Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Azuliana - 09.10.2013

I like this idea!

Rozhodně bych se možnosti nějakého "vstupního síta", kdy se člověk seznámí s forem, nezbavovala. Má to tu svůj smysl.
Na druhou stranu, 20 smysluplných příspěvků není sice moc, ale pak je velké riziko "post huntu".
Jamis má velmi dobrý nápad.

(hlavně mi přijde lehce nespravedlivé vůči všem předchozím uživatelům, kteří si tímhle museli projít, aby se najednou povolovalo...)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 09.10.2013

Vstupné sito rozhodne treba, s tým súhlasím. Pekný príklad je súčasný príval 11-14-ročných detí, ktoré majú často účet zrejme len preto, aby mali prístup na fórum - a na konte stále veľká nula príspevkov.

Jamisov nápad je vcelku fajn, predídeme posthuntom a za ten týždeň sa nový užívateľ tak nejak "znormalizuje".


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Azuliana - 09.10.2013

HTTP OT:

Nula příspěvků zas až tak nevadí, na pasivním pozorování nevidím nic špatného, spíše ty tuny offtopicu, které se produkují z čisté nudy.



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 10.10.2013

Nastavení systému pro povyšování účtů je docela variabilní, aktuálně je to založená na alespoň 1 dni od registrace a 20 příspěvcích (ovšem je z toho počtu vyloučena offtopic sekce, takže posthunt v offtopicu jim moc nepomůže). Nicméně klidně to upravím, i když třeba týden od registrace mi pro přidělení vyššího přístupu přijde málo. Dal bych alespoň dva a asi ještě alespoň 1 příspěvek, aby to nedalo členúm vyšší přístup jen za to, že tu mají mrtvý účet.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Monterka - 10.10.2013

To je dobrý nápad. Pinkiesmile
Alespoň se částečně zamezí příspěvkům v sekci tvorba typu "moc pěkné, pokračuj" Pinkiehappy


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Hotsteppa - 10.10.2013

(10.10.2013, 17:50)Flaiming Napsal(a): Dal bych alespoň dva a asi ještě alespoň 1 příspěvek, aby to nedalo členúm vyšší přístup jen za to, že tu mají mrtvý účet.

Amen to that. Už vidím ten pokles "nulových účtov" Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Corwin - 10.10.2013

OT k null-post účtům:

Osobně mi nulové účty vůbec nevadí, pasivní sledování fóra je OK. A existuje několik bronies, kteří se účastní akcí, jezdí na srazy a přesto na fórum nikdy nenapsali (nemluvě o těch, kteří zde vůbec nejsou - IzV třeba Pinkiesmile )



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 11.10.2013

Corwin: Jasně, nicméně pokud nepřispívají, tak ani nepotřebují zakládat vlákna Pinkiesmile Jinak "nullpostery" nijak netrestáme.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - illindor - 12.10.2013

Co je ''hate registrace''? Někdo za to totiž dostal ban a nějak jsem z toho nepochopil, čím porušil pravidla Derpyderp1


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 12.10.2013

Registrace vytvorena za ucelem utoku na uzivatele fora a team pro jeho udrzbu.

Bohuzel nekdo nedokaze, ani po nekolikanasobnem napominani ohledne pravidel, trpeliveho SZtkovani ohledne problemu proste udrzet svoje nervy na uzde a proto zacne delat vse, aby jen mohl uskodit a tvorit nenavist vuci lidem kteri pouzivaji svuj volny relax cas aby dali moznost fanouskum serialu mit spolecne misto pro diskuzi a prezentaci.