Bronies.cz
StarCraft - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: StarCraft (/Vlakno-StarCraft)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7


RE: StarCraft - AverageHanzo - 09.11.2014

Že na to, že je to Protosský datadisk, teda dostavají nejvíce zajímavých buffů ostatní dvě rasy. Změny na Protossech jsou takové meh.

Hlavně, rychlé Banshee, které začínají s Cloakem? Jako já vždy říkal, že Banshee už jsou pomalu nepoužitelné, ale nemusíte z nich udělat něco, co mě bude nutit ragequitovat ještě víc než Mutaliskové. Blizzard pls. =D


RE: StarCraft - Kovu11 - 09.11.2014

Ja mám wings of liberty a prosím poraďte mi ako spustím mapu proti AI lebo mi nejde spustiť niaká iná hra iba kampaň.


RE: StarCraft - Claymon - 09.11.2014

Spíš jsem zvědavej na dropy siegnutejch tanků přímo na těžbu, warpování battlecruiserů kdekoliv po mapě. Mno bude to ještě sranda Rainbowlaugh


RE: StarCraft - MrKafr - 09.11.2014

Jen tak pro zajímavost, Legacy of the Void cinematic... Pane bože, já se tak těším Rainbowlaugh MP mi nikdy nešel, takže mi jde hlavně o příběh... A z toho videa vyplývá, že bude epický Rainbowlaugh



RE: StarCraft - AverageHanzo - 09.11.2014

(09.11.2014, 16:30)Claymon Napsal(a): Spíš jsem zvědavej na dropy siegnutejch tanků přímo na těžbu, warpování battlecruiserů kdekoliv po mapě. Mno bude to ještě sranda Rainbowlaugh

Pane bože, ty battlecruisery mi radši ani nepřipomínej. =D
A o Siege tancích jsme s kámoši žertovali, že to už rovnou měli udělat tak, že z Factory budou vyjíždět siegenuté, aby je pak Medivacy jen posbíraly, protože s tímto víceméně jejich normální mód ztrácí smysl. =D


RE: StarCraft - LordMat - 10.11.2014

90% tých vecí čo zmenili prerobia. Na 100% percent som si istý Rainbowlaugh


Re: StarCraft - xsoft - 10.11.2014

Na Blizzcon jsem koukal. Konecne novy info o zaverecbem datadisku. Snad se dostanu do bety. Uplne bomba akce, zapasy i info.

Odesláno z LG G3@Taptalk


RE: StarCraft - Hikki - 11.11.2014

Od kdy je důležitější aby se na hru líp koukalo než aby se líp hrála? Derpyderp1 Tak mi ty změny v multiplayeru připadají. Hrát krátkou dobu (méně minerálů, více workerů) s co nejvíce akce, kde bude micro stěžejní a budou mnohé věci využívat jen profíci (na které se bude dobře koukat). A občasní hráči to nebudou využívat nebo je to naopak bude iritovat.


Re: StarCraft - xsoft - 11.11.2014

Od te doby co miliony lidi koukaji na destky hracu v hrach jako je ... fotbal, hokej ....

Odesláno z LG G3@Taptalk


RE: StarCraft - Claymon - 11.11.2014

Tak, tak.

[Obrázek: daum-osl-07-5.jpg]

Pokud člověk nehraje opravdu aktivně, tak je těžký se dostat nad silver/gold ligu. Na druhou stranu sledování hráčů, kteří jsou schopní proklikat do myši díru a jsou schopni vymyslet counter na counter na counter na counter, kterej ještě ani nenastal, je prostě zážitek.

A právě tomu se blizzard podle mého snaží přibližovat. Například přesouváním pasivních vlastností na aktivní ability, které udělají hru ještě více dynamickou a jejichž správné načasování a použití zvedne fanoušky ze sedaček.