Bronies.cz
Princezna Skyla (Spoiler) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Princezna Skyla (Spoiler) (/Vlakno-Princezna-Skyla-Spoiler)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Faelivan - 25.12.2013

Ani ne, protože kdyby to bylo jak Blue Storm řekl, tak by jsme věděli, že Hasbro nám to naznačilo tou hračkou. Pro spoustu bronies by to překvapení nebylo - nebo ne až tak velké.
S tím břichem fakt nevím, protože už nekolikrát se mi stalo že jsem se v diskuzi dostal za hranice toho co v MLP projde a nejsem si jistej, jestli by tohle zrovna prošlo.
Navíc by z těhotné Cadence nešly udělat hračky což je jediné o co Hasbru jde. Aspoň doufám že by to nešlo...k***


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Kovu11 - 26.12.2013

Takže z prvej série dvoch alicornov sa to rozrastie na 6? Twilight, Celestia, Luna, Chrysalis, Cadence a teraz Skyla?


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Faelivan - 26.12.2013

Chrysalis není alicorn. Ona je changeling, což je kompet jiný druh. Mimo to, každý chnageling má křídla a roh Pinkiesmile
Jinak mě se osobně líbí představa více alicornů. Celestia je troll a nic víc, Luna je bohužel zatím úplně zbytečná co příběhu se týče, Cadence je best a Twilight i když je alicorn tak je úplně stejná, jako byla vždy Twilightsmile


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Mr.Desolator - 26.12.2013

(25.12.2013, 23:58)Foxtrot Napsal(a): S těmi alicorny se nám tady nějak roztrhl pytel...
Bývávaly časy, kdy alicorni něco znamenali, kdy alicornem byli jen vládci celé Equestrie...
Ale to už je dávná minulost...

+1

Další alicorn vytažený odněkud z pr*ele mi není zrovna po chuti, ale co už.
Takovou příležitost si tvůrci (asi) ujít nenechají...


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Greytail - 26.12.2013

A když si vzpomenu, jak se kdysi za alicorní OC div nekřižovalo a nyní si je už každý bude moci v pohodě okecat... Rainbowlaugh


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Foxtrot - 26.12.2013

No, uvidíme.
Stačí úprava headcanonu.

Ale s Twilight mě to pořád mrzí...
Stal se z ní alicorn, ale žádný reálný dopad to nemělo... ach jo...
edit: sry za tu odbočku


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Blue Storm - 26.12.2013

Pokud se nepletu, tak tohle má být o Skyle a né o Twili.

Každopádně:
Na příchod Skyly se těším a rád uvidím příchod nového alicorna. Pinkiesmile
Tia a Luna vládnou svorně celé velké Equestrii. Cadence, ač se objevila až na konci druhé serie, tak už v té době žila, když Twilight pomohla Luně. V tom případě, když byla Luna ještě NMM, tak současně žili dva alicorni. Tia a Cadence.
Pak je tu Twilight, která to získala svými činy a bůh ví, zda to není předurčeno už před tisíci lety, když je její CM na kmeni Stromu Harmonie.

Já Crystal Empire považuji za jakýsi stát ve státě. Něco jako v našem světě je Vatikán. Jsou tam rozdílní poníci, kteří jsou přímo spjatí s CE. Cadence možná také byla předurčena k tomu, aby vládla CE, protože má CM v podobě jejich srdce, které je nabijí. Takže Cadence vládne městu a měla by se také postarat i o budoucnost, takže potomek v podobě Skyly je na místě.
Nikdo přeci nikde neřekl, že Cadence je nesmrtelná či dlouhověkká. To samé o Twilight.

Jediné co víme je to, že Tia a Luna žijí už tolika let. A bůh ví, zda za tou dlohověkostí nestojí ty jejich levitující hřívy.

Takže Skyla je krásným příkladem toho, aby z ní byl alicorn už od narození. Její mamka je alicorn a DNA matky prostě bude silnější, než taťky no. Pinkiesmile

Sry za to moje vyprávění, ale tak to já vidím. Ajsmug



RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Faelivan - 26.12.2013

Blue Storm má pravdu. Crystal Empire je evidetně pěknou štreku daleko od Ponyville a Canterlotu, takže z uhlu pohledu jeho obyvatel je tam jen jedna princezna. Dává tedy smysl, že by se právě tam měla narodit další.


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Elis856 - 26.12.2013

Hodně se na Skylu těším ale nevím co bude reprezentovat ..... Tia - Den/Slunce ,Luna - Noc/Měsíc,Cadence - Láska,Twilight - Přátelství.Přeci jenom,jako alicorn by skyla měla nějak prospět Equestrii Ajsmug


RE: Princezna Skyla (Spoiler) - Faelivan - 26.12.2013

Navíc...uplně jsem zapomněl...jestliže Skyla bude skutečná, tak bude zbytečné mluvit o ni jakožto o Princezně, protože to bude koneckonců mimino.