Bronies.cz
Pokémon GO - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Pokémon GO (/Vlakno-Pokemon-GO)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Pokémon GO - Ajdrianpony - 11.07.2016

To si asi na své tlačítkové nokii za 400 z tesca bez OS nezahraju co ? Rainbowlaugh


RE: Pokémon GO - Discordian - 11.07.2016

Tohle asi ne, ale oni jsou i nějací pokémoni na javu, takže úplně škodnej být nemusíš.


RE: Pokémon GO - Cwossie - 12.07.2016

(11.07.2016, 11:05)TheBlackie Napsal(a): Rainbowlaugh haha
No se servery vim, ze jsou problemy a pak se ani poradne nenacte mapa a gym se mi zasekaval vzdy.
S kamerou nevim, no. Vse mi na ni jde krom zobrazeni pokemona Rainbowlaugh
Telefon musí mít gyroskop. Bez něj nefunguje ani AR, ani spořič baterie.


RE: Pokémon GO - Aya Yai - 12.07.2016

Jelikož jsem byla sériově vyrobena jako součást pokémonžroutské generace, se slzami v očích jsem přiškrtila svého vnitřního škrta a vysolila peníze za mobilní data, abych si mohla splnit svůj dětský sen a chytila si nějaké to kapesní monstrum taky.
Své volby nelituji, jen mě štve, že to hraje takového lidu - vymyslet neobsazenou přezdívku byl skoro nadlidský úkol; v mém velmi blízkém okolí je hned několik obsazených gymů, všude rozhozené pokéstopy, ale zatím jsem žádného dalšího nezvaného trenéra neviděla. Naštěstí. Ze souboje bych asi dostala infarkt. Rainbowlaugh Only pokémanz, no violence plz.


RE: Pokémon GO - Intrix - 12.07.2016

Já jsem teď potkal skupinku 7 lidí u dvou pokéstopů vedle sebe, na oba nahodili lure a perfektně se tam s nima chytalo. V průměru každý dvě minuty pokémon, až nám z toho docházely pokébaly


RE: Pokémon GO - Discordian - 12.07.2016

@Aya: Pokud vím, tak kromě gymů v tom zatím žádné jiné PvP není. Žádný stress.


RE: Pokémon GO - Intrix - 12.07.2016

Není, bude


RE: Pokémon GO - Miku Veverka - 12.07.2016

Drowzee, drowzee everywhere!
Jenom mě trochu štve že ta lokace není úplně přesná (aspoň u mě) jsme přímo u pokestopu a ono mi to ukazuje že jsem tak cca 70 metrů vedle? Wtf? Ale tak beta, tak to chápu Rainbowlaugh


RE: Pokémon GO - Drawirm - 12.07.2016

Na jakém zařízení hrajete vy, kterým to běží bezchybně?

Už několik dní vybírám na internetu nový mobil, ale ne a ne najít něco, co by splňovalo systémové požadavky (+ některé moje) a bylo do 4 nebo maximálně 5 tisíc...


RE: Pokémon GO - Discordian - 12.07.2016

Systémové požadavky? Co se koukám, systémové požadavky jsou Android 4.4+ a doporučené rozlišení 720p, to už má dneska kdejaký plivanec. To jsou specifikace, které by měl splňovat třeba i co má už pár let spolubydlící- LG L9 II. To vidím na heurece pod tři tisíce.

Jestli ti jde o to, že to play hlásí jako nekompatibilní, tak tam je průser v tom, že oficiálně je hra spuštěná myslím jen v USA, Austrálii a na Zélendu. Zbytek ne, ti si musí sosat apk od třetích stran- na to bacha, v některých už jsou prý trojany.


A to už rovnou můžeš vypsat ty některé svoje požadavky, my ti něco doporučíme, to nebude problém.