Bronies.cz
BSG(stará,nová), Caprica - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: Seriály, filmy a knihy (https://bronies.cz/Forum-Serialy-filmy-a-knihy)
+--- Téma: BSG(stará,nová), Caprica (/Vlakno-BSG-stara-nova-Caprica)

Stran: 1 2 3 4


RE: BSG(stará,nová), Caprica - Frolda - 20.11.2012

Jinak koho podporujete? Lidi nebo Cylony? Rainbowlaugh

A z lidí - Gaius Baltar, Adama nebo Prezidentka (u které mi vypadlo jméno)?


RE: BSG(stará,nová), Caprica - Azuliana - 20.11.2012

Laura Roslin (ráda za ni hraji v deskovce)
Spíš lidi, ale mám slabost pro Šestku

[Obrázek: Caprica-Six.jpg]


RE: BSG(stará,nová), Caprica - BlueKitsune - 20.11.2012

Povodna Battlestar Galactica patri medzi mojich 5 oblubenich sci-fi ktore dohromady volam BattleStarWarsTrekGateBylon 5. Remake sa mi nepaci ani trochu hlavne pre Cylonov ktory maju ludsku podobu. Ale celkovo to pre mna nema tu spravnu sci-fi atmosferu asi preto ze technologicky nie su o moc vyspelejsi nez sme v skutocnosti.
Najlepsia postava je urcite Lord Baltar ktory sa pridal k Cylonom.


RE: BSG(stará,nová), Caprica - Azuliana - 20.11.2012

Tak ono ta "nevyspělost" má své opodstatnění (což se člověk dozví až na konci seriálu). A přerod robotů k "lidem" právě pokrývá Caprica.
Je to spíš space-opera, než hardcore "techno-blábol" sci-fi Pinkiehappy takže mě jako fantasťákovi to sedlo víc ("mytologie", Kobol a tak)


RE: BSG(stará,nová), Caprica - RadlanJay - 20.11.2012

Já zase oceňuji perfektní dějové linky, psychologické vykreslení postav a hutnou atmosféru, která se průběžně měnila.

Nejoblíbenější postavou je určitě Bill Adama. Ten chlap má nervy z ocele.


RE: BSG(stará,nová), Caprica - Azuliana - 20.11.2012

(20.11.2012, 23:19)RadlanJay Napsal(a): Já zase oceňuji perfektní dějové linky, psychologické vykreslení postav a hutnou atmosféru, která se průběžně měnila.

Nejoblíbenější postavou je určitě Bill Adama. Ten chlap má nervy z ocele.

So say we all!


RE: BSG(stará,nová), Caprica - BlueKitsune - 26.11.2012

Co si mysli o novej Battlestar Galactice Dirk Benedict (povodny Lt. Starbuck)

Benedict was sharply critical of the revived series, and the changes to the story and characters. A May 2004 article in Dreamwatch magazine, entitled "Starbuck: Lost in Castration",[10] revealed his disdain for the re-imagined series, its dark tone and its moral relativism. Benedict said,

"'Re-imagining', they call it. 'Un-imagining' is more accurate. To take what once was and twist it into what never was intended. So that a television show based on hope, spiritual faith, and family is unimagined and regurgitated as a show of despair, sexual violence and family dysfunction."


RE: BSG(stará,nová), Caprica - RadlanJay - 26.11.2012

Butt hurt. Štve ho, že tam nehraje a závidí.


RE: BSG(stará,nová), Caprica - Azuliana - 27.11.2012

Zaprvé butthurt (jo, původní představitel Appola dostal roli).
Zadruhé tohle bylo psáno ještě před vydáním, kdy spousta fanoušku taky nemohla zkousnout, že Starbuck a Boomer budou ženy... a teď je milují jako postavy.
A za třetí, kdyby to opravdu tak neměl rád, vznikl by tento obrázek?

[Obrázek: demotivational-posters-starbuc.jpg?AWSAc...RkNBXhg%3D]


RE: BSG(stará,nová), Caprica - Penegal - 29.11.2012

Tak já jsem viděl celou novou BSG(tedy minisérii, 4. série, Razor, Plan), i když ke konci už to bylo spíš jen, abych věděl, jak to skončí. O Caprice vím jen něco málo, ale moc se mi do ní nechce, a ještě se časem chystám zkouknout pilot k Blood & Chrome.

Co se týče výběru postav Baltar/Adama/Roslin, tak mám asi nejradši Baltara, protože se chová nejvíc realisticky(aspoň z mého pohledu), tzn. že za každých okolností se snaží zachránit nejdřív vlastní zadek. Rainbowlaugh

Ale celkově s postupem seriálu a odhalováním nových informací jsem se začal přiklánět spíš na stranu Cylonů, tedy kromě těch, co se chovali jako úplní magoři(nejzářnějším příkladem budiž Cavill).

A ohledně mých oblíbených Cylonů:
(20.11.2012, 00:44)Azuliana Napsal(a): Laura Roslin (ráda za ni hraji v deskovce)
Spíš lidi, ale mám slabost pro Šestku

[Obrázek: Caprica-Six.jpg]

Kdo nemá slabost pro Šestku? Rainbowlaugh
Ale jinak mě celkem bavili také Dvojka, Trojka a Čtyřka. Pinkiesmile