Bronies.cz
Tým na tvorbu pc her - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Tým na tvorbu pc her (/Vlakno-Tym-na-tvorbu-pc-her)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Tým na tvorbu pc her - Slugma - 05.09.2013

1) Neříkám že ničíš projekt, jen jsem si nebyl jist, zda-li G-Phys se tvé pomoci dožaduje až tak, že za něj vybíráš i členy -_-...
2) Topic sem četl od začátku, vím co zhruba děláš a právě proto, že když jsi (nechci aby to vyznělo špatně) "jen" zvukař a tester, tak že tu ostatní odháníš Rainbowlaugh.
3) Vím že sám G-Phys říkal že je v začátcích a je zaneprázněn, což chápu, ale právě proto se mu my ostatní snažíme pomoci s tím vším co umíme a co by se dalo využít a pomoct s tím i v rané fázi hry (tzn. u mě grafika, testování, taky sem byl redaktorem ezinu tabletnet.cz a objevit.cz, takže bych mohl psát i nějaký základní scénář).

Tím vším se jen snažím říct, že by ses neměl chovat, jako že je to jen Tvůj projekt a že Ty si tu ten boss.


RE: Tým na tvorbu pc her - Atakke - 05.09.2013

Ok... budu dělat křoví jako předtím Rainbowlaugh

Zatim to budu brát tak, že G phys uvítá každou pomoc, nadruhou stranu, máš pravdu, i já budu potřebovat pomoct se zvukem. Omlouvàm se za to, včera jsem měl špatný den, protože stěhujeme... ti co psali, že by mohli pomoct s vypůjčením hlasu, tak prosím něco namluvte a já z toho potom udělám rovnou vokály. Stačí,když to namluvíte v celku. Můžete to namluvit kdykoli, na tom nesejde. Nejlépe až bude vymyšlený příběh. Zatim si mě přidejte na skype. kivi10qwerty. To samé ostatní zvukaři. Slugmo, je to takhle lepší? Rainbowlaugh


RE: Tým na tvorbu pc her - Slugma - 05.09.2013

Jo, o hodně. Mě na přístupu dost záleží.


RE: Tým na tvorbu pc her - Atakke - 06.09.2013

Ok Pinkiesmile. O zkušenost víc Ajsmug


RE: Tým na tvorbu pc her - Fast Bolt - 08.09.2013

Přiznávám že nejde asi o to co zrovna potřebujete ALE. Mužu pomoct udělat nějáký obrázek ke hře, něco jako
[Obrázek: Raiden-mortal-kombat-9467424-1280-1024.jpg]
Prostě obrázek co ukáže něco ze hry Pinkiesmile Stačí mi napsat co je to za žánr, téma doba apod. a udělám(Přes photoshop, ale nejsem profesionál Ajsmug )


RE: Tým na tvorbu pc her - KucadoLP - 14.01.2014

Mohl bych se přidat? Jsem pokročilý v LUA a pokročilý začátečník v C++ Twilightsmile a vždy jsem chtěl pomáhat s programem nebo hrou.


RE: Tým na tvorbu pc her - ROBOJESTER_CZ - 16.07.2014

byl jsem pryč nějákou tu dobu .... trochu delší dobu Facehoof
a koukám nic moc se na tomhle tématu neudálo

- jestli na něčem pracujete a vyžadujete pomoc neostýchejte se sem napsat (jako napsal RevoltecX7)
- jestli jste začali s novým projektem prosím založte si k němu nové téma a odešlete sem odkaz(nezačínejte bez plánu nejdříve si projekt pečlivě navrhněte(neudělejte stejnou chybu jako jsem už několikrát udělal já))(klidně i projekt mimo mlp tématiku mimo tohle fórum)
-Kucado jestli se chceš ještě pořád přidat a nějákým zázrakem opět zavítáš na toto fórum k tomuto tématu , prosím založ si zde účet a napiš sem z něj
- tyto připomínky přidám i do prvního příspěvku


RE: Tým na tvorbu pc her - Atakke - 24.10.2014

Já tu nebyl tak rok a půl a kouzkám že jsem byl pěknej ... Rainbowlaugh. No každopádně tenhle project je dead protože G phys ho vymazal ze svého dropboxu... takže... konec :/. ALE naštěstí je stará verze na mojem google drive, takže je toereticky možnost pokračovat, ale bylo by tam potřeba hodně toho dodělat... takže kdyby se někdo kdo umí C# rozhodl, že bude pokračovat, klidně bych se připojil (nelekejte se tam těch hrůznejch zvuků na který jsem byl tak extrémně pyšnej - je to hrůza... ale časy se mění - viz můj soundcloud Rainbowlaugh)


RE: Tým na tvorbu pc her - Dex - 24.10.2014

Jaký projekt? Myslel jsem že tohle tady je prostě generální thread pro lidi zajímající se o tvorbu her...
Každopádně nám trochu umřel, takže by stálo za to to tu trochu oživit Pinkiesmile


RE: Tým na tvorbu pc her - Atakke - 24.10.2014

Čti od strany 19... a zapojoval ses tam i ty Rainbowlaugh jaktože si to nepamatuješ Rainbowlaugh? (no ok bylo to dávno)