Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DoktorPetr - 01.02.2015

Jo ale já nemyslím o editaci při průběhu. Myslím o možnosti změny času ukončení a po ukončení následné smazání ne editace. A pak možnost ve vláknu udělat novou. Popř. Ty, které nemají čas konce moci zastavit.

A pokud si už měl tento návrh, tak se omlouvám, hold jsem nečetl vše, co tu je napsáno...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Alpha - 01.02.2015

V MyBB (systém na kterém fórum běží) je na smazání ankety potřeba oprávnění k veškeré editaci.

Takže, aby si mohl uživatel smazat anketu sám, musel by toto oprávnění mít => riziko manipulace s výsledky.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - DoktorPetr - 01.02.2015

Hmm tak to jo, ale potom je možné aspoň požádat móda třeba aby anketu smazal či tak?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Alpha - 01.02.2015

Ano, v případě potřeby napiš globálnímu moderátorovi, nebo sekčnímu moderátorovi dané sekce.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zmok - 02.02.2015

Filosofií fór jako je MyBB je, že vlákna jsou spotřební zboží, který neustále přibejvaj a mizej v historii. Na každou anketu by sis tak měl založit nový a měnit v jednom vlákně ankety by nemělo bejt potřeba. Osobně se mi to moc nelíbí, ale když se timhle způsobem používaj, tak to docela funguje.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 02.02.2015

Zmok: Nejde ani tak o změnu ankety jako spíš o její smazání, které je IMO úplně v pohodě. Úprava ankety se taky dá udělat, ale tam už poté stojí za zvážení, jestli nevybrat nějakou alternativu (třeba místo ankety ve vláknu srazu použít doodle). Pozor na zakládání duplicitních témat jenom kvůli anketě, za to by klidně mohl být warn! Když už chcete anketu změnit, radši napište někomu z modů Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - KRAJKHOUR - 11.02.2015

Mám návrh na novou sekci.
Když už tu máme "Představte se" tak by se hodilo i Rozlučte se.
Viz: Memphis - Těšilo mě, sbohem a Amen.

Aktuální stav je že se to cpe do představ představte se. Když už se chce někdo rozloučit a dát vědět (poděkovat) že končí s bronies tak lze předpokládat že spíš to bude chtít udělat v samostatném vlákně než ve společném.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Foxtrot - 11.02.2015

^ souhlasím

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Frolda - 11.02.2015

A psychoporadna hadr. Stáhnou se tam lidi, kteří naoko budou odcházet z fandomu a dožadují se pozornosti a lítosti, protože je nikdo nemá rád (nebo se nudí a něco si tím kompenzují)

Jsem proti návrhu a věřím, že administrátoři a modi ví, co by to mohlo způsobit


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Foxtrot - 11.02.2015

No, minimálně ať se to tedy necpe do "Představte se" a maže se to Pinkiesmile

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk