Bronies.cz
Epizoda 6: No Second Prances - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S6 (https://bronies.cz/Forum-S6)
+---- Téma: Epizoda 6: No Second Prances (/Vlakno-Epizoda-6-No-Second-Prances)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Epizoda 6: No Second Prances - Terodeness - 22.04.2016

(22.04.2016, 19:28)Edwwi Napsal(a): Twillight je princezna přátelství, a bude se snažit zabránit přátelství.
Zdá se mi to, nebo se z toho fialového alicorna stává jeden chodící mindfuck?

Ona se stala alicornem protože je chodící mind fuck. xD Jo holt Celestie a její škola pro talentované jednorožce na ní nechaly nejednu škaredou jizvu na duši v podobě psychycké poruchy... xD

(22.04.2016, 20:20)Mácaman Napsal(a): Annabell - Starlight nebyla o nic mensi padouch nez Trixie...psychycky mi tez neprijde v oukeji...co se tyka Twilight...tady uz se da predstavit temer vse...ja si klidne dokazu predstavit vyvoj, ze [spoiler: Twi uz ze vsecho toho friendshipu a princeznovani hrabne a z ni samotne se stane padouch - temna princezna...no co, nekoukejte tak na me, kdyz se to mohlo stat Lune, proc ne ji?]

No... Trixie zaaas tak velkej padouch nebyla. Ano nadělala paseku, ale to byla pod vlivem alkoho... alicorního amuletu, který ji zatemnil mysl a navíc si nemyslím, že by dokázala nadělat škody ve větším měřítku. Zato Starlight to dělala z vlastní hlavy a věřím, že nemusím opakovat jaké mohly mít její činy následek.. Pinkiesmile (Píšu na tabletu, lol)
A souhlasím s tebou. S tím co už Twilight předvedla už jí dávno mělo rupnout v bedně. xD

A jak odhaduji, že dopadne tato epka? Nijak extra... jen doufám, že z Trixie neudělají krávu.


RE: Epizoda 6: No Second Prances - Dragonalicorn - 22.04.2016

Co říkám na ukázku na EP 6 ?




Rainbowkiss Rainbowkiss Rainbowkiss Rainbowkiss Rainbowkiss


RE: Epizoda 6: No Second Prances - Blue Storm - 23.04.2016

Ano, ano, ano.  
Joooooooooooooooo
Výýýbordelně !!!  Pinkiehappy

OMG!  
Tak dlouho jsem se těšil na Trixie.  Tak dlouho!   Očekával jsem ji už v páté sezoně, ale OK.  Tahle kombinace poníků by mohla být opravdu véélmi výživná.   Pinkiehappy


Jak by to mohlo být:

Starlight Glimmer bude nejdřív ve slepé moci nové "kamarádky". A ani potom, co Twilight o ní řekne, že to je s ní poněkud složitější v přátelství, to s ní nehne.
Dokonce se třeba i pohádají a SG bude s Trixie. Jenomže Starlight pak zjistí, že se Trixie chtěla přes ní dostat k Twilight, aby opět ukázala, že je něco víc, že je něco co není. A tady pak dojde k vrcholu celého dílu. Starlight ukáže Trixie, aby se i ona podívala na tu věc ze druhé strany.

Ano. Trixie sice ve třetí serii říkala, že se z ní stane kajícná klisna. Ale znáte, jak chodí takové předsevzetí, že?

Tak schválně, zda se alespoň v něčem trefím Twilightsmile


RE: Epizoda 6: No Second Prances - Jita32 - 23.04.2016

Já bych si vcelku přála, aby se Twilight spletla - že sice je Trixie nepříjemná, ale něco je se Starlight propojuje a mají takové to složité přátelství ^^ a Twilight dostane lekci


RE: Epizoda 6: No Second Prances - Azuliana - 23.04.2016

Magic gang bang! Make it happen!

[Obrázek: full.jpeg]


RE: Epizoda 6: No Second Prances - Terodeness - 23.04.2016

Azu:
Too much math for my liking...  Rainbowlaugh
Trollestia


RE: Epizoda 6: No Second Prances - illindor - 23.04.2016

Z toho obrázku mě bolí hlava...

No nevím, Trixie Starlight může připadat zezačátku úžasná, ale když jí Twi bude vyprávět co všechno dělala tak snad víc uvěří jí, když už s ní tolik prožila.

Spíš by mě zajímalo, jestli skončí zase s bídou a ostudou. Nebo na padrť jako Sombra Rainbowlaugh

No, Pinkie už pro ní může chystat další pole šutrů, asi tam bude dřít do smrti Rainbowlaugh



RE: Epizoda 6: No Second Prances - LEGION_1 - 23.04.2016

Buď sa Trixie polepší (ale to by som nerád, stačí Starlight Twilightblush ) alebo zase odíde so stiahnutým chvostom Pinkiesmile Čo tam bude mať Twi na tom hrade pomaly azyl pre bývalé nepriateľky Rainbowlaugh


RE: Epizoda 6: No Second Prances - Edwwi - 24.04.2016

(22.04.2016, 20:20)Mácaman Napsal(a): Annabell - Starlight nebyla o nic mensi padouch nez Trixie...psychycky mi tez neprijde v oukeji...co se tyka Twilight...tady uz se da predstavit temer vse...ja si klidne dokazu predstavit vyvoj, ze [spoiler: Twi uz ze vsecho toho friendshipu a princeznovani hrabne a z ni samotne se stane padouch - temna princezna...no co, nekoukejte tak na me, kdyz se to mohlo stat Lune, proc ne ji?]

To bych možná začala mít Twilight i ráda! Rainbowlaugh


RE: Epizoda 6: No Second Prances - jaroslav - 30.04.2016

Ta poslední věta mě dorazila. Rainbowlaugh Pinkiehappy