Bronies.cz
MLP a vaše okolie? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: MLP a vaše okolie? (/Vlakno-MLP-a-vase-okolie)



RE: MLP a vaše okolie? - pink-bobik - 03.02.2015

Dneska som mal vážne divný deň mal som na sebe tričko s Pinkie a trčal mi spod bundy kúsok vlasov Pinkie lebo som ju nemal úplne zapnutú. Pribehlo ku mne nějaké dievča čo som vôbec nepoznal rozopla mi bundu usmiala sa a ušla preč Pinkiehappy nechápem vás ženy Rainbowlaugh


RE: MLP a vaše okolie? - LEGION_1 - 03.02.2015

Síce nie som žena, ale ... Asi to bola pegasister, či? Rainbowlaugh Len trošku hanblivá, aby pokecala, ale dosť odvážna, aby ti rozopla bundu (OMG, jak to vyznieva Rainbowlaugh ) Úprimne, ružová je farba trička, pri ktorom je prúser, keď ti čo len trochu trčí Twilightblush


RE: MLP a vaše okolie? - Mácaman - 04.02.2015

pink.bobik: na srazu vypravel Jamis historku jak byli nekde na pivu na zahradce a meli tam plysaky, konkretne FlutterShy,a najednou pribehla holcicka, jestli si je muze pujcit. No, co meli delat? Pujcili, lec plysaci se navratili v ponekud znecistenem stavuRainbowlaugh


RE: MLP a vaše okolie? - pink-bobik - 04.02.2015

Ale ta holka mala asi 14-15 rok hore dole to tričko je čierne len Pinkie je ružová Rainbowlaugh šak legion uvidíš ho naživo Rainbowlaugh a ja tu bundu nosievam rozopatú len bola zima a dosť ma prekvapila som nechápal asi 10 min som spracovával informácie Rainbowlaugh


RE: MLP a vaše okolie? - kotja - 04.02.2015

Já jsem včera šel domů, když jsem zaslechl dětský hlas:
"Proč má placku s Pinkie Pie?"


RE: MLP a vaše okolie? - Black - 04.02.2015

U nás v širokém okolí ani neznají co to brony znamená, proto jsem pro ně unikát , terč srandy a každý kdo o mě ví mě zdraví i když ho neznám Rainbowlaugh . Minule na mě dokonce i z auta zatroubili když jsem odcházel z lídlu, což mě vylekalo Rainbowlaugh . EZ life


RE: MLP a vaše okolie? - pink-bobik - 05.02.2015

No jak som ja začal pozerať MLP začala aj většina mojich kamošou takže to je hlavné . Tím čo sa nepáči že nosím na tričku ružového poníka .... Ich chyba kazia si vlastnú karmu a obmedzujú svoj život.


RE: MLP a vaše okolie? - Azuliana - 05.02.2015

(04.02.2015, 22:16)kotja Napsal(a): Já jsem včera šel domů, když jsem zaslechl dětský hlas:
"Proč má placku s Pinkie Pie?"

To už se mi stalo parkrát. Stojím v řadě v obchodě a najednou slyším dětský hlásek "Hele, mami, ona má na batůžku Fluttershy a Twilight!" Sranda je, že ten batůžek je LOTR merch Rainbowlaugh

Ale lepší byla kolegyně v bývalé práci. Přišla a všimla si, že mám na baru Lunu, kterou jsem ten den dostala od přítele.
Se na ni podívala a zahlásila: "Tu byl Alex?" (jeden ze štamgastů, jehož malá dcera má ráda MLP, tak si myslela, že tu figurku zapomněla na baru)
Bylo celkem veselé vysvětlovat jí, že ta figurka je moje a ne Lízy.


RE: MLP a vaše okolie? - Bluelight - 04.04.2015

Já se o tom normálně na veřejnosti nezmiňuji, ale u nás ve třídě mají o MLP jakési minimální povědomí, takže si chvíli dělali srandu, ale brzo je to přešlo. Máme ve škole i jiné broníky, a některým se můj zájem líbí, některým ne, ale většině je to naprosto ukradené. Tak jako v normální vyspělejší společnosti.


RE: MLP a vaše okolie? - pink-bobik - 04.04.2015

Ja bohužial nemám v škole žiadních iních bronies ale spolužiaci sa posmievajú ja ignorujem kamárati sa prispôsobia ja tolerujem Pinkiesmile ide to keď chceš len sa treba prispôsobiť a nič si s toho nerobiť poprípade ako aj to obrátiť proti nim Pinkiesmile