Bronies.cz
LOL (League of Legends) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: LOL (League of Legends) (/Vlakno-LOL-League-of-Legends)



RE: LOL (League of Legends) - Nightmare0312 - 01.10.2012

Caute bronies. Vcera jsem se pripojil na bronies.cz a dnes jsem nasel tuto cast. Hraju na EUNE prezdivku mam Nightmare0312. Hraju uz pomerne dlouho a mam neco malo pres 1500 winu. Tak kdyby jste chteli zahrat tak mi pisnete na skype (dom.svob0312) nebo si me pridejte na LoL.


RE: LOL (League of Legends) - DatKickXD - 01.10.2012

Fuck yeah postoupily jsme!



RE: LOL (League of Legends) - DatKickXD - 03.10.2012

Chce někdo hrát semnou i Nightmare League of Legends?


RE: LOL (League of Legends) - Fantaxbox - 03.10.2012

Otázka XD takže tenhle pátek od 20:00 bude založená hra? XD


RE: LOL (League of Legends) - AverageHanzo - 03.10.2012

No, pokud se na to nezapomene, tak by měla. Rainbowlaugh


RE: LOL (League of Legends) - Liška - 03.10.2012

Jak se tak koukam vsichni hrajete na NE serveru tak jsem si zalozil smurfa, reknu vam vymyslet jmeno je v dnesni dobe neco nehorazneho Rainbowlaugh ale najdete me pod: Spirit Flame CZ
Takze pokud si chcete zahrat s low lvlem jsem vas clovek Rainbowlaugh
Jinak pokud to nekoho zajima na westu me najdete pod nickem: kitsune37
Ale uz zas tak moc casto nehraju tak me tam asi nenajdete online, nejjednodussi by bylo pridat si me na steam tam jsem celodenne Pinkiehappy


RE: LOL (League of Legends) - Nightmare0312 - 03.10.2012

Planoval jsem ze se k vam v patek pridam JENZE jedu v patek pryc a vratim se az v sobotu ;( takze doufan se s vama dam pristi tyden... jinak kdyby jste chteli tak na EUNE jsem Nightmare0312 a west nehraju Ajsmug


RE: LOL (League of Legends) - DatKickXD - 03.10.2012

Zapsali ste se někdo na World Championship?


RE: LOL (League of Legends) - Tuxik - 04.10.2012

Pokud se bude něco v pátek konat, doporučuji se domluvit na nějakém jméně hry, které by bylo konstantní pro každý týden.

Pokud nikdo nic nenamítá, tak bych doporučil se scházet ve hře s těmito parametry:
Jméno:Bronies CZ/SK
Heslo:brony
Server: EUNE


Vždy by někdo v pátek založil tuto hru kolem 20:00 (předtím se ujistit jestli už není, ale pokud by existovala, tak by vám to stejně řvaloTwilightblush ). A ostatní by se postupně scházeli.

Tam bychom se pak domluvili co a jak.

Pokud má někdo lepší nápad, tak ať klidně navrhne. Ajsmug

pozn.
Pro případ, že by se něco zvrtlo. Dejte si mě kdyžtak do kontaktů můj gamename = tuxik
_____________________

Edits:
Doplněn název serveru.
Zvýrazněny důležité informace.


RE: LOL (League of Legends) - DatKickXD - 04.10.2012

(04.10.2012, 15:46)Tuxik Napsal(a): Pokud se bude něco v pátek konat, doporučuji se domluvit na nějakém jméně hry, které by bylo konstantní pro každý týden.

Pokud nikdo nic nenamítá, tak bych doporučil se scházet ve hře s těmito parametry:
Jméno:Bronies CZ/SK
Heslo:brony

Vždy by někdo v pátek založil tuto hru kolem 20:00 (předtím se ujistit jestli už není, ale pokud by existovala, tak by vám to stejně řvaloTwilightblush ). A ostatní by se postupně scházeli.

Tam bychom se pak domluvili co a jak.

Pokud má někdo lepší nápad, tak ať klidně navrhne. Ajsmug

pozn.
Pro případ, že by se něco zvrtlo. Dejte si mě kdyžtak do kontaktů můj gamename = tuxik

Takže tam může jít kdokoliv kdo zná heslo. Já jen že jesli se to hraje na norm. Serveru nebo na Westu tam mám 30