Bronies.cz
Srazy MLP: CCG - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Srazy MLP: CCG (/Vlakno-Srazy-MLP-CCG)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Srazy MLP: CCG - KRAJKHOUR - 05.04.2015

Svoji účast můžete potvrdit na  Meetupu.
MLP:CCG sraz 5.4. 2015 již 16:00 v Bar Tečka.



RE: Srazy MLP: CCG - .Spock - 06.04.2015

přišel jsem domu a do šesti do rána jsem četl spolery a tvořil novej deck, těším se až ho otestuju Rainbowlaugh


RE: Srazy MLP: CCG - KRAJKHOUR - 06.04.2015

Svoji účast můžete potvrdit na  Meetupu.
MLP:CCG sraz 17.4. 2015 již 16:00 v Bar Tečka.



RE: Srazy MLP: CCG - .Spock - 06.04.2015

otázka - postaví si někdo deck na formát chaos is magic? mám něco vymyšlený, ale stavět deck abych ho neměl proti komu hrát...


RE: Srazy MLP: CCG - KRAJKHOUR - 06.04.2015

Boužel nový hráči mají jen stater možná pár boosterů. Ostatní hrají stím samím co před rokem. [spoiler: včetně me] Applejackunsure


RE: Srazy MLP: CCG - Frolda - 06.04.2015

Pokud budu mít čas, tak nejspíš přijdu.


RE: Srazy MLP: CCG - .Spock - 06.04.2015

(06.04.2015, 23:09)KRAJKHOUR Napsal(a): Boužel nový hráči mají jen stater možná pár boosterů. Ostatní hrají stím samím co před rokem. [spoiler: včetně me] Applejackunsure

to je docela smutný kino. zrovna tahle sezóna je velice easy, ignoruješ color requirementy. neříkej mi že bys nedokázal něco postavit z karet co máš  Ajsmug

jinak mám rozpracovaný dva relativně competetive decky a na nováčky funny šestibarvu  Pinkiehappy


RE: Srazy MLP: CCG - Melgarh - 07.04.2015

(06.04.2015, 23:09)KRAJKHOUR Napsal(a): Boužel nový hráči mají jen stater možná pár boosterů. Ostatní hrají stím samím co před rokem. [spoiler: včetně me] Applejackunsure

Nic nebrani se vratit k defaultni sestave pro hrani s novacky, mate zkusenosti a skill vetsi, nez oni, takze i bez karet jasna vyhoda.

Busit do novacku s mega-baliky neni moc super, je odradite, lidi to prestanou hrat a vam zbydou karty za nekolik tisic k placi. Facehoof

Je v zajmu vsech, abychom vytvorili lepsi atmosferu pro nove zajemce. Ale kecat vam do toho moc nemuzu, pac se tezko do Prahy dostanu behem tydne a o vikendech ma priorita CZQ 15. 


RE: Srazy MLP: CCG - .Spock - 07.04.2015

proto říkám že na nováčky mám šestibarvu, která není competetive ani trochu (teda, neměla by být, to by synergie karet musela fungovat mnohem líp než osobně považuju za možné) Ajsmug

poznámka o smutným kinu byla speciálně na Krajka, kterej má cardpool a stejně se nedokope k tomu postavit něco funny na chaos is magic. jinak osobně nemám nic proti tomu aby se proxovalo, u "hospodskýho" hrání obzvlášť - ostatně, sám budu proxovat, protože nemám doma desky s kartama Rainbowlaugh

Poznámka - pokud by někdo chtěl vytisknout nějaký proxy, není problém


RE: Srazy MLP: CCG - Melgarh - 07.04.2015

Jestli budete delat proxy, tak za 2-3 tydny budu mit nastroje pro zaoblovani rohu karet pokroveho typu + lehce vetsiho format (delat svoji vlastni karetni hru - Pink Fluffy Unicorn Attack), pro lepsi "handling", i kdyz vetsinou ty karty budete mit stejne v obalech.

Jinak stale cekam na dodavku od Enterplay novych promo karet na turnaje, zatim se neozvali..