Bronies.cz
MLP a vaše okolie? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: MLP a vaše okolie? (/Vlakno-MLP-a-vase-okolie)



RE: MLP a vaše okolie? - Mr.Tony 22 - 04.07.2013

Tak dělají si z toho prdel ale myslí to Dobře.... Mám i kámoše a přátele kteří sledují taky MLP a celkově se zajímají o Poníky. Z jedním z nich chodím do školy.


RE: MLP a vaše okolie? - Twixie - 07.07.2013

Řekla jsem to mamce a ta se kouká se mnou,myslí si,že je to roztomilý Twilightsmile
Jinak to s mojí ségrou (dvojčetem) milujeme náš pozdrav : Sunshine,sunshine little twins awake,clap your hoof and do little yay,brohoof Pinkiehappy

A abych odpovědela,berou to dobře.Raritywink


(jsem ráda,že jsem brony)


RE: MLP a vaše okolie? - W3RT0UR - 07.07.2013

Nikdo krom otce to neví Scootangel
A otec jen reagoval se slovy:Když se ti to líbí....
Ale kdo mě viděl na FFku tak jsem si koupil hodně věcí s poníky Pinkiecrazy takže můj pokoj u táty je již ponifikován 2 plakáty a figurkou Pinkiecrazy(To je toho co Rainbowlaugh)(A jedním ,,Join the Herd" co jsem ukradl na FFku Pinkiecrazy Rainbowlaugh)


RE: MLP a vaše okolie? - Martin - 08.07.2013

(04.07.2013, 22:41)Hotsteppa Napsal(a): Martin, prečo taký uštipačný názor? Rainbowlaugh

Ani nevím.. Budete mne muset omluvit, bude to asi jen horší Twilightoops
[spoiler: Buď jsem na něco hrdý, a nebo to skrývám]


RE: MLP a vaše okolie? - Merrie - 08.07.2013

Nechápem prečo to skrývate Rainbowlaugh Zo mňa si všetci robia srandu, dokonca aj rodina, niektorí zase prevracajú očami, alebo dvíhajú obočie typu "taká veľká a pozerá poníkov". Niektorí si myslia že nie som normálna. To mi nevadí veď ani nie som Pinkiecrazy A spolužiaci? Občas sa mi ujde nejaká uštipačná poznámka, ale všetko v poho. Bola som prekvapená, je to celkom jednoduché, nič netreba skrývať a hrdo môžem používať citát "proud to be Brony" Raritywink


RE: MLP a vaše okolie? - Zagami - 08.07.2013

Tak tak. Twilightsmile

Jinak,
doma to nějak extra neřeší, ve škole to taky neřeší, a venku taky no ones give a fuck. Rainbowlaugh


RE: MLP a vaše okolie? - Yoshimitsu - 08.07.2013

Ve škole se mi kvůli tomu smějí a na asku mám furt otázky typu: "Kdy se konečně vyspíš s nějakým poníkem?" atd. Ale stojí to za to. Pinkiesmile


RE: MLP a vaše okolie? - Zagami - 08.07.2013

Já si myslím, že kdyby byl objeve portál do Equestrie, spousta bronies by na tuhle otázku odpověděla kladně. Rainbowlaugh Pinkiecrazy


RE: MLP a vaše okolie? - GhostPony - 08.07.2013

Oukej, kdo objeví portál? Pinkiehappy Doufam že někdo dost brzo Rainbowlaugh Pinkiehappy


RE: MLP a vaše okolie? - Berry.s - 08.07.2013

No moje nejlepší kamarádka , se kterou jsme strávily nenavrátitelné (pro ní) hodiny koukáním , rozebíráním a sbíráním poníku už není moje nejlepší kamarádka. Na MLP se vykašlala a je z ní EMO *povzdech*
Táta je rád že nejsem jako zbytek mé třídy a nekouřím nebo nepiju od šesté třídy jako oni.
Máma si myslí že je to jen dočasné (Rok a 3 dny) a přijala i mou rebelskou kresbu na zeď , ale tu kterou jsem tam udělala po přečtení Rainbow Factory , jsem musela sama zabarvit k původní dokonalosti.
Babička mi koupila kdysi dávno česací Dashie a nějak jí to neštve..
A děda ? Děda pokaždé když vidí poníka , zaběhne do své ložnice a odmítá vylézt než tu žížalu uklidím. Nikdy mi nevysvětlil proč.
Bronyfikovaly mě neteře , takže ty to snášejí dobře a mí čtyři sourozenci , tak nějak různě.
Takže u mě je to tak 70% Úspěch