Bronies.cz
Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S3 (https://bronies.cz/Forum-S3)
+---- Téma: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On (/Vlakno-Epizoda-10-Keep-Calm-and-Flutter-On)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Grunt - 19.01.2013

(19.01.2013, 20:43)DerpingWork Napsal(a): proc vubec Lauren odesla?

Neodešla. Byla odejita.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Sójový lecitin - 19.01.2013

Já nevim co s ním pořád všichni máte. Mě se například jeho comeback líbil, protože mi přišel divně useknutý na začátku druhý série. A co vy víte, třeba je součástí vyššího plány, kdy Celestia bude muset pomocí Discorda zachránit svět a propůjčí k tomu Twi křídla.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - DerpingWork - 19.01.2013

(19.01.2013, 20:54)Grunt Napsal(a):
(19.01.2013, 20:43)DerpingWork Napsal(a): proc vubec Lauren odesla?

Neodešla. Byla odejita.
Odejita? O.O ?


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Hotsteppa - 19.01.2013

(19.01.2013, 20:51)Gris Napsal(a): Fluttershy si s Discordem zahrála jako psychopat, nejdřív mu dala něco, co nikdy neměl a pak mu to ve slabou chvilku sebrala. Tím se v mém headcanonu definitivně zařadila spolu s Pinkie mezi poníky, od kterých bych se radši držel hodně daleko.

Fluttershy niekedy dokáže byť pekne hnusná, o tom sme sa už mohli párkrát presvedčiť. No tým by som ju nezhadzoval. A prečo Pinkie? Ak ide o jej temnú stránku, od tej by som sa držal aj ja Rainbowlaugh


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - kotja - 19.01.2013

"Následuje laciný vtip"
Třeba návštěva ze Saddle Arabia bylo hnutí odporu a v posledním díle budou bojovat proti zlému zemanovi
"Konec laciného vtipu"


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - DerpingWork - 19.01.2013

"Zadny smich. Jen pokaslani."


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Geeshta - 19.01.2013

No, poslední dvě epizody byly trošku slabší, ale jinak mi zatim celá třetí série přijde naprosto úžasná (až na pár zanedbatelných chybiček. Doufám, že se to zas spraví, neřekl bych, že už scénáristům dochází nápady, jen se pokusily zavděčit se Discord fandům a dopadlo to trochu nešťastně. Zjevně nepochopili, že to, že je Discord záporák je součást toho, proč ho má tolik lidí rádo.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Ondrahub - 19.01.2013

(19.01.2013, 20:38)Hotsteppa Napsal(a): Je vidieť, že tomu už nevelí Lauren.

Vy připisujete Lauren až moc velké zásluhy.


K epizodě - prakticky všechno tady už bylo řečeno, epizoda byla super, konec byl trošku uspěchaný, ale nebylo to nic katastrofického. Nejlepší pasáží asi bylo trollení Angela. Těší mě, že tvůrci v pozadí ukazovali postup "chaotizovaných" bobrů. A taky je dost možné, že má Discord v plánu něco většího, že to jen hrál.

Kecy typu "3. série neexistuje, na to se nedá dívat" radši nehodlám komentovat, jen podotknu, že se díváme na 22 minut dlouhou reklamu na většinou ne příliš kvalitní hračky od firmy jménem Hasbro.


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - DerpingWork - 19.01.2013

S pribehem a dialogy Ajsmug


RE: Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On - Greytail - 19.01.2013

OndraHub: Ano, je to jenom reklama. Jenomže, co si pamatuju, tak v prvních sérií měla tahle reklama i skvělé příběhy, kvůli kterým jsem si poníky zamiloval.

(19.01.2013, 20:54)jadus Napsal(a): Já nevim co s ním pořád všichni máte. Mě se například jeho comeback líbil, protože mi přišel divně useknutý na začátku druhý série. A co vy víte, třeba je součástí vyššího plány, kdy Celestia bude muset pomocí Discorda zachránit svět a propůjčí k tomu Twi křídla.

Jestli se tohohle skutečně někdy dočkáme, tak tvůrci celý seriál zničí celou Equestrii lépe, než všichni dosavadní záporáci dohromady.