![]() |
|
Nejoblíbenější Poník? - Verze k tisku +- Bronies.cz (https://bronies.cz) +-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony) +--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze) +--- Téma: Nejoblíbenější Poník? (/Vlakno-Nejoblibenejsi-Ponik) |
RE: Nejoblíbenější Poník? - baxx15 - 03.11.2012 rainbow dash 20 cooler aTwilight RE: Nejoblíbenější Poník? - ..::Foal::.. - 06.11.2012 Lyra
RE: Nejoblíbenější Poník? - MrMaidx - 06.11.2012 Applejack, Luna, Derpy, Octavia, Twilight, Vinyl
RE: Nejoblíbenější Poník? - Ivo - 06.11.2012 1.[Insert everypony] Asi tak
RE: Nejoblíbenější Poník? - JanoS - 07.11.2012 Docela zajimave dle www.herdensus.com : 18% bronies ma nejvic rado Twilight 17% Fluttershy 13% Pinkie 12% Dash 9% Rarity a jenom 6% AJ I takova Luna dokonce AJ o chlup predbehla pres 6% pak nasleduje Derpy s 3% a zbytek pod 1% oblibenost Twilight pozitivne koreluje s vekem (cim starsi tim vic Twilight fanu) a Dash negativne koreluje (cim starsi tim min Dash fanu). u ostatnich to s vekem uz moc nehejbe RE: Nejoblíbenější Poník? - Xaverius - 07.11.2012 Well wallop mah withers! Nebohá AJ. Ale když já mám rád všechny. Naopak, můžu říct, že zezačátku jsem neměl rád Rarity. Pak stačilo trochu hlasových modulací a... Tabitha St.Germain is best pony! RE: Nejoblíbenější Poník? - CutePenguin - 07.11.2012 (07.11.2012, 10:02)JanoS Napsal(a): Docela zajimave dle www.herdensus.com :Zajímavé. Já mám Twi na druhém místě, hned za AJ a přímo před Lunou. A Dash je jeden z mých nejméně oblibených. Vypadá to, že jsem dospěl nějak rychle
RE: Nejoblíbenější Poník? - Xeelee - 08.11.2012 No, Rainbow Dash je strašně nevyspělá. Tyhle charakterový vady ale většinou s věkem vymizí. Starší bronies si je určitě mnohem líp uvědomujou. RE: Nejoblíbenější Poník? - Nessie - 08.11.2012 Každý poník má to svoje a dohromady tvoří neuvěřitelný celek. Hlavní je, že každý si dřív či později uvědomí své chyby. Líbí se mi vášeň každého poníka. pro kterou by udělal cokoliv a často ho svede na zcestí, avšak přátelé jsou pro něj přece jen důležitější a to se cení. Srdcová je ovšem Rarity. ![]() RE: Nejoblíbenější Poník? - TheDavid - 08.11.2012 Pro mě RainBow Dash
|