Bronies.cz
Prvý Banskobystrický zraz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR--70)
+---- Téma: Prvý Banskobystrický zraz (/Vlakno-Prvy-Banskobystricky-zraz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Prvý Banskobystrický zraz - Kocúr - 21.07.2013

DA !
   



RE: Prvý Banskobystrický zraz - Frozyy - 21.07.2013

(21.07.2013, 09:55)Kocúr Napsal(a): DA !

Díky moc Rainbowlaugh blbý vietor ale pointa tam je Rainbowlaugh Twilightblush


RE: Prvý Banskobystrický zraz - nooopyn - 21.07.2013

Závidím vám Ajsleepy Nabudúce pôjdem aj ja! Rainbowlaugh


RE: Prvý Banskobystrický zraz - kosay - 21.07.2013

Ďakujem ľuďom za vrelé privítanie na mojej brony-zrazovej premiére. Twilightsmile
EDIT: pluská rozdám až sa vyspím


RE: Prvý Banskobystrický zraz - Kocúr - 21.07.2013

Všekto som videl Rainbowlaugh
Dano Drevo nemal chybu Pinkiesmile Vlastne, bolo tam pár chýb. Uznávam Pinkiesmile Tak ale čo, aspoň bola sranda, nie ? Rainbowlaugh


RE: Prvý Banskobystrický zraz - Jofa - 21.07.2013

Super kolektiv, super atmosféra a super nápady Pinkiehappy Pinkiehappy
kočkosovi patří můj obdiv jak jse s tím vším vypořádal a daňo drevo nemal chybu Pinkiecrazy
(čo si pripečený? Pinkiehappy)


RE: Prvý Banskobystrický zraz - kosay - 21.07.2013

Takže môžem dať iba 2 hodnotenia denne. Nevadí. Tak zbytok napíšem sem.

Kocúr, ďakujem za zraz a za možnosť prespania, hoci sme nespali, a vďaka nám asi nespala ani izba vedľa. + ti dám ak nezabudnem okrem zrazu zároveň aj za pušťanie tej Maďarsko-cigánskej zlátaniny HP, naozaj tam boli epické momenty. Zrazu by som vytkol asi predovšetkým to, že program na byte bol večer chabý, resp. lepšie povedané žiadny, hoci prechádzka a následná diskusia bola fajn Twilightsmile Nabudúce sa pouč a sprav aj večerný/nočný program ktorý by zahrnul všetkých nocľažníkov, aby sa to neskupinkovalo, a bude to ok. Ale česká výprava (teraz nerátajúc tých dvoch čo s nami pozerali) sa očividne nudila. Celkovo mám však rozhodne pozitívne pocity.

Hotsteppa - ďakujem, že si mi dal vedieť o otmto zraze a že si po dvoch neúčastiach v KE nezaneverl na mňa a vybavil si nocľah u Kocúra, ktorý bol vskutku epický. Dúfam že som ťa nejako neurazil (súdiac podľa tvojho výrazu) keď sa počúvali honory nad zlato. Veľmi rád som ťa videl naživo. Pinkiesmile

Jamis - s tebou sa dá zaujímavo porozprávať, to rozhodne áno. Dúfam že ten nepríjemný budíček neovplyvní potenciálnu účasť na budúcich zrazoch na území SR alebo priamo v BB. Twilightsmile Tiež nesmiem zabudnúť tvoje celkom dobré pravidlá pre hádzanie frisbee, hoci neviem 100% či si to bol ty, zdá sa mi že hej. Taktiež tvoja Luna bola epická, vypila sama pol whisky za noc (vážne, ráno sme ju našli prisatú k fľasi Scootangel ), čo je viac ako vypili všetci bronies dokopy. Snáď nabudúce Rainbowlaugh Ps: nezabúdaj, že Scootaloo je zo sirotinca! Twilightsmile

dobre, až mi ešte dačo/dakto napadne, doplním to.


RE: Prvý Banskobystrický zraz - Hotsteppa - 21.07.2013

Kosay, neurazil Twilightsmile Akurát som na takéto záťahy bez spánku mal zjavne v žilách málo kofeínu a bol som trocha uťahaný, možno preto ten výraz.

Aj ja ďakujem Kocúrovi za skvelý zraz, nocľah, kávu, super výber čajovne a výbornú atmosféru. A papúch v špajzi ma fakt dostal Rainbowlaugh


RE: Prvý Banskobystrický zraz - Kocúr - 21.07.2013

Tak chceli ste vidieť môjho vtáka, nie ? Rainbowlaugh

Citace:(čo si pripečený? Pinkiehappy)
+ Blue, a aj za to ako si nadával po slovensky, nemalo to chybu.

Kosay: viem a uvedomujem si to, tak ale dajmetomu že to bola Beta, budúce to bude na plné gule ! Rainbowlaugh a v noci sa zasa pôjde pozrieť kaštieľ, ale VŠETCI ! Pinkiecrazy a áno, Dano Drevo nemal chybu. "Čo také jedia u vás v Ugande ?! Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh


RE: Prvý Banskobystrický zraz - Frozyy - 21.07.2013

Ozaj mne sa hrozne páčilo privítanie že Frozyy dubstep sucks Rainbowlaugh ... ste best Rainbowlaugh