Bronies.cz
Srazy v Hradci Králové - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Srazy v Hradci Králové (/Vlakno-Srazy-v-Hradci-Kralove)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Srazy v Hradci Králové - Quint-t-W - 26.08.2015

Za chvíli se vydám na cestu. Kdyby se situace v Hradci oproti předpokladu měnila, dejte mi prosím vědět. Někdo z vás na mne určitě číslo má. Twilightsmile


RE: Srazy v Hradci Králové - DoktorPetr - 26.08.2015

Jj sedíme tu zatím tři. Čekáme na tebe madU a Martina Pinkiesmile


RE: Srazy v Hradci Králové - Melgarh - 26.08.2015

Jaky je vlastne dnesni plan srazu? Nejdriv ta Cajovna a pak neco dalsiho ?

Prosil bych o info Kdy/Kde, v praci jsem ted docela zahlcen tak kdybych nahodou stihal atd Raritywink


RE: Srazy v Hradci Králové - Martin - 26.08.2015

Martin bohužel ještě tvrdne v práci, ale do 10 minut snad už konečně vyrazím..


RE: Srazy v Hradci Králové - DoktorPetr - 26.08.2015

S. K. Neumanna 726/12 Cona Coffee na jméno Josef Derfl, ale když řeknete, ten divný kluk, tak budou vědět. Budeme tu do šesti a pak se uvidí, protože pak zavírají... Rádi vás uvidíme. Já v osm jedu do Práglu.


RE: Srazy v Hradci Králové - DoktorPetr - 26.08.2015

Tak se vracím z mého druhého Královéhradeckého srazu a i tentokrát nelituji. Líbilo se mi tam i když v některých momentech jsem měl pocit, že jsem malé dítě, co si šermuje s kamarádem. Sraz byl volnější jak v počtu lidí, tak i v programu. Rozhodně nelituji, že jsem dorazil. Těším se, že někdo opět toto prapodivné město navštívím. Také jsem poznal úplně nového Broníka a to je další fajn věc.


RE: Srazy v Hradci Králové - ThePepan - 26.08.2015

Já jsem před chvílí dorazil za mámou a musím říct že sraz by se dal shrnout do 2 témat: Czequestrie a brčka. Rainbowlaugh Více napíšu zítra doma.


RE: Srazy v Hradci Králové - Power PoNy - 26.08.2015

Možná bych mohl taky někdy přijet Hradec nemám tak daleko kdyby to teda někomu nevadilo.


RE: Srazy v Hradci Králové - Martin - 27.08.2015

Děkuji za sraz, zase dobrý pokec jako vždycky.. holky, délka vlny kmitajícího plastového brčka, kvadratické rovnice na základní škole, zážitky z Czechquestrie, The Game, duální telefonní hovory alias "nerozumím ani slovo", možnost vzniku inteligentní civilizace ve vesmíru.. Zkrátka hospodská diskuze jak má být Rainbowlaugh

(26.08.2015, 15:49)DoktorPetr Napsal(a): ale když řeknete, ten divný kluk, tak budou vědět.

Jj, zapomněl jsem jméno, tak jsem se zeptal "rezervace, skupinka poněkud divných lidiček?". Hned věděla "Stůl pro osm" Pinkiesmile

(26.08.2015, 20:35)DoktorPetr Napsal(a): Také jsem poznal úplně nového Broníka a to je další fajn věc.

Zvláštní, jak v nováčcích člověk s odstupem času vidí sám sebe před pár lety..

(26.08.2015, 20:35)DoktorPetr Napsal(a): jsem měl pocit, že jsem malé dítě, co si šermuje s kamarádem

To ještě nic nebylo. Až budeš jezdit po vesnici z kopce na trakaři nebo se s kamarádem pokoušeš na počítačovém kroužku (oboje cca. +/- 13-14 let), tak se ozvi Rainbowlaugh


RE: Srazy v Hradci Králové - ThePepan - 27.08.2015

Tak jsem tedy teď dorazil domů, jen je škoda že jsme tam s Helkem a Petrem byli skoro dvě hodiny sami až to na Petra mělo následek to že začal z brček které měl z džusů začal dělat tyč kterou jsem mu pak zničil a s brčky šermovali. Na sraze padlo docela dost hlášek ale já si z toho pamatuji snad jen dvě. Rainbowlaugh Jenom bych chtěl příští sraz udělat jinde protože se mi nechce platit 35 kč za colu ve skle a aby jsme po zavíračce nemuseli vymýšlet kam půjdeme jinam...

(26.08.2015, 23:03)Power PoNy Napsal(a): Možná bych mohl taky někdy přijet Hradec nemám tak daleko kdyby to teda někomu nevadilo.
Určitě rádi přivítáme na sraze někoho nového. Twilightsmile