Bronies.cz
Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony (/Vlakno-Nejmene-oblibena-postava-z-My-Little-Pony)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - Xeelee - 31.03.2013

Flim a Flam? To co předvedli bylo za hranicí etiky. Přišli a po odmítnutí chtěli dost nevybíravě vystěhovat celou Apple family. Schválně se mrkněte jakým způsobem je dohnali k závodu ve výrobě cideru.


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - W3RT0UR - 31.03.2013

I hate Princ Blueblood.I HATE HIM!
To je snad ten nejhorsi ponik pod Celestiinym sluncem....
Boze takovej ignorant......ja tam mohli dat takovyho ko...ota!


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - Antarius - 31.03.2013

Proti Trixie nic nemám Twilightsmile je moc milá Raritywink

Proti Angelovi taky nic nemám, ale snad mi někdo půjčí pušku... Rainbowlaugh


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - Hotsteppa - 31.03.2013

Blueblood je kus arogantného vola (teda koňa), ktorý by si zaslúžil, aby ho hnali kade ľahšie. Flima a Flama som taktiež nemal rád, obchodnícky talent možno mali, no ten prístup ku konkurencii... To nie.

Trixie je celkom milá, postupom času som si ju obľúbil.


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - Nasut - 31.03.2013

tak Blueblood je ale aspoň vtipnej Rainbowlaugh Ty scénky s nim byly asi nejvtipnější z "At the Gala" (teda - uplně nejvtipnější scéna byla YOU WILL LOVE ME! Rainbowlaugh). Flima a Flama nemám rád kvůli tý příšerný písničce, jinak mi jako postavy nevaděj tolik - přecejenom by dokázali uspokojit poptávku po cideru celýho Ponnyville líp než celá Apple Family a to se počítá Rainbowlaugh

Angel je svině. To, že Flutteshy občas pomůže dělá podle mě jen proto, že kdyby se jí něco stalo, tak nenajde nikoho, kdo by ho jako idiot obskakoval a dělal, co mu na očích vidí.


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - Hotsteppa - 31.03.2013

Angel je vypočítavý parchant vhodný tak akurát na smotanu alebo ako predložka pred posteľ. Chudák Fluttershy to s ním má teda ťažké.


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - Antarius - 31.03.2013

Eeyup. Moc se těším, až se přepočítá Rainbowlaugh


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - thesecret1 - 31.03.2013

Tak Flim a Flam se mi nepříčí hlavně kvůli tý bezvadný písničce Rainbowlaugh (ne, vážně, mě se líbí)

Blueblood je rozmazlenej fracek (i když už je dospělý, pořád se tak chová) a Angel...
[Obrázek: 20105elmer_fudd2.jpeg]


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - Antarius - 31.03.2013

Krásně vyjádřeno Rainbowlaugh


RE: Nejméně oblíbená postava z My Little Pony - Purple - 31.03.2013

vůbec mi nesedla Gilda a to už když tam přišla.Jinak dále se mi nelíbí Diamond Tiary kámoška(sakra vypadlo mi jméno)
chvilku Babs,ale pak už byla v poho.
Ikdyž mě docela naštval Discord,že se dal na "dobrou" stranu,víc mě bavil jako záporák Ajsmug