Bronies.cz
Rwakk tvorba - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Tvorba členů (literatura) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-literatura)
+---- Téma: Rwakk tvorba (/Vlakno-Rwakk-tvorba)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: Rwakk tvorba - Rwakk - 29.07.2013

Tímto dočasně pozastavuji svoji činnost. Zvláště draci míří ke hvězdám. Prosím, vím že se budete zlobit ale nešťourejte se v tom. Prosím.

Je to jen můj problém a potřebuju si ho vyřešit. Cítím se špatně protože teď sklamu všechny kteří mi věřili a hlavně svěřili své draky. Moc se vám omlouvám..věřím že se k nim zase vrátím ale nevím kdy. Teď si ničím nejsem jistý. Uvažuju o tom že to možná byla chyba. Hlavně se v tom prosím. Opravdu prosím nešťourejte. Dejte mi čas. Chvíli času. Dovolenou.

Draci si zaslouží být dokončeni a tak jak mají být...ale ted bych jim to nemohl dát.

Edit: Činnost je pozastavena do doby než s několika lidmi proberu pár věcí. Děkuji za pochopení. Zítra mám zcela nečekaně volno a mohu se do toho vrhnout.


RE: Rwakk tvorba - Tuxik - 30.07.2013

Rwakku dej si času, kolik potřebuješ, s radostí počkám (určitě nejsem jedinný) Twilightsmile


RE: Rwakk tvorba - MidnightShadow - 30.07.2013

Ja si s radosti pockam. Alespon to bude napinavejsi Pinkiesmile


RE: Rwakk tvorba - Zmok - 30.07.2013

Ono gore - takovýhle věci se leckde prodávaj jako fantasy pro mládež. Ale jasný, že na těhle stránkách to chce větší varování.
Přišlo mi, že rozjíždíš moc milostnejch románků najednou a pak se štěpí pozornost. Asi by se mi líp četlo, kdyby ses v jedný kapitole věnoval jednomu, dvěma vztahům, který jsou zrovna zajímavý a ostatní zmínil jen tak bokem a soustředil se na ně třeba příště.
Jinak celkově se mi zdá, že úroveň pořád roste. Zajímavější přirovnání, skoro žádný slova použitý ve špatnym významu a tak.
Věřim, že se brzo dostaneš k pokračování. Musim se dozvědět, jak to celý dopadne :-)


RE: Rwakk tvorba - Rwakk - 31.07.2013

Dnešním dnem jsem si na oddech od draků začal psát další serii která je spíše taková pro moje potěšení a oddech. Je to non-pony a navíc to nějak nesouvisí s tímto forem.
Navíc je to povídka ne vhodná pro děti. Není nějak drsná ale už bych ji neměl ukazovat pod 15+
Proto bude na vyžádání.

K samotné povídce.
Jebb je mladý muž který se jen souhrou náhod dostane do velké hry. Hry o to kdo v pekle nakonec usedne na trůn po odstoupení krále démonů. Jebb je nucen se zůčastnit a získat na svou stranu spojence z řad lidí, démonu a jiných bytostí.

První kapitola se jmenuje. Liška.
Prosím aby ti kteří si ji budou chtít přečíst mi napsali PM. Já jim pak dám odkaz. děkuji.


RE: Rwakk tvorba - Rwakk - 02.08.2013

Snad některé zvás potěším ale po dlouhé úvaze jsem se rozhodl že v co nejkratší době napíši pokračování draků Pinkiesmile
Těším se že některé z vás potěším i když stále mám strach že to chvíli nebude ono. Proto prosím o vaši trpělivost a podporu.
Děkuji všem ktěří mě čtou protože si toho velice vážím.


RE: Rwakk tvorba - Aidrien Assagir - 05.08.2013

Abych pravdu řekla, dnes při nastavování dalších částí Draků u mě na blogu (stejně jako při dívání se na dračí obrázky) mi dost bušilo srdce. Ta ozvěna ve mně zůstává víc, než jsem si myslela. Pinkiesad2 Mrzí mě to.Pinkiesad2



RE: Rwakk tvorba - Rwakk - 05.08.2013

Tohle není povídka. Je to můj vlastní náhled na smrt v seriálu MLP. Pracuji s ním ve svích povídkách a stále budu. Chtěl jsem ho zveřejnit pro případ že by lidé nevěděli co těmi povídkami sleduji.
Povídky kde jsem tento motiv použil jsou: Starý Apache, Z knih starých příběhů: Legenda o Kerixovi, Někdy není jiná možnost, Kopec

Principi smrti v MLP podle Rwakka

Můžete klidně namítat či komentovat ale s tímto podáním pracuji.


RE: Rwakk tvorba - RadlanJay - 05.08.2013

A já vždycky myslel, že poníci neumírají, ale odlítají na mars, za Elvisem.


RE: Rwakk tvorba - Rwakk - 15.08.2013

Tak konečně jsem zpět a se mnou i draci. Doufám že vás po vašem řekání nezklamu Pinkiesmile
kapitola 23
Draci po divoké noci musí čelit následkům svích činnů. Nejenom to. Existují chyby které nás provázejí navždy.
Kapitola 23-24

Další kapitolu vidám příští týden Pinkiesmile