Bronies.cz
Srazy v Hradci Králové - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Srazy v ČR/SR (https://bronies.cz/Forum-Srazy-v-CR-SR)
+--- Téma: Srazy v Hradci Králové (/Vlakno-Srazy-v-Hradci-Kralove)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: Srazy v Hradci Králové - ThePepan - 08.06.2016

Jelikož se blíží Warcraft filmu v kinech a já na něj jdu řekl jsem si že bych mohl napsat sem do vlákna pokud by někdo šel taky. Jdu v pátek na 3D promítání v 18:20, jsem v řadě E na sedadle číslo 13. Pokud by někdo šel, napište mi PM zde na fóru.


RE: Srazy v Hradci Králové - czAdamV - 08.06.2016

Wait, what? V Cinestaru film sice dávají, ale v pátek začíná v 18:50 jenom 2D verze. V Centrálu ten den taky dávají, ale nikoli 3D, a v Širáku jenom ve čtvrtek. Píšeš o konkrétním místě v sále, tak předpokládám, že máš na mysli Cinestar, ale ten čas moc nesedí. Na film jít neplánuju, ale pokud by někdo další odsud chtěl, tak by se hodilo upřesnit Rainbowlaugh


RE: Srazy v Hradci Králové - ThePepan - 09.06.2016

Moje chyba, napsal jsem špatný čas. Už je to upraveno. Twilightsmile


RE: Srazy v Hradci Králové - ThePepan - 22.07.2016

Zdravím, jelikož 6.srpna budu v Hradci jelikož bude mít koncert Marpo, tak jsem se rozhodl udělat před koncertem sraz. Sraz by tedy byl 6.8, zde je přihlašovací formulář na sraz. Pokud by někdo věděl o nějaké jiné kavárně která je nekuřácká prosím napište to do připomínek. Twilightsmile Pokud se na něco chcete zeptat, napište do PM pokusím se co nejdřív odpovědět.


RE: Srazy v Hradci Králové - Martin - 22.07.2016

Od kdy je ten koncert, resp. od kdy do kdy je sraz?

UPDATE: Tak sraz bude cca. po obědě odpoledne.. konec dle dohody.


Srazy v Hradci Králové - Helke - 23.07.2016

Pokusim se dorazit ale nevim jakou mi daji v praci na ten den směnu

Odesláno z mého LG-D605 pomocí Tapatalk


RE: Srazy v Hradci Králové - ThePepan - 28.07.2016

Tak jak koukám na přihlášku tak to nikdo nemá čas? Přihlášený je jen Helke který neví jestli dorazí a poté někdo se jménem ipo25214 a také bych se tímto chtěl zeptat kdo to je, jelikož ho jinak nepočítám a vypadá to na to že se sraz konat nebude...


RE: Srazy v Hradci Králové - Martin - 28.07.2016

Já s tím zatím počítám předběžně.. Tuto sobotu mákám, ale tu příští, kdy je sraz, doma nikdo nebude, nemám nic v plánu, takže by se mi to hodilo přijet.. zatím jsem se ale nepřihlásil, protože to vím jen na 90%..


RE: Srazy v Hradci Králové - ThePepan - 01.08.2016

Abych něco ještě napsal ke srazu: Přihlášku zatím vyplnil jen Helke a jannovy0 a ti neví jestli vlastně dorazí, poté zde je Martin který také neví jestli dorazí... A teď se přidávám i já, nevím zda na sraz dorazím jelikož dneska odpoledne jedu do pátka/soboty se strejdou kamionem a nevím jak na tom budu. Pokud bych dorazil ještě v pátek snad bych ještě dorazil, pokud bych dorazil v sobotu tak buď bych přišel na sraz později nebo bych nedošel vůbec. Pokusím se během týdne ozvat co a jak.


RE: Srazy v Hradci Králové - czAdamV - 01.08.2016

Já se bohužel srazu nezúčastním, protože budu mimo Hradec. Ale sraz ve dvou lidech je taky sraz a byla by škoda jej rušit kvůli tomu, že se nepřihlásilo lidí víc. Prostě se někde sejděte a je to, nějaké přihlášky bych ani neřešil Pinkiesmile