Bronies.cz
Jaký element harmonie reprezentujete? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jaký element harmonie reprezentujete? (/Vlakno-Jaky-element-harmonie-reprezentujete)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Discordian - 25.05.2014

Po roku stráveném přemýšlením jsem dospěl k závěru, že reprezentuju Element Volby. Deal with it.


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Azuliana - 25.05.2014

Kdyby existoval, tak určitě Element of B.tchiness Pinkiehappy

V poslední době asi Laughter.


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Annabell - 26.05.2014

Tunder2510: Tak to máme spoločné všetko okrem úprimnosti. Ja niesom úprimná len vtedy, keď mám povedať niečo, čím by som niekomu ublížila. Nemám odvahu to zo seba dostať. Ale inak klamať a pretvarovať sa neviem (mám strašne slabý rozum Rainbowlaugh). A proste bojím sa, že sa na to príde a potom budem zlá, čo ja nechcem. U mňa je asi tá čestnosť najsilnejší element, no neviem. Láskavá som, ale nie vždy milá. Láskavosť = súcit, urobiť niečo láskavé pre niekoho (ja mám len súcit, ale láskavosti iným nerobím, pokiaľ neviem, ako a aké Twilightoops)
Milosť = byť milý a príjemný k iným (to ja k tým, s ktorými bývam niesom, len k cudzím, pretože som hanblivá). Takže láskavosť asi nieje pravý element pre mňa (jediné, čo mám, je ten súcit).


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Tunder2510 - 26.05.2014

(26.05.2014, 12:46)Annabell Napsal(a): Tunder2510: Tak to máme spoločné všetko okrem úprimnosti. Ja niesom úprimná len vtedy, keď mám povedať niečo, čím by som niekomu ublížila. Nemám odvahu to zo seba dostať. Ale inak klamať a pretvarovať sa neviem (mám strašne slabý rozum Rainbowlaugh). A proste bojím sa, že sa na to príde a potom budem zlá, čo ja nechcem.

Ja by som nikdy nikomu úprimnosťou neublížila. Keď sa mi na niekom niečo nepáči, tak to buď vobec nepoviem alebo to poviem opatrne. Ale tou prehnanou úprimnosťou som myslela že neviem udržať tajomstvo, ktoré je zlé, napríklad udržím tajomstvo o tom že niekto koho mám rada má rád niečo pre deti, napríklad ( Ehm, nič tým nenaznačujem... nič... AJ lie ) ale keď niekto niekomu ublížil a povie mi, nech to nechám v tajnosti, tak to nažalujem.


Re: Jaký element harmonie reprezentujete? - Badmoon - 26.05.2014

Já si myslim ze jsem element upřímnosti ,ale fakt nevim. :-S


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - MelodyBreeze - 02.06.2014

Vernosť.... možno aj láskavosť...


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Rini - 02.06.2014

Já si myslím, že jsem Laskavost. Možná i trochu Radost. Nemůžete být čistě jenom jeden. To nikdo nemůže být. Vždy tam bude namixováno i něco dalšího, ať už chcete nebo ne.Twilightsmile


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - Vevex - 05.06.2014

(27.04.2013, 19:22)Purple Napsal(a): hm...dobrej nápad Ely.
Já si myslím,že jsem od všeho trochu...i ta magie Ajsmug

a má oc? ta by byla
polovina magie
druhá věrnost

Aj ja tak o všetkého


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - MidnightShadow - 05.06.2014

Po jiste dobe jsem presvedccena, ze muj element je elementem smuly.


RE: Jaký element harmonie reprezentujete? - TakeruDavis - 09.06.2014

Od každého trochu, hlavně pak štědrost...