Bronies.cz
King Sombra Fanclub - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: Fan clubs (https://bronies.cz/Forum-Fan-clubs)
+---- Téma: King Sombra Fanclub (/Vlakno-King-Sombra-Fanclub)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: King Sombra Fanclub - Honzdir - 07.03.2013

Pro mě nejlepší záporák, díky tomu, že prakticky celou dobu byl jako Sauron, nehmotná hrozba, jediné co lze vidět jsou jeho zbraně (temné krystaly, Sauron - skřeti) a má jenom část své formy (černý oblak; oko), nikomu neodhaloval svůj plán, šel rovnou na věc, všechny překážky, které mu stály v cestě bezmyšlenkovitě odstranil a šel si prostě za svým hned od začátku Rainbowlaugh

[Obrázek: mlp___king_sombra_by_huussii-d5kwh2a.png]


[Obrázek: king_sombra_by_virus_91-d5ky93w.jpg]



[Obrázek: king_sombra_by_dragonwolfrooke-d5ko1db.png]



[Obrázek: king_sombra_by_cmaggot-d5kpe62.jpg]


[Obrázek: 602676_565058536846429_941089065_n.jpg]


RE: King Sombra Fanclub - Orion - 09.03.2013

Co se týče Sombry, nijak mi nepřipadá, že by vůbec něco udělal. V podstatě, je jenom velkej a vypadá hrůzpostrašně, tudíž se ho všichni bojí, ale mám pocit, že ani neměl v seriále moc prostor; chci říct, prostě se tam někdy objevil, zařval, a zase zmizel. Chrystalis a Discord měli svůj plán alespoň nějak promyšlený, ale Sombra? Nevím nevím, mě příjde záporák nejslabší a taky asi nejnudnější.


RE: King Sombra Fanclub - Kim - 09.03.2013

Orion: Špagett, podle mě byl Discord ještě nudnější x'D Ale myslím, že Sombra tam moc nepasuje, je to o hodně jiná liga než třeba NMM, Chrysalis, bo něco (někdo) jiného...


RE: King Sombra Fanclub - Orion - 09.03.2013

(09.03.2013, 12:33)Kimmy Napsal(a): Orion: Špagett, podle mě byl Discord ještě nudnější x'D Ale myslím, že Sombra tam moc nepasuje, je to o hodně jiná liga než třeba NMM, Chrysalis, bo něco (někdo) jiného...
Já bych řekla, že Discord právě nudný vůbec nebyl - takový prostě troller, který ničí všechno kolem sebe poměrně zábavnou formou typu "hodit prázdný kelímek od kafe za sebe a on vybuchne". Nevím, prostě Discord udělá pokaždé něco nového, kdežto Sombra relativně pořád to samé. Twilightsmile


RE: King Sombra Fanclub - Kim - 09.03.2013

Discord je votravnej, řekla bych že je 'neškodný' záporák x'D
Nejlepší díly se záporákama byly stejně ty s Chrysalis a Sombrou (teda, kdyby tam Sombra nebyl, bylo by to lepší)

Nechápu, co myslíš tím: '...kdežto Sombra relativně pořád to samé' , když tam byl jen jednom díle x'D
Bo jsem něco propásla?


RE: King Sombra Fanclub - Xeelee - 09.03.2013

Discord není ani tak záporák jako ultimátní troll Rainbowlaugh Když se někde objevil, tak sem se vždycky zničeho nic začal válet smíchy po zemi. A prohlásit, že je neškodnej? Po tom co spáchal v Ponyvillu? Proč by se ho v mane6 tak bály, kdyby byl neškodnej?

BTW nejen mezi českými bronies je mnohem oblíbenější než ostatní záporáci.

Orion: On zahodil vysoce nestabilní výbušnou čokoládu z mraku z cukrový vaty poté, co vypil skleničku.


RE: King Sombra Fanclub - Aidrien Assagir - 12.03.2013

Přijde mi, že Sombrův potenciál zůstal absolutně nevyužitý. Je to dost škoda. To mu ale neubírá.


RE: King Sombra Fanclub - Purple - 27.04.2013

Sombru moc jako záporáka nemusím,ale zase...nebudu mu křivdit.+ líbí se mi jak vypadá a ani nevím proč...ale bez těch hadrů a té zaře a temnoty ho nechci vidět,to by se mi pak zhnusil xD


[Obrázek: forgive_me_by_blu_red-d5ko4tg.png]

[Obrázek: for_the_crystal_empire_by_dawnmistpony-d5kppv3.png]

[Obrázek: hurricane_by_erinliona-d5kr3ld.png]

[Obrázek: king_sombra_by_cmaggot-d5kpe62.jpg]

[Obrázek: 18b6023e7da7dea303d68193a7cbdd3f-d5lro5r.png]

[Obrázek: king_sombra_by_slifertheskydragon-d5kki9b.jpg]



RE: King Sombra Fanclub - Dex - 27.04.2013

Sombra je, alespoň podle mě, takový dost nedomyšlený charakter. Prostě tam najednou je a hotovo. Žádný větší příběh. Příjde mi, že je tam skoro jako background pony.


RE: King Sombra Fanclub - Purple - 27.04.2013

myslím,že nevěděli,co tam dát...
tak tam prostě strčili jeho xD