale v nohách bych se za každou cenu nevrtal..