Bronies.cz
Nejhorší hra - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Nejhorší hra (/Vlakno-Nejhorsi-hra)

Stran: 1 2 3 4 5 6


RE: Nejhorší hra - Discordian - 03.12.2015

U té legendy kolem FNAF jsem se nemohl ubránit dojmu, že skoro všechny ty mystéria, skryté indicie a tajemství vznikly víc bugy a fušeřinou autora, než úmyslem a autor se se pak prostě rozhodl vézt se s proudem a dál rychle prodával lidem to, co si sami vymysleli. Jinak je to strašně repetitivní a docela nudná věc. Pro mobili doprí I guess.


RE: Nejhorší hra - Minetex - 03.12.2015

Tyjo. Krásně jsi mě vystihl Rainbowlaugh Taky mi to tak přijde, že spíš bugy a nedodělávky, špatné textury zapříčinily popularitu té hry. A že chtěj na Steamu za takovou kravinu takový prachy, tak si to můžou nacpat... Do knihovny. Ale když se to někomu líbí, well why not Rainbowlaugh


RE: Nejhorší hra - Tuxik - 03.12.2015

Nejhorsi pocit jsem si odnesl z League of Legends. Hral jsem season 1, 2, 3 a potom z toho udelali totalni smejd. LoLko bez Manamanipulatoru, Stark's Fervoru, Divine Swordu (toho co daval 30 armour pene), Force of Nature a quadro doran sword + atmas impaler comba uz proste nebylo hrou, kterou jsem mel rad.

Jo a jeste tu jsou zmeny hrdinu... Proc odstranili Siona?

Napsal jsem toho dost, udelam ted triple jump a Flash pryc.


RE: Nejhorší hra - Power PoNy - 04.12.2015

@Tuxik S tím se musí počítat je to nejhranější hra na světě a ty změny tam budou pořád ale zároveň s tebou souhlasím taky jsem měl rači minulé seasons než 4 a 5. Každý nový season přinese obrovskou změnu a už mě to taky pěkně štve dělají ty hry čím dál rychlejší všechno dělají silnější(Itemy)
naopak turery už nic nedělají je to hrůza děs a běs. Twilightsmile
A taky se snaží těžit víc a víc peněz z lidí. Unsuresweetie


RE: Nejhorší hra - Jerry Heartlead - 14.06.2016

Najhoršie, čo som kedy hral? Jednoznačne World of Tanks... Your argument is invalid...


RE: Nejhorší hra - Miky - 15.06.2016

Nemít to tak pošahanej mm, tak by to byla celkem dobrá hra. Rainbowlaugh


RE: Nejhorší hra - Arrac - 15.06.2016

Battlefield 1
Why?
Slíbili autentickou hru s WW1 a co dostaneme? Reskin BF4.


RE: Nejhorší hra - Draimisko - 18.06.2016

Factorio - free play mode

máte chuť zabít asi 20 hodin čistého času? stáhněte/kupte si hru, to je jedno, prolezte volnou hru a dostanete krásnou "pauzovací" obrazovku s nápisem "Victory"
beru že to je v módu volná hra a jiank je to úplně super ale stejně... Rainbowlaugh


RE: Nejhorší hra - Arrac - 19.07.2016

Hra je v alphě, hra je v betě.... Jsou to jen nekonečné výmluvy na to, že hra může mít bugy...

Většina her se od alphy/bety moc nezmění, takže je to lití vody do klece....
Stačí se podívat na jakýkoli nový Battlefield, jakoukoli novou hru od Ubisoftu... Všechny jsou teď katastrofy. The Division je plivání na hrob spisovatele Toma Clancyho, Far Cry primal je jen přeskinovaná 4 a Battlefield 1 je taky jen přeskinovaná 4, dokonce tak dokonale, že bude mít i její vady a mnohem víc.

Odesláno z jiné galaxie


RE: Nejhorší hra - Arrac - 19.07.2016

A která konkrétně?

Odesláno z jiné galaxie