Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Discordian - 06.07.2015

Máš pravdu, že určení hranice je hodně individuální záležitost. V tom je jádro pudla. Každý má jiné měřítko a daný obsah u něj vyvolává různé reakce, tak prostě nejde vyhovět všem.

Pokud máš na mysli to video o Applejack, tak pokud si dobře pamatuju, tak tam zrovna (pod spoilery je popis oněch závadných GORE scén- odkrývat na vlastní nebezpečí!) [spoiler: v jedné scéně leželo jen pár zakrvácených těl, což by se asi jako "lehké" gore dalo definovat. Následuje pár kusů těl, to už je horší, ale o něco později tam byla scéna, kdy mane 6 střílí do utíkajících poníků, což končí tím, že přímo před kameru spadne jeden z nich s vystřeleným okem... a to už na nějaké "lehké" gore jen tak neuhraješ. ] Sice už skončila doba someona, kdy jsi se na poníka nesměl pomalu ani podívat, aby náhodou nedostal záchvat, ale i tak je to nebezpečné téma a sám sis určitě všiml, jak jsou někteří lidi citliví na jakoukoliv zmínku o násilí na poních, což může způsobit další shitstormy a konflikty.

To inkriminované video tam už navíc zmíněno bylo. Jen nebylo přímo postnuté na fórum, pouze tam byl warning, že obsahuje gore, + návod, jak ho případní zájemci můžou najít. Podobným způsobem se tu už tyhle sporné záležitosti řeší nějakou dobu.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Keranis - 06.07.2015

Já ještě přidám, že jde i o vnější prezentaci. Vedení fóra se oficiálně distancovalo od R34/Gore, aby se zmenšila šance průšvihů a kontroverzí, což je velmi rozumný krok. Dokážete si představit, co by se stalo, kdybychom tu sdíleli něco potenciálně nevhodného a nějaký bulvár by se na tom svezl?

Bohužel to s sebou přináší drobné komplikace se sdílením zajímavého obsahu, ale ti, co chtějí, si cestu najdou vždycky. (Třeba pisálci a překladatelé už tradičně používají soukromé zprávy pro šíření fanficů, které nejsou family-friendly.)


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - czAdamV - 06.07.2015

Podstatné tu bylo řečeno, dodal bych akorát, že za takovéto video by jiní moderátoři byli schopni dát i plných 70%, mnou udělené varování až tak velké není, na fóru tě nijak neomezuje a do nějakých závažnějších následků (ban) to má ještě daleko Twilightsmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Melgarh - 06.07.2015

Na Antosikovy prednasce byl zjisten zavazny fakt v ramci ceskeho pravniho systemu: Dehonestace znacky, napriklad gore\r34 tvorbou muze vest k pokute 100.000 Kc a odneti svobody na par let.

CZ\SK bronies z.s. a bronies.cz se striktne distancuje od jakekoliv zavadne tvorby


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - blesk1j_CZ - 13.07.2015

Chci se zaptat, Kdy sprovozníte mapu členů, docela se mi potom stízká


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Minetex - 13.07.2015

W8 M8, takhle jsem zjistil, že má cenu u mě dělat srazy Rainbowlaugh Náhodou to vážně bylo užitečné.
@Blesk: Nevím už, kdo (asi madA) psal, že v novější verzi fóra už tato funkce není podporována či co, takže by to asi byl problém...


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Black - 13.07.2015

Approved, takhle jsem zjistil jak moc daleko je odemě nejbližší brony Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - blesk1j_CZ - 13.07.2015

Vim že to s nejnovější verzí fora nejde ale bylo by super kdyby se vytvořila nová verze mapy s kontabilní verzi fora.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Jamis - 13.07.2015

Plugin používaný minulou verzí fóra už nebyl dva roky aktualizován - na stávající verzi fóra nefunguje a Japonci Onoseto a Samoseto to nezachrání Pinkiesmile hlásí se někdo dobrovolně na vytvoření funkčního pluginu mapy do MyBB?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dawnflash - 13.07.2015

Možno by ten plugin nebol až tak ťažko portovateľný. Iste sa tu nenájde nikto (ani ja) s chuťou písať to nanovo, ale niekedy je ten port zvládateľný ak je na čom to testovať...
Btw:
https://www.mybb.de/erweiterungen/18x/plugins-neueseiten/usermap2/
Tento link napovedá o marcovom update tohto roku - na aktuálnu verziu myBB. Alebo takmer aktuálnu, to by už malo ísť ľahko portnúť...