![]() |
|
Ccody's pictures - Verze k tisku +- Bronies.cz (https://bronies.cz) +-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba) +--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky) +---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky) +---- Téma: Ccody's pictures (/Vlakno-Ccody-s-pictures) |
RE: Ccody's pictures - Ccody - 28.05.2013 tak třeba ta přední zvedlá noha je blbě umístěná a stím to vypadá že je to nakresleno z boku přitom je natočená směrem k nám a kvůli tomu i zadek je blbě uši jinak nakreslit neumím a každý den slyším že to vypadá jako fenek ![]() hříva mě bavila (hodně) tak jsem si řek že schovám referenci a udělám jí tak jak jsem si jí zapamatoval mno a tak to dopadlo prostě je kreslena z paměti + jsem jí jinak "učesal" já totiž rád dlouhý/objemný hřívy ![]() (28.05.2013, 21:31)Angeee Napsal(a): Wow, taky se mi líbí ten styl, ty dlouho uši jsou tam na tom úžasné pořád je spočítám na jedné ruce ![]() (možná udělám anketu abych vůbec věděl jak že na tom jsem páč komentů mi tady moc nepřibývá a já vlastně vůbec nic nevím) RE: Ccody's pictures - Ccody - 30.05.2013 speciálně pro wormsika! a pro ty co nevědy k čemu je to "kolečko" ![]() taký manual mno (step by step) http://sta.sh/08n4hhy2euu na netu je plno tutoriálu to to nejste schopný z nich pochopit? <-- pro ty co kolečko nechápou
RE: Ccody's pictures - wormsik - 31.05.2013 Díky moc doufam že už to bude vypadat líp
RE: Ccody's pictures - Ccody - 02.06.2013 tak OC pro wormsika je tady (promiň za zdržení )http://sta.sh/0rtgejisopn na sluchátka jsem byl linej
RE: Ccody's pictures - wormsik - 02.06.2013 Jéé děkuju je nádherná Ná tohle stálo si počkat a ty sluchátka nejsou nutnost.... aspoň mám nějakej obrázek kde ty sluchátka nejsou...
RE: Ccody's pictures - Ccody - 03.06.2013 nemáš za co ![]() Mno lidi dávám si dobrovolnou pauzu od kreslení. Poslední dobou zlepšení opravdu nevidím spíš jsem se zhoršil. + Žádný reakce/kritiku nedostávám. Tak proč bych měl čmárat? (No jo asi nekreslím až tak úžasně jako ostatní )Teď se nejspíš budu věnovat nějakýmu tomu psaní.
RE: Ccody's pictures - Zmok - 03.06.2013 Kreslíš pořád to samý a vypadá to pořád stejně ![]() Až se k tomu rozhodneš vrátit, měl bys zkusit něco úplně novýho. RE: Ccody's pictures - Ccody - 03.06.2013 Ano já vím proto ta pauza už měla být dřív jenže kreslení je tak úžasná věc na odreagování a člověk u toho zapomene na všecky problemy mno a že jich je vic než dost proto jsem přestal až teď stejně za chvilku odevzdaváme učebnice a samozřejmě když se nebudem ucit tak neodolam a po tý tužce sáhnu
RE: Ccody's pictures - wormsik - 03.06.2013 (03.06.2013, 22:19)Zmok Napsal(a): Kreslíš pořád to samý a vypadá to pořád stejně Vidíš cody....a mně něco říkáš taky bych tu pauzu měl skusit
RE: Ccody's pictures - Ccody - 04.06.2013 pauzu si dej až budeš něco umět jinak si tím nijak nepomůžeš maximálně všecko zapomeneš ![]() až budeš mít nakresleno tak třeba něco málo přes sto obrázku tak si ji klidně dej |