![]() |
|
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku +- Bronies.cz (https://bronies.cz) +-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz) +--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy) +--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz) Stran:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
221
222
223
224
225
226
227
228
229
230
231
232
233
234
235
236
237
238
239
240
241
242
243
244
245
246
247
248
249
250
251
252
253
254
255
256
257
258
259
260
261
262
263
264
|
RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Azuliana - 09.10.2013 I like this idea! Rozhodně bych se možnosti nějakého "vstupního síta", kdy se člověk seznámí s forem, nezbavovala. Má to tu svůj smysl. Na druhou stranu, 20 smysluplných příspěvků není sice moc, ale pak je velké riziko "post huntu". Jamis má velmi dobrý nápad. (hlavně mi přijde lehce nespravedlivé vůči všem předchozím uživatelům, kteří si tímhle museli projít, aby se najednou povolovalo...) RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 09.10.2013 Vstupné sito rozhodne treba, s tým súhlasím. Pekný príklad je súčasný príval 11-14-ročných detí, ktoré majú často účet zrejme len preto, aby mali prístup na fórum - a na konte stále veľká nula príspevkov. Jamisov nápad je vcelku fajn, predídeme posthuntom a za ten týždeň sa nový užívateľ tak nejak "znormalizuje". RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Azuliana - 09.10.2013 HTTP OT: RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 10.10.2013 Nastavení systému pro povyšování účtů je docela variabilní, aktuálně je to založená na alespoň 1 dni od registrace a 20 příspěvcích (ovšem je z toho počtu vyloučena offtopic sekce, takže posthunt v offtopicu jim moc nepomůže). Nicméně klidně to upravím, i když třeba týden od registrace mi pro přidělení vyššího přístupu přijde málo. Dal bych alespoň dva a asi ještě alespoň 1 příspěvek, aby to nedalo členúm vyšší přístup jen za to, že tu mají mrtvý účet. RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Monterka - 10.10.2013 To je dobrý nápad. ![]() Alespoň se částečně zamezí příspěvkům v sekci tvorba typu "moc pěkné, pokračuj"
RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 10.10.2013 (10.10.2013, 17:50)Flaiming Napsal(a): Dal bych alespoň dva a asi ještě alespoň 1 příspěvek, aby to nedalo členúm vyšší přístup jen za to, že tu mají mrtvý účet. Amen to that. Už vidím ten pokles "nulových účtov"
RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Corwin - 10.10.2013 OT k null-post účtům: RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 11.10.2013 Corwin: Jasně, nicméně pokud nepřispívají, tak ani nepotřebují zakládat vlákna Jinak "nullpostery" nijak netrestáme.
RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - illindor - 12.10.2013 Co je ''hate registrace''? Někdo za to totiž dostal ban a nějak jsem z toho nepochopil, čím porušil pravidla
RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 12.10.2013 Registrace vytvorena za ucelem utoku na uzivatele fora a team pro jeho udrzbu. Bohuzel nekdo nedokaze, ani po nekolikanasobnem napominani ohledne pravidel, trpeliveho SZtkovani ohledne problemu proste udrzet svoje nervy na uzde a proto zacne delat vse, aby jen mohl uskodit a tvorit nenavist vuci lidem kteri pouzivaji svuj volny relax cas aby dali moznost fanouskum serialu mit spolecne misto pro diskuzi a prezentaci. |