Bronies.cz
Figurky (ne blindbags) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Předměty s tématikou MLP (https://bronies.cz/Forum-Predmety-s-tematikou-MLP)
+--- Téma: Figurky (ne blindbags) (/Vlakno-Figurky-ne-blindbags)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: Figurky (ne blindbags) - Tessík - 23.04.2013

V Burger Kingu na Zličíně mají Fluttershy a Pinkie Pie, včera jich tam měli obrovskou hromadu, akorát není Twilight.
Btw nevyměnil by někdo BK Pinkie Pie za BK Twilight? Mi dali dvě Pinkie a trochu mne děsí, když se octne víc PP pokopě, člověk nikdy neví, co vyvedou Pinkiesmile


RE: Figurky (ne blindbags) - Xin - 23.04.2013

Tak to je zrada. Mě tam tvrdili, že tam nikdy nebudou. Rainbowlaugh


RE: Figurky (ne blindbags) - Xeelee - 23.04.2013

Na Hlaváku maj PP, na Můstku taky. Zličín je dost z ruky. To bych tam musel zajet pracovně.


RE: Figurky (ne blindbags) - Nessie - 24.04.2013

Ostrava v obchodním centru Karolina ted v burger kingu figurky jsou taky Twilightsmile


RE: Figurky (ne blindbags) - kosay - 24.04.2013

Ja som si kúpil tri troj-packy, hoci som sa zaprisahal, že nepodľahnem merchandisingu a nebudem si kupovať predmety s tematikou MLP, ale keď som to videl, tak som jednoducho nemohol nekúpiť Rainbowwild Kúpil som si Diamond Tiara + AppleBloom + Applejack, Pinkie Pie + Zecora + Lotus Blossom, a vlastne posledný troj-pack bol vlastne štvor-pack: Twilight + Pinkie Pie + Rarity + Rainbowdash.

V Nitre som videl potom ešte ten troj-pack s Big Macom & Granny Smith + AJ, potom RD + Gilda + ten pózer od Wonderboltov Rainbowlaugh, a aj ten údajne vzácny pack s Photo Finish a tým módnym kritikom (+ rarity ale tá je iba do počtu, lebo tú už mám). Ale tú Cadence + S.A., alebo nedajbože Lunu a Celestiu (ktoré by som chcel paradoxne asi najviac) som nikde nevidel a ani neviem či také existujú. Twilightoops Chjo Twilightoops


RE: Figurky (ne blindbags) - Faiko - 06.05.2013

vypada to ze budou dalsi 3 packy
(Ja chci Chrystalku Heart a Octavii Melody )
[Obrázek: tumblr_mmbtkckez21qeq8xmo1_1280.jpg]


RE: Figurky (ne blindbags) - Xeelee - 06.05.2013

Celestie? Proč tam proboha není Luna? Celestii už máme! Tahle sice vypadá líp, ale i tak... Ale Cheeslegs vypadá dobře.

Lyra s formou Rarity a Cheerilee s formou PP? SRSLY? Octavie (Melody?!?) je super, WTF backgroud Lyrica Lilac, backgroud Twist(-a-loo?!?)? Silver Spoon se aspoň bude doplňovat s DT. Smarty pants je ale super Rainbowlaugh

Tohle mě zklamalo.


RE: Figurky (ne blindbags) - Yin - 06.05.2013

(06.05.2013, 06:48)Faiko Napsal(a): vypada to ze budou dalsi 3 packy
(Ja chci Chrystalku Heart a Octavii Melody )
[Obrázek: tumblr_mmbtkckez21qeq8xmo1_1280.jpg]

No doprdele Octavia O_O
Ta se hrozně líbí kámošce..


RE: Figurky (ne blindbags) - Angeee - 06.05.2013

Yay, těším se na Octavii xD Yay, Chrysalis, wow Flutterryay


RE: Figurky (ne blindbags) - Baterka - 07.05.2013

Octavia !!!! a Chrysalis ! (btw to se prodávají 3 figurky v jednom ? škoda , já totiž kupuju jen ty průhledný s jistým obsahem)